Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Ankara

Takıntı Fasıl Bar

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Takıntı Fasıl Bar Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Takıntı Fasıl Bar Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Takıntı Fasıl Bar Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Takıntı Fasıl Bar Sıkça Sorulan Sorular

Takıntı Fasıl Bar kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Takıntı Fasıl Bar kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Takıntı Fasıl Bar kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Takıntı Fasıl Bar kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Takıntı Fasıl Bar kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına süslemesi

Takıntı Fasıl Bar Hakkında

Geleneksellikten sıkılanlar kına gecesi organizasyonları yerine bekarlığa veda partisi düzenlemek için gece boyunca kesintisiz eğlencenin adresi Takıntı Fasıl Bar Ankara'da buluşuyor!

Size özel bir organizasyonla kız kıza veya erkek erkeğe eğlence için masada fasıl sizleri bekliyor. Kanun, keman, klarnet ve darbuka eşliğinde müzisyenlerimiz gecenize eşlik ediyor. Gece dostlarınız ile birlikte sohbet ederek başlıyor, ziyafetin ardından eğlenceye dönüşüyor. Üstelik her gece 23.30’da başlayan fasıllı eğlencemiz sabaha kadar devam ediyor...

Elbette eğlencenin yanında hayalinizdeki gibi süslemeler ve konseptler ile geceniz tasarlanıyor. Dostlarınız ile birlikte oturacağınız masa ve sandalye düzeni davetli sayınıza da bağlı olarak oluşturuluyor. Davet sahiplerimizin isteğine bağlı olarak küçük detaylar ve aksesuarlar ile süslemeler gerçekleştiriliyor.

Abartıdan ve gösterişten kaçınılıyor, aslında tek önemli olan şeyin dostlarla keyifli bir gece olduğuna inanıyoruz. Biliyoruz ki siz de bu özel gecede sizinle birlikte mutlu olacak dostlar ve eğlenceli bir atmosfer tercih ediyorsunuz!

Eğlence, müzikler ve masalar tamamlanıyor. Böylelikle sıra konuklarınızın beğenisine sunulacak eşsiz tatlara geliyor. Birbirinden farklı ve lezzetli mezeler, salata, ara yemek ve ana yemek tercihleri önce davet sahiplerine sunuluyor. Damak tatlarına uyanları tercih etmeleri ile de ziyafetleriniz için menüler oluşturuluyor. Ana yemek tercihleri konuklarımızın tercihine de bırakılabiliyor. Elbette bu tercihler sizin tercihiniz ile belirlenmiş alternatiflerden seçiliyor. Alkollü ve alkolsüz içeceklerin tercihi de yine konuklarınıza bırakılıyor.

Az sayıda davetli ile gerçekleştirebileceğiniz davetleriniz için her detay Takıntı Fasıl Bar tarafından tasarlanmış oluyor. Elbette ekstra süsleme ve düzenleme istekleriniz için çözüm ortakları ile görüşmeniz gerekiyor.

Siz de Ankara bekarlığa veda partisi düzenlemek için benim tercihim Takıntı Fasıl Bar diyorsanız yapmanız gereken sayfa üzerindeki “Ücretsiz teklif al” butonu ile bizimle iletişime geçmek!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Ahmet Mithat Efendi Sok. No: 6 Çankaya/ Ankara

 • Haritadaki Konumu

  Takıntı Fasıl Bar Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.