Firma kapanmıştır
Shoppe

Shoppe Hakkında

1996 yılından beri sektörde varlığımızı sürdürürken Ankara Çankaya kına gecesi mekanlarının en köklüsü ve tecrübelisi olarak bilinirliğimizi koruyoruz. 2004 yılından bu yana da Bahçelievler’de 2.000 metrekarelik alan üzerinde misafirlerimize keyifli bir gecesi yaşatıyoruz. Birden fazla davet alanı bulunan işletmemizin kına geceleriyle birlikte düğün, nikah, nişan gibi diğer organizasyonlarınız için de nitelikli salonları bulunuyor. Turizm İşletme Belgesi’ne sahip mekanımızın kaliteli ve çeşitli hizmetlerinden memnun kalacağınıza inanıyoruz.

Davet Alanları

Farklı kapasitelerde 3 tane kapalı alan seçeneğimizle davetlerinize uygun salonlar yaratıyoruz;
-Düğün Salonu: 300 ila 400 kişinin misafir edilebileceği geniş alan ve pistiyle kına geceniz için makul bir salon.
-Nikah Salonu: 500 kişilik organizasyonların gerçekleşebileceği salonumuz yüksek tavan ve kolonsuz olma özelliklerine sahip.
-Beyaz Salon: 200 davetlinin ağırlanabileceği alanıyla salonlarımızın en küçüğü.
-After party planı yapmaya başlayan çiftlerimize bunun için özel bir alanımız olduğunu söyleyelim.

Dekorasyon

Shoppe Kına Salonu Çankaya’da kına organizasyonlarının doğasına uyan bol kırmızılı bir dekorasyonla konuklarını bekliyor. Kırmızıya eşlik etmesi için siyahı tercih ediyoruz. Kırmızı örtülerin serili olduğu yuvarlak masalar ve siyah sandalyeler oturma düzenimizi oluşturuyor. Masalarımız gold masa taglarıyla süsleniyor. Sahnemizin tavanı siyah kırmızı tüllerle kaplanırken gold başlıklı kırmızı kına koltuğumuzu da sahne dizaynımıza dahil ediyoruz.

Hizmetler

Kınanızda davetlilerinize yemek servisi yapmak isterseniz Türk ve dünya mutfağının lezzetlerinden oluşan menülerimiz sizin için iyi bir seçim olabilir. Dilerseniz ikramlık da hazırlayabiliriz. Bol bol eğlenin diye kına ekibimiz güzel koreografiler oluştururken çiftlerimizin isteklerine göre kına müziklerini de içine alan keyifli bir müzik listesi belirleyebiliriz. Kına tepsisinden dilek fenerine kadar gerekli bütün kına malzemelerini işletmemiz temin ediyor.

Hem kalite hem çeşitlilik sağlayarak çiftlerimize tüm imkanlarımız dahilinde birden fazla alternatif sunmamızla Shoppe Davet Salonu Ankara olarak farklı zevkleri olan her çiftimize kolay bir şekilde hitap etmeyi başarıyoruz. Ulaşımda da konuklarımızı zorlamıyoruz. Merkezi lokasyonumuza toplu taşıma ya da şahsi araçlarınızla hızlıca erişim şansı elde ediyorsunuz. İşletmemize yönelik aklınızda soru işareti oluşturan konuları sayfamızın sonunda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Shoppe Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Shoppe Sıkça Sorulan Sorular

Shoppe kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Shoppe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Shoppe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Shoppe kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Shoppe kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Shoppe kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Shoppe kına ve bekarlığa vedanız için mekan girişinde ateş ölçümü, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, masalar arası geniş mesafe aralığı, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, düzenli havalandırma ve uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi hizmeti sunmaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Elif & Can

Düğün Tarihi: 25.05.2016

Düğün.com üzerinden anlaştı

25.05.2016 yaptigimiz kina töreninde Ozlem hanima yakın ilgisinden dolayi sonsuz teşekkürlerimizi sunar tüm konuklarimizin yorumları bugüne kadar böyle bir kına gecesi görmedilerini soyleyerek bizi çok mutlu etti tabi burada sn Ozlem hanimin büyük katkıları oldugundan kendisi bizi çok duygulandirdi... devam 

Özüm & Can

Düğün Tarihi: 03.06.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı

Salonlarının şıklığı/ferahlığı, ikramlarının tazeliği-lezizliği, personelinin muhteşem ilgisi ve güler yüzüyle kesinlikle tercih edilesi. Hayal kırıklığına uğramak istemiyorsanız Özlem hanım ve Shoppe'nin mükemmel çalışanlarına en özel gününüzü gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz. Kına gecesi... devam 

Vildan & Ertuğrul

Düğün Tarihi: 06.06.2014

Düğün.com üzerinden anlaştı

Siz ekip olarak Harikasınız ama sevgili ÖZLEM TULGAYOĞLU hanım sen tek başına kocaaaaaman bir ekipsin o kadar enerjiksin ki herşeyin kusursuz olması için canla başla organize oluyorsunuz süpersiniz MUHTEŞEMSİNİZZ MUHTEŞEM MUHTEŞEM ,HARİKA hayalim olan bu kına gecesini bana yaşattığınız için... devam 

Fahriye & Polat

Düğün Tarihi: 25.01.2020

Neredeyse tüm kına yapılan mekanları gezdim en son burda karar kıldık. Gerçekten benimle tek tek özenle ilgilendiler kesınlıkle tavsıye ederım ıstedıgım ne varsa sagolsunlar hersey yaptılar özellıkle by kınalı organızasyon calısanları beste hanım ve denız bey ayrıca kaftanımda mukemmeldı

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.