Ünal Royal Düğün Salonu

E-posta Gönder

Ünal Royal Düğün Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

Ünal Royal Düğün Salonu Kapasite

 • Kapasite

  400-500

Ünal Royal Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Ünal Royal Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Ünal Royal Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Ünal Royal Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Ünal Royal Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Ünal Royal Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Ünal Royal Düğün Salonu Hakkında

Yıllardır değişmeyen geleneklerimizden olan kına gecesini trendlere uygun geçirmeniz için tüm imkanları sağlıyoruz Ünal Royal Düğün Salonu olarak uzun yıllar boyunca düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Faaliyette olduğumuz yıldan bugüne çiftler ve aileler tarafından tercih edilen bir adresiz. Değişen düğün trendini yakından takip ediyor, sürekli olarak kendimizi yeniliyoruz. Salonumuzda düğün, nişan, kına ve bekârlığa veda partisi, kurumsal etkinlik ve toplantılara ev sahipliği yapıyoruz.

Kına gecesi ve bekarlığa vedanın arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle geçirebileceğiniz en güzel eğlencelerden biri. Kına organizasyonlarında hayalinizi sınırlandırmadan bütün her şeyi yapabiliyor ve size birçok konsept sunuyoruz. Tamamen istediğinize bağlı çalışıyoruz salonumuzun dizaynını sizinle önceden konuşarak belirliyor size önceki organizasyonlarımızda yaptığımız çalışmaları sunarak bu konuda bilgi edindiriyor ve danışmanlık yapıyoruz. Organizasyon sürecinde stres olan gelinlerimiz için onlara her konuda destek olarak yüklerini hafifletiyoruz. Anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarından bindallı ve kaftanınıza uygun renk ve tarzda kına tahtı temin ediyoruz. Salon girişine sunum masası hazırlıyor, hediyelik, tef ve ikramlarınızın sunumunu yapıyoruz.

Salonumuzun oturma düzeni 8 ‘er kişilik yuvarlak masalardan oluşturuyoruz. Masalarımızı her davetlinin oyun pistini görebileceği şekilde konumlandırıyor, konforlu ve keyifli bir gün geçirmelerini sağlıyoruz. Tifanny sandalyeler kullanıyor, istediğiniz renk süslemelerle masa ve sandalyelerimizi hazırlıyoruz. Masa ve sandalye süslemelerinde genellikle açık renkler kullanıyoruz.

Ünal Royal Düğün Salonu olarak faaliyette olduğumuz yıldan bugüne çiftler tarafından tercih edilen Antalya kına mekânlarından biriyiz. Yemekli bir organizasyon geçirmek istiyorsanız her damak tadına uyumlu menüler hazırlıyoruz. Ana yemek, ara sıcak ve aperatiflerle oluşturduğumuz menüleri sıcak bir şekilde güler yüzümüzle servis ediyoruz. Siz de aile ve arkadaşlarınızla birlikte unutamayacağınız bir gün geçirmek istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Alpaslan Türkeş Bulvarı Örnek Mah. Kumyolu Manavgat

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Ünal Royal Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.