• Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Şelale Kına Evi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Şelale Kına Evi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Şelale Kına Evi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Şelale Kına Evi Sıkça Sorulan Sorular

Şelale Kına Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Şelale Kına Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Şelale Kına Evi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Şelale Kına Evi kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Şelale Kına Evi Hakkında

Ankara’da yer alan Şelale Cafe Bistro Mamak, kına gecesi organizasyonlarınıza 2018 yılından beri ev sahipliği yapıyor.

Aileniz ve dostlarınızla geçireceğiniz bu keyifli zaman dilimi için mutluluğunuzu ortak olmak istiyoruz. Biz Ankara kına salonları arasından sunduğumuz hizmetlerle sıyrılıyoruz. Kına gecelerinde sunduğumuz hizmetler neler mi? Hemen anlatalım.

-200 ila 300 kişilik ağırlama kapasitemizle dilediğiniz misafiri mekânımızda ağırlayabilecek, kimi çağırsam diye düşünmek zorunda kalmayacaksınız. Güler yüzlü personel kadromuz gecenizde yer almasını istediğiniz hizmetleri öğrendikten sonra organizasyon akışınızı belirliyorlar.

-Salonumuzda kolon bulunuyor. Davetlilerin ya da sizin görüş açınızı engellemiyoruz. Rahatlıkla hem nikâh masası hem de gelin yolu görünüyor. Böylelikle davetlileriniz gecenin hiçbir anını kaçırmıyorlar.

-Bembeyaz masalar ve mor tüller eşliğinde davetli masaları, kına salonunda yerini alıyor. Şık detayların bulunduğu salonumuzda tavanda bulunan kahverengi ahşap detaylar doğal ve sıcak bir görüntü oluşturuyor. Krem duvarlarımız ve aynı renklere sahip sahnemizle mekânın her yerinin uyumlu olmasını sağlıyoruz.

-Günümüzde kına geceleri farklı konseptlerde düzenleniyor. Hint, Roman, prenses olmak üzere birçok farklı temanın bulunduğu bir gece düzenlemek isterseniz profesyonel organizasyon firmalarıyla anlaşabilirsiniz.

-Kına gecesinin en önemli anlarını kayıt altına almayı her gelin adayı ister. Profesyonel bir ekiple çalışmak da fotoğrafların kalitesini ortaya koyar. Biz de deneyimli fotoğraf sanatçılarıyla çalışıyoruz. Profesyonel kameramanız davetlilerin giriş anından itibaren gecenin her anını videoya dönüştürüyor. Böylece yıllar geçse de her dakikayı anımsayabiliyorsunuz.

-Kına gecelerinizi yemekli olarak da düzenleyebiliriz. Davet menülerinizi beraber planlar, sevdiklerinize lezzet şöleni yaşatmak için aşçılarımızın hünerli elleriyle hazırlanan yemekleri ulaştırabiliriz.

-Kolay ulaşım imkânı sunuyoruz: Şelale Cafe nerede derseniz; Ankara Mamak mevkiinde yer alıyoruz. Toplu taşıma araçlarının güzergahındayız. Mekânımıza ulaşarak kendiniz de gezebilir, hakkımızda daha gazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Evliliğe giden yolda stres atabileceğiniz bir organizasyon olan kına gecelerini bizimle beraber organize etmek isterseniz; sayfa üzerinde yer alan formu doldurabilirsiniz. “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayabilirsiniz. Sevdiklerinizle beraber rüya gibi bir gece geçirmek isterseniz; Ankara’da bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Mehtap Mahallesi, No:28, 06470 Mamak/Ankara

 • Haritadaki Konumu

  Şelale Kına Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.