Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Ankara

The Wings Hotels Neva Palas

The Wings Hotels Neva Palas
 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  500 - 750 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

The Wings Hotels Neva Palas Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 40.000 TL

The Wings Hotels Neva Palas Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

The Wings Hotels Neva Palas Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

The Wings Hotels Neva Palas Sıkça Sorulan Sorular

The Wings Hotels Neva Palas kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

The Wings Hotels Neva Palas kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.The Wings Hotels Neva Palas kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

The Wings Hotels Neva Palas kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

The Wings Hotels Neva Palas kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show

The Wings Hotels Neva Palas Hakkında

1996 yılından bu yana hem konaklama hem de davet hizmeti veren The Wings Hotel Neva Palas Ankara’nın en büyük ilçesi olan Çankaya’da yer alıyor. Güvenli Turizm Sertifikası bulunan 4 yıldızlı otelimizde düşlediğiniz kına gecelerinin yanında düğün, nişan, doğum günü kutlamaları gibi farklı birçok organizasyonunuz beklediğinizin çok daha üstünde bir performansla hayata geçiriliyor. Çiftlerimiz ve konuklarını tatmin edecek nitelikte hizmetler sunmayı, kaliteden ödün vermemeyi kendimize amaç ediniyoruz.

Davet Alanları

Otelimizin davetler için düzenlemiş olduğu 2 farklı kapalı alan alternatifi bulunuyor. Bu salonların alan büyüklüğü banket düzeninde 250 kişilik; kokteyl düzeninde 350 kişilik organizasyonlar için uygun. İçerisinde kolon bulunmayan yapıdaki salonumuzda ne görüş açınızı ne de hareketlerinizi kısıtlayacak bir engele yer vermiyoruz. Yüksek tavanlı mimarisi de aydınlık ve ferah bir düğün alanını beraberinde getiriyor.

Dekorasyon

Kırmızılarla döşenmiş şık salonumuzda abartı gelecek, göz yoracak hiçbir unsura yer vermiyoruz. Ankara Çankaya kına gecesi mekanlarının en modern salonu olduğumuz konusunda iddialıyız. Salonumuzun ve sahnemizin zeminine kırmızı halılarımızı sermekle dekorasyon düzenlememize başlıyoruz. Seçimize göre gold tiffany ya da kırmızı örtülerle giydirilmiş sandalyelerimiz ve yuvarlak masalarımızla oturma düzenimizi oluşturuyoruz. Kırmızı perdelerimizi sahnemize asıp kına tahtımızı, sehpalarımızı da yerleştirdiğimizde dizaynımız tamamlanmış oluyor.

Hizmetler

Konuklarınıza yemek ikram isterseniz deneyimli aşçılarımızın hazırladığı menü seçeneklerine göz gezdirebilirsiniz. Organizasyon sorumlularımız da her adımı sizinle birlikte atıyor ve arzu ettiğiniz gibi bir kına gecesi yaşamanıza katkı sağlıyor. Temin edilmesi gerekli görülen kına malzemelerini belirlemenizde organizatörlerimiz yardımınıza koşuyor. Kına mumu, kına tepsisi, kına takımı gibi ürünlerin ve salon süslemesinde kullanılacak tüm aksesuarları salonumuzda bulabilirsiniz. Kına gecelerine özel müziklerden oluşan çalma listemize istekleriniz doğrultusunda eklemeler yapabiliriz.

26 yıldır sektörde varlığını sürdüren tecrübeli işletmemiz kına geceleri dahil tüm organizasyonların püf noktalarına hakim olmakla beraber çiftlerimizin tercihleri konusunda da ön görüye sahip. Durum böyle olunca başarılı davetler organize etmemiz kaçınılmaz. Kalitenin uygun fiyatlarla bir araya geldiği davet otellerinden birinde ilgiyle ağırlanmaktan duyacağınız memnuniyet iyi ki demenizi sağlayacak. The Wings Hotel Neva Palas iletişim bilgileri altta yer alıyor, sorularınızı bu bilgileri kullanarak bize iletebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

  neva palas

İletişim

 • Adres::

  Esat Caddesi, No:32, Küçükesat 06660 ANKARA

 • Haritadaki Konumu

  The Wings Hotels Neva Palas Yol Haritası

The Wings Hotels Neva Palas Düğün Yorumları (4)

Yaren & Ersin

Düğün Tarihi: 18.10.2019

Kına törenimizi planlayan ve yöneten Neva Palas ve çözüm ortakları Vale kına ekibine çok teşekkür ederiz. Nedimeler çok iyiler, Dans gösterileri ve kına paketleri çok başarılı

Meltem & Hüseyin

Düğün Tarihi: 10.10.2019

kına gecesi organizasyonum tek kelimeyle muhteşemdi emeği geçen tüm ekibe çok teşekkür ediyorum herşey istediğim gibi oldu

Eda & Hakan

Düğün Tarihi: 11.09.2019

Kına gecemi Çarşamba akşamı Neva Palas'da gerçekleştirdim. Her şey tahmin ettiğimden çok çok iyiydi. Eğlence gece boyu devam etti. Her şey için çok teşekkürler

Seda & Ahmet

Düğün Tarihi: 23.08.2019

Sözleşme aşamasında Özcan bey ile görüştüğümüz tüm detaylar kına gecemde büyük bir titizlikle gerçekleşti. O nedenle önce Özcan beye daha sonra da tüm ekibine çok teşekkür ederim. Hayallerimin ötesinde bir kına gecesiydi.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.