Naskon Sapphire Termal Resort Spa & Aqua

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Ayaş, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar Kiralama

Önerilen Firmalar

Riva Kına Evi
30 1 11

Yenimahalle

Riva Kına Evi

500-750
50 TL'den az
Ferahna Kayadibi Cafe Bistro
24 10

Altındağ

Ferahna Kayadibi Cafe Bistro

200-300
50-100 TL
Bride Kına Konağı Çayyolu
40 4

Çankaya

Bride Kına Konağı Çayyolu

100-200
50-100 TL

Hakkında

Kına gecelerinizde Naskon Sapphire Otel’de olmak ve bu özel anlarınızı bizimle paylaşmak ister misiniz? Sizi sabırsızlandırmadan sunduğumuz fırsatlar ve avantajlı tekliflerimizden bahsetmek istiyoruz.

Kına gecelerinizi havuz başındaki alanımızda gerçekleştiriyorsunuz. 250 kişilik alanımızda küçük bir de çim alanımız bulunuyor. Masa ve sandalyelerin yerleşimi konusunda isteklerinizi göz önünde bulunduruyor ve bu alanı istediğiniz şekilde kullanabiliyorsunuz. Süsleme konusunda kına konseptine uygun giydirmeler yapıyoruz. Kına gecelerinde olmazsa olmaz bindallı, kaftan, kına takımı, kına sandığı, kına tahtı ve bunun gibi aksesuarları da temin edebilmekteyiz. Bunların alana yerleşimini de soruyor ve ona göre yerleştiriyoruz.

Kına geceleriniz için kına müziklerine hâkim, geniş repertuvarlı bir orkestra sahne alacak. Hem Ankara yöresinden müzikleri hem de eğlencenin doruklara çıkacağı en hit parçaları çalacaklarını söyleyebiliriz.

Bu özel gün için bir fotoğrafçı kiralama şansına sahipsiniz. En keyifli hallerinizi hem fotoğraf hem de video çekimi ile kaydedebilir ve yıllar sonra hatırlamak istediğinizde güzel bir albüme sahip olabilirsiniz.

Otelimizin havuz başında düğün ve kına gecesi organizasyonları gerçekleştirirken, Mercan, Zümrüt ve Kehribar adını verdiğimiz 3 farklı toplantı salonumuzda da açılışlar, bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler, iş yemekleri ve kokteyller gibi toplu davetleri gerçekleştiriyoruz. Sırasıyla 12, 80 ve 250 kişilik olan bu salonlarımızı dilediğiniz organizasyon için kullanabilmektesiniz. Aynı ekibimiz süsleme ve aksesuar temini için bu salonlarımızı da süsleyebiliyorlar. İstediğiniz organizasyonun konseptini bize söylemeniz yeterli.

Otelimiz Ankara’nın Ayaş ilçesinde yer alıyor. Özel araçlarınızla gelmek isterseniz Ankara-İstanbul otobanına 40 kilometre mesafede bulunuyoruz. Ankara merkeze 58 kilometre, havalimanına 85 kilometre, Beypazarı’na 42 kilometre, Polatlı’ya 73 kilometre ve Kızılcahamam’a 70 kilometre uzaklıkta bulunduğumuzu da belirtelim.

Sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilir ve düşlediğiniz kına gecesi organizasyonuna sahip olabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Uğurçayırı Mahallesi, Güdül Kavşağı, 06710 Ayaş/Ankara

Naskon Sapphire Termal Resort Spa & Aqua Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!