Konyaaltı Wedding & Convention

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Konyaaltı, Antalya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Önerilen Firmalar

Ottof Eğlence Merkezi
13 1 1

Kepez

Ottof Eğlence Merkezi

100-200
50 TL'den az
Alara Restaurant Lara
32 1

Muratpaşa

Alara Restaurant Lara

500-750
50 TL'den az
Akpalace Hotel
7

Serik

Akpalace Hotel

200-300
50-100 TL

Hakkında

Ülkemizde oldukça önemli olan kına geceleri için büyük bir salon arayışındaysanız, Konyaaltı Wedding & Convention tam da size göre! Antalya’daysanız ve kalabalık bir kına gecesi organizasyonu düşünüyorsanız salonumuza mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.

Kına geceniz için 750 kişiye kadar çıkabilen bir kapasite sunuyoruz. Kapasitemizin fazlalığı sayesinde rahat bir organizasyon gerçekleştirme şansına sahip oluyorsunuz. Davet listenizi daraltmadan, tüm sevdiklerinizi çağırabilir, bu özel günü birlikte yaşayabilirsiniz.

Oturma düzenimizi, daha fazla alana sahip olmanız için özenle planlıyoruz. Daha az alan kaplaması için 8 kişilik yuvarlak masalar kullanıyor, bu masalara uyumlu olacak tiffany sandalyeler tercih ediyoruz. Masaların ve masa üzerindeki aksesuarların salonumuzun diğer tüm detaylarda olduğu gibi şık ve modern olmasına dikkat ediyoruz. Bu masaların ve sandalyelerin giydirilmesinde ise renk seçenekleri sunuyor, konseptinize uyumlu bir görüntü olmasına mutlaka özen gösteriyoruz.

Bünyemizde çalışan deneyimli ve sıcakkanlı ekibimizin gece boyunca yalnızca bir bakış uzağınızda olacağını söyleyebiliriz. İlgili hizmetleriyle bir dediğinizi iki etmiyorlar, memnuniyetinizi her ân sağlıyorlar. Düğününüz için salonumuzdaki tüm hazırlık sürecini ekibimizle birlikte profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Işık, ses ve sahne sistemlerinde en yeni teknolojik ekipmanları tercih ettiğimizi söylemek istiyoruz. Bu, hem bu sistemlerin kurulumunu hızlandırıyor hem de düğününüzdeki hizmet kalitesini artırıyor.

Kına geceniz için oldukça önemli olan kına takımı, kına sandığı, kına tahtı, bindallı, kaftan, kına süslemesi gibi aksesuarları eksiksiz bir şekilde temin ediyoruz. Konseptinize de uygun olmasına dikkat ediyor, her detayın istediğiniz gibi olmasını sağlıyoruz. Bu aksesuarları kiralayabildiğimizi de dipnot olarak belirtmek istiyoruz.

Hayatınızdaki bu özel günü Konyaaltı Wedding Düğün Salonu’nda gerçekleştirmek isterseniz yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Rahime Serin

  • Adres: Sarısu Mh. 160. Sk. No:10 Konyaaltı İş Merkezi

Konyaaltı Wedding & Convention Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!