Ney'le Mey'le

E-posta Gönder

Ney'le Mey'le Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 TL'den Az

Ney'le Mey'le Kapasite

 • Kapasite

  50-100

Ney'le Mey'le Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Ney'le Mey'le Sıkça Sorulan Sorular

 • Ney'le Mey'le kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Ney'le Mey'le kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Ney'le Mey'le kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Ney'le Mey'le kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Ney'le Mey'le kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği

Ney'le Mey'le Hakkında

Adı Can Yücel’in Neyzen Tevfik için yazdığı bir şiirden esinlenerek ismimizi aldık. Nevizade’nin en eski meyhanelerinden biri İstanbul’daki mekânımız. Daha sonra Ney’le Mey’le Ankara şubemiz açıldı. Değerli misafirlerimize Klasik Türk mutfağından oluşan seçme lezzetler paylaşıyoruz. Senelerdir bilinen ve benimsenen samimi ortamımızla tatlarımızı birleştirdiğimiz bir hizmetle karşınızdayız.

İstanbul’un benzersiz lezzetlerini usulümüze uygun bir araya getirdik. Sadece bize özel mezeler, sokağın en lezzetli yemekleri ile eşsiz bir muhabbetin ortasına düşüyorsunuz. Yapmanız gereken ise gelip bu eğlenceye katılmak!

Meyhane muhabbeti başkadır. Bunu benzersiz kılmak da bizim görevimiz. Asla bölünmeyeceğinin garantisini verdiğimiz sohbetinizi ve eğlencenizi gelin Ney’le Mey’le yaşayın! Rahatınızı çok önemsiyoruz. Güzel bir ortamda yemeklerimizi yemenizi istiyoruz. Ancak bundan önce de temizlik konusu geliyor. Sokağın ruhunu en iyi şekilde yansıtırken bir yandan da standartlarımızı en üst düzeyde tutuyoruz.

Kimi zaman dertleri, sevinçleri kimi zamanda yalnızca günün yorgunluğunu atacağınız bir yer olarak karşınıza çıkıyoruz. Eğlenceli kına bekarlığa veda partisi yaşamak istiyorsanız meyhanemizi ziyaret etmelisiniz.

Hiçbir zaman meyhane olmak hevesi ile hareket etmedik. Dostlar biriktirmek, sayısız eğlenceye şahit olmaya çalıştık. Asla müdavimlerimiz olmadı. Onları dostlarımız olarak bildik. 23 yıldır bu sektörde olduğumuz için işimiz yuvamız oldu.

Meze bizim için bir sanat haline geldi. Bu yüzden en iyi sanatçılarla çalışıyoruz. Kuşkonmazdan Topik’e kadar her damak tadına uygun mezeler sunuyoruz. Sadece meze değil birçok lezzetimiz oldukça özgün. Bu sebeple nikah sonrası yemek kutlamanız için olması gereken menüyü yaratıyoruz.
Başınızın arkasında gümbür gümbür çalan davullar, kulağının dibinde klarnet duymayacağınız bir yer burası. Rahatlığın içinde eğlenceyi buluyorsunuz.

Eğer böyle bir atmosferin içinde kutlama yapmak istiyorsanız Ney’le Mey’le Ankara iletişim için yandaki “Fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli!

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Via Flat/Yaşam Sokağı Söğütözü

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Ney'le Mey'le Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.