Kırık Plak

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Kırık Plak - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Kırık Plak Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Kırık Plak Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Kırık Plak Sıkça Sorulan Sorular

Kırık Plak kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Kırık Plak kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Kırık Plak kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Kırık Plak kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Kırık Plak kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Kırık Plak Hakkında

Uzun yıllardır Kırık Plak Çankaya adresimizde misafirlerimizi en güzel şekilde ağırlıyor, onlara keyifli saatler yaşatıyoruz.


Girdiğiniz ilk andan itibaren eski meyhane kültürünü hissedeceğiniz mekânımızda zaman zaman özel davetlerinize de ev sahipliği yapıyoruz. Grup organizasyonlarında da hizmet verebilecek kadar geniş bir ekibiz.


Fasıl eğlenceleri de düzenlediğimiz mekânımız bekarlığa veda organizasyonları için oldukça sık tercih ediliyor.


Gelin adaylarının tercihleri son dönemlerde kına gecesinden yana olmuyor. Bunun yerine arkadaşlarıyla tabiri caizse ‘’felekten bir gece çalmak.’’ istiyorlar. Biz de bu noktada devreye giriyoruz ve bu eğlenceli ortamı gelin adaylarımıza sunuyoruz.


Dilerlerse belirli akşamlar düzenlediğimiz fasıl akşamlarına katılabilecekleri gibi kendilerine özel bir akşam ve eğlence de talep edebilirler. Tabii bunun için önceden konuşmamız ve randevulaşmamız sağlıklı olacaktır. Belirli programlar çerçevesinde ilerliyoruz. Bu yüzden özel etkinlik planlarımıza hızlı bir şekilde karar veremiyoruz ve öncesinde planlama yapmamız gerekiyor. Hem daha keyifli bir organizasyon için de önceden yapılan planlama çok daha yerinde oluyor.


Bekarlığa veda partiniz için neler yapabileceğimize gelecek olursak:


Eğlence, lezzet ve güler yüzlü hizmet… Bu üçünü bir arada bulabileceğiniz Kırık Plak Ankara’da öncelikle misafirlerinizin oturmasını istediğiniz masaları belirlemeniz gerekiyor. Dilerseniz fasıl ekibimizin yanındaki masada yer alabileceğiniz gibi farklı bir konumda masa da tercih edebilirsiniz.


Ardından sıra menü oluşturmaya geliyor. Meşhur Kırık Plak lezzetleri arasından bekarlığa veda partiniz için en uygun menüyü oluşturmanız gerekiyor. Şayet misafirlerim davet günü karar versin derseniz; bunu da gerçekleştirebiliriz. Geniş mutfak ekibimiz anlık isteklerinize de hızlıca cevap verebilecek yetkinliktedir.


Lezzetin ve eğlencenin en kaliteli halini bulabileceğiniz mekânımızla ilgili detaylı bilgi almak isterseniz; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Aklınıza takılan soruları sorabilir, Kırık Plak fiyatları ve hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Çankaya Mahallesi, Üsküp Caddesi No:24 D: 1, 06690 Çankaya/Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Kırık Plak Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.