Kent Kına Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Kent Kına Salonu
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Kent Kına Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Kent Kına Salonu Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Kent Kına Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Kent Kına Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Kent Kına Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Kent Kına Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Kent Kına Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Kent Kına Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


Kent Kına Salonu kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Kent Kına Salonu kına ve bekarlığa vedanız için ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, masalar arası geniş mesafe aralığı, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, kullan-at malzeme ile servis imkanı, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, düzenli havalandırma, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, mekan girişinde ateş ölçümü ve uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi hizmeti sunmaktadır.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Kent Kına Salonu Hakkında

Ankara Kent Kına Salonu bünyesinde hizmet veren davet alanımızla Etimesgut kına salonları arasında yer alıyoruz. Kına ve bekarlığa veda eğlenceleri için kapılarını açan Kent Kına Salonu’nun geniş davetli kapasitesiyle tüm arkadaş çevrenizi ve ailenizi kına gecesine davet edebileceksiniz. Ahi Mesut Mahallesi’nde bulunan mekanımıza isterseniz özel aracınızla, isterseniz de toplu taşıma alternatifleriyle kolayca ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Davet Alanları

En çok tercih edilen Etimesgut kına mekanlarından Kent Kına Salonu’nda 1 adet kapalı davet alanı bulunuyor. Ortalama 400 ila 500 kişiyi aynı anda ağırlayabilen kapalı davet alanımızda büyük ve eğlenceli bir kına gecesi düzenleyebilirsiniz. Her mevsimde ve hava koşulunda kına gecesi veya bekarlığa veda partisi planlayabileceğiniz kapalı alanımız ferah görünümüyle de gelin adaylarının dikkatini çekiyor.

Dekorasyon

Kent Kına Salonu kapalı davet alanının dekorasyonunda sadeliği öne çıkardık ve ağırlıklı olarak beyaz renkten yararlandık. Detaylardaysa gold kullanarak şık bir atmosfer elde ettik. Salonumuzun tavanını süsleyen ve dans pisti üzerinde yoğunlaşan gösterişli aydınlatmalarımızla da mekana hareket kattık. Kapalı davet salonunun zemininde tercih ettiğimiz beyaz mermer de salonun genel dekorasyonuna uyum sağlayarak amaçladığımız ferah ve havadar görünümü destekliyor.

Davet alanımızın oturma düzenini hazırlarken yuvarlak banket masalardan faydalandık. Her biri 5 kişi ağırlayabilen masalarımızı seçtiğiniz kına konseptine ve renk temasına göre uygun örtülerle ve dekorasyon ögeleriyle süslüyoruz. Dilerseniz masalarımızda salonun detaylarıyla uyum sağlayan gold suplalarla beraber çiçek dekorları kullanıyor, beyaz kumaştan davet sandalyelerimizle oturma düzenini tamamlıyoruz. Salonumuzun en güzel köşesineyse kına tahtınızı kuruyoruz.

Hizmetler

Ankara kına mekanları içinde hizmetlerimizle de dikkat çekiyoruz. Kına gecelerinin vazgeçilmezleri olan bindallı ve kaftanı mekanımızdan kiralayabilirsiniz. Ayrıca kına tepsisi, hint kınası ve mum da aksesuar kiralama hizmetimiz kapsamında temin edilebiliyor. Kına gecesini daha da keyifli hale getirmek için müzik yayını yapıyor, oryantal gösterisi veya davul şov gibi eğlenceler sunuyoruz.

Ankara, Etimesgut’ta yer alan Kent Kına Salonu ulaşıma elverişli bir noktada bulunuyor. Misafirleriniz istedikleri ulaşım alternatifini seçerek kına gecenize/bekarlığa veda partinize katılabilirler. Aksesuar kiralama seçeneğiyle de gelinlere zaman kazandıran kına salonumuzdan fiyat teklifi almak için sayfadaki telefon numarasından bizi arayabilirsiniz. İsterseniz yan tarafta görebileceğiniz fiyat teklifi formunu doldurarak da bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Ahi Mesut, Mahallesi, 1896. Sk. No:4/A, 06794 Etimesgut/Ankara, Turkey

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kent Kına Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.