Sedir Restaurant

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Konyaaltı, Antalya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Önerilen Firmalar

Alara Restaurant Lara
32 1

Muratpaşa

Alara Restaurant Lara

500-750
50 TL'den az

Hakkında

Antalya’da restaurant olarak hizmet vermemizin yanı sıra özel gün kutlamalarınız için de siz ve değerli misafirlerinize kapılarımızı açmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Her geçen gün kaliteli hizmet konusundaki çıtamızı biraz daha yükseğe çıkarıyoruz. Son derece profesyonel işletmecilerimizin yöneticiliğinde, her biri alanında uzman servis ekibimiz ve usta mutfak şeflerimiz ile size kusursuz bir hizmet sunuyoruz.

Antalya kına gecesi mekânları arasına da girmeyi başarmış olan Sedir Restaurant’ta keyifli bir kına gecesi organize edebilirsiniz. Hiç de küçük olmayan restaurantımız kına davetiniz için oldukça geniş. Misafirlerinizi rahatlık ile ağırlayabileceğimizi belirtmek isteriz.

Kına gecenizi planlamak için bizi tercih etmek isterseniz bunun için size pek çok neden sunabiliriz. Öncelikle sizi ailemizden biri gibi görüyoruz. Görüşmeye geldiğinizde ya da telefon ile görüşme yaptığımızda bir dostunuz ile konuşuyor gibi hissedeceksiniz. Davetiniz için hangi hizmetlerden faydalanmak istediğinizi detaylı bir şekilde görüşüyoruz. Sonra sizden davetiniz için kişi sayısı alıyoruz. Nasıl bir oturma düzeni hazırlayabiliriz, masaları nasıl konumlandırabiliriz buna karar veriyoruz.

Salonumuzu kına gecesi konseptlerine uygun şekilde hazırlamak için bir organizasyon firması ile çalışmak oldukça yerinde bir karar olacak. Organizasyon firmanız ile bizi tanıştırın ve siz şöyle arkanıza yaslanın. Geri kalan her şey bizim kontrolümüzde olacak. Organizasyon firmanız tarafından temin edilecek kına tahtını salonumuzun en baş köşesine yerleştirmek ile işe başlıyoruz ve masalarımızı tahtın konumuna göre yerleştirmeye başlıyoruz.

Kına gecesi yemeksiz olmaz diyenlerdenseniz size restaurantımızın eşsiz tatlarını sunmaktan büyük mutluluk duyacağız. Antalya’nın önde gelen tandır ve etli ekmeğinin piştiği odun ocağımızda, ziyafet dolu bir kutlamaya imzanızı atabilirsiniz.

En leziz yemeklerin sunulacağı işletmemiz Sedir Restaurant’ta düzenleyeceğiniz davetiniz için fiyat teklifi almak isterseniz sayfa üzerindeki “Ücretsiz fiyat teklifi al!” butonuna tıklamanız yeterli olacak.

İletişim

Ayten Barak

  • Adres: Öğretmenevleri Mahallesi, Atatürk Blv. 66/A, 07070 Konyaaltı/Antalya

Sedir Restaurant Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!