Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Ankara

Öz Osmanlı Sofrası

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Öz Osmanlı Sofrası Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Öz Osmanlı Sofrası Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Öz Osmanlı Sofrası Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Öz Osmanlı Sofrası Sıkça Sorulan Sorular

Öz Osmanlı Sofrası kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Öz Osmanlı Sofrası kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Öz Osmanlı Sofrası kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Öz Osmanlı Sofrası kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Öz Osmanlı Sofrası kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Öz Osmanlı Sofrası Hakkında

Kına gecelerinizi unutulmaz kılmak için Ankara’da hizmetinizdeyiz. Uygun fiyat politikamız, kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız ve güler yüzlü ekibimiz ile gecenizi tam da hayal ettiğiniz gibi gerçekleştiriyoruz.

Öz Osmanlı Sofrası Ankara’da kına gecenizi gerçekleştirebileceğiniz en uygun mekânlardan biri. Neden mi? Öncelikle mevsim koşullarından etkilenmemeniz için hem açık hem de kapalı alanımızın bulunduğunu belirtmek istiyoruz. Toplamda 700 kişilik bir kapasite ile hizmet veriyor, kına geceniz için oldukça yeterli bir alanı sizlere sunuyoruz.

Oturma düzenini dilediğiniz gibi planlayabiliyorsunuz. İsterseniz açık isterseniz de kapalı alanımızdaki masa ve sandalyeleri yerleştirirken mümkün olduğunca planlı bir şekilde hareket ediyoruz. Ortadaki geniş dans pistimizin alanını daraltmamak için masa ve sandalyeleri mekânın sağına ve soluna yerleştiriyoruz. Eğlenceli ve coşkulu geçecek bu gecede yerinizde bir ân olsun oturmanızı istemiyoruz.

Işık, ses ve sahne hizmetimizde son teknolojiden ekipmanlar tercih ediyoruz. Işıkların altında göz alıcı görünmenizi sağlıyor, görsel şovlarınızı daha da etkili gösteriyoruz.

Hayatınızda bir kez yaşayacağınız bu özel günde en iyi hizmeti almanız için titizlikle çalışan bir ekibimiz bulunuyor. Deneyimli ve sıcakkanlı çalışanlarımız ile fark yaratıyor, kalitemizi her detayda hissettirmeye çalışıyoruz. Bu ekibimiz aynı zamanda son trendleri takip ediyor ve kına konseptiniz için önerilerde bulunabiliyor. Ekstra aksesuar talepleri ve yaratıcı fikirler için ise bir organizasyon firmasıyla anlaşabiliyorsunuz. Aynı zamanda bu firmalar ile kına sandığı, kına takımı, kına tahtı, kına tepsisi, bindallı ve kaftan gibi bu gece için önemli aksesuarları da eksiksiz olarak temin edebiliyorsunuz.

Öz Osmanlı Sofrası Altındağ’da fark yaratan hizmetleriyle gelin adaylarını ağırlamak için sabırsızlanıyor! Eğlenceli ve eksiksiz bir gece için yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak. Böylelikle hazırlıklarımıza hemen başlayabiliyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Altınpark Mahallesi, Şehit Ömer Halisdemir Blv. No:170, 06160 Altındağ/Ankara

 • Haritadaki Konumu

  Öz Osmanlı Sofrası Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.