Terrace Ankara

E-posta Gönder

Terrace Ankara Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100-150 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  80-100 TL

 • Kapasite

  300-400

 • Aksesuar Kiralama

Terrace Ankara Hakkında

Terrace Ankara’da 15 yıllık sektör deneyimimizle kapılarımızı açıyoruz. Ankara Çankaya düğün salonları arasında yer alan mekanımız Çayyolu’nda bulunuyor. Hem açık hem de kapalı alanla hizmet veren salonumuz çiftlerin isteyebileceği tüm konseptlere uyum sağlayabiliyor. Terrace Ankara’da düğünleri isteğe bağlı olarak yemekli şekilde gerçekleştiriyoruz. Arzu ederseniz yemeksiz düğün paketini de tercih edebilirsiniz.

Davet Alanları

Mekanımızda 3 adet davet alanı bulunmakta.
-Kapalı salonumuzda 400 kişilik kapasiteyle hizmet veriyoruz. Yüksek tavanlı salonumuzda geniş bir dans pisti de mevcut.
-Kapalı salona bağlı olan terastaysa 300 kişilik kapasiteye sahibiz.
-Retro Club isimli son davet alanımızsa 70 kişilik kapasitesiyle after party organizasyonları için kullanılıyor.

Dekorasyon

-Kapalı davet alanımızın dekorasyonunda beyaz öne çıkıyor. Burada oturma düzenini yuvarlak-uzun masalar veya papyon masalarla hazırlıyoruz. Beyaz ya da pembe renkli tiffany sandalyeler de masalarımıza eşlik ediyor. Masa üstünde pampas otu ve 5 kollu şamdan gibi dekorlar da sizi bekliyor. Işıklandırılmış masalarımızda aynalı suplalarla şık sunumlara imza atıyoruz. Sandalyelerimizi de kumaşlarla dekore edebiliyoruz.

-Terasımızdaysa çim zeminle hizmet veriyoruz. Burada dilerseniz yemekli, dilerseniz de kilise düzen oturma planını uygulayabiliyoruz. Terasımızda beyaz renkli açılır kapanır sandalyeler de kullanabiliyoruz. Nikah masanızı beyaz gelin tagımızın altına yerleştiriyor, gelin tagımızı çiçek detaylarıyla süslüyoruz.

Hizmetler

Ankara düğün salonlarından Terrace Ankara’da çiftleri fotoğraf çekimi için hazırladığımız köşemizle karşılıyoruz. Mekanımızda profesyonel ses ve ışık sistemleri bulunuyor. Ayrıca sahne hizmetini de biz veriyoruz. Klimalı mekanımızda otopark, vale ve vestiyer olanakları da mevcut. Mekanımızda bebek bakım odasıyla beraber gelin odamız da var. Kırmızı-beyaz etli ana yemekler, sıcak soğuk başlangıçlar, kokteyl menüsü ve kuru pastalı menülerimiz de sizi bekliyor.

Terrace Ankara farklı davet alanı seçenekleriyle her mevsim hizmet vermeye devam edebiliyor. Ayrıca mekanımızda düğün dışında kına, nişan, mezuniyet ve toplantı gibi farklı organizasyonlar da düzenlenebiliyor. Mekanımız hakkında detaylı bilgi almak ve Terrace Ankara düğün salonu fiyatlarını öğrenmek için bizi arayabilirsiniz. ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi’’ formunda istenen bilgileri doldurarak da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

' Terrace Ankara' da tüm etkinliklerinizi profesyonel ekibimizle gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Siz kıymetli misafirlerimizi tanışmak ve indirimli fiyatlarımızdan faydalandırmak için salonumuza bekleriz

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Emrah Kayalı
  Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Prof. Ahmet Taner Kışlalı Cad. (Park Caddesi) 2880 . Sk 06810 Yenimahalle /Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Terrace Ankara Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.