Tebessüm Şehri Nikah & Balo Salonu

E-posta Gönder

 • Pursaklar, Ankara. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Tebessüm Şehri Nikah & Balo Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  50-80 TL

 • Kapasite

  1.000-2.000

 • Aksesuar Kiralama

Tebessüm Şehri Nikah & Balo Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Tebessüm Şehri Nikah & Balo Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Şehri Tebessüm Nikah & Balo Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 50-80 TL aralığından başlamaktadır.Şehri Tebessüm Nikah & Balo Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Tebessüm Şehri Nikah & Balo Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Şehri Tebessüm Nikah & Balo Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Tebessüm Şehri Nikah & Balo Salonu kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Şehri Tebessüm Nikah & Balo Salonu kına ve bekarlığa vedanız için masalar arası geniş mesafe aralığı, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni ve her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi hizmeti sunmaktadır.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Tebessüm Şehri Nikah & Balo Salonu Hakkında

Kına gecelerini eşsiz bir şölene dönüştüren Şehri Tebessüm Balo Nikâh Salonu Pursaklar adresinde sizi bekliyoruz!

2018 yılında faaliyete başladık. Marka olarak çok yeni olsak da profesyonel kadromuzla birlikte yıllardır bu sektörün içindeyiz. Sayısız organizasyona katıldık ve gerekli bilgiye sahibiz. Kına geceleri için gelin adayları ne bekler, çok iyi biliyoruz. Kurulduğumuz günden beri gelin adayları için hem modern hem de geleneksel kına geceleri düzenledik. Siz de Ankara kına salonları arasında karar vermek üzereyseniz bizim sayfamızı incelemeden “Kına salonum bu!” demeyin. Çünkü bu cümleyi bize saklamanızı istiyoruz.

Neden Şehri Tebessüm Nikâh ve Balo Salonu’nu seçmelisiniz?

Çünkü aynı anda 3 farklı düğün ve kına gecesi gerçekleştirebiliyoruz. Eğer bir kına salonumuz doluysa aynı hizmetlere sahip diğer davet alanlarına sizi yönlendirebiliyor, zor durumda kalmayın diye hizmet içeriğimizi de genişletiyoruz. Mekânımız 3 katlı olduğu için davetliler ve sizi rahat ettiriyor, geniş ve ferah bir alanda kutlama yapmanıza olanak sağlıyoruz.

Her katta 1000 kişilik oturma düzeni bulunuyor. Üstelik klima ve iklimlendirme sistemleri sayesinde de her mevsim hizmet verebiliyoruz. Kışın sıcak, yazın ise sizi ısıtan son teknolojiye sahip sistemlerimiz keyifli bir organizasyon geçirmenizi sağlıyor.

Dekorasyon konusunda da destek veriyoruz. Kına mekânını tam da istediğiniz şekilde ve renklerle düzenlemek istiyoruz. Birçok çözüm ortağından destek alıyor, masa örtüsü, sandalye tülü, gelin yolu süslemesi, çiçek aranjmanları ve sunum tabakları konusunda farklı alternatifler sunabiliyoruz. Dilerseniz dışarıdan bir organizasyon firmasıyla anlaşarak siz de mekânımızın tasarımını değiştirebilirsiniz. Kına gecelerinin en önemli detayı kına tahtını da unutmuyor, mekânımızın en güzel yerine konumlandırıyoruz.

Müzik konusunda ise profesyonel müzisyenlerle çalışıyoruz. Bugüne kadar sayısız organizasyonda yer aldıkları için hazır müzik listeleri de bulunan sanatçılarımız önceki çalışmalarını sizinle paylaşabilir, böylece müzik listesinde yer alacak şarkıları düşünmenize gerek kalmaz. Bu listeleri beğenmezseniz de kendiniz oluşturabilir, arkadaşlarımla bu şarkılarda daha çok eğlenebilirim diyebilirsiniz.

Siz de kına geceleriniz için bizi tercih etmek isterseniz Şehri Tebessüm Balo Salonu iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Saray Fatih Mah. Girne Sok. No:4 Havaalanı Yolu Pursaklar 06145 Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.