Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Ankara

Kahve Tepe Kına Konağı

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kahve Tepe Kına Konağı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Kahve Tepe Kına Konağı Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Kahve Tepe Kına Konağı Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Kahve Tepe Kına Konağı Sıkça Sorulan Sorular

Kahve Tepe Kına Konağı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Kahve Tepe Kına Konağı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Kahve Tepe Kına Konağı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Kahve Tepe Kına Konağı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Kahve Tepe Kına Konağı kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Kahve Tepe Kına Konağı Hakkında

Ankara’da kına gecesi organizasyonlarınız için bir mekân arayışındaysanız, sıradanlıktan uzak, bambaşka bir işletmede sizleri ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Kahvetepe, değirmeni, eşsiz açık alanı ve kaliteli hizmeti ile bu mutlu günlerinde gelin adaylarının yanında!

Kahvetepe kına geceleriniz için iki farklı alan sunuyor. İsterseniz tatlı, aynı zamanda modern bir şekilde dizayn edilmiş değirmen içindeki alanımızda isterseniz de açık çim alanımızda keyifli saatler yaşayabiliyorsunuz. Sıcak renkler tercih edilen kapalı alanımızda kına geceleriniz için oldukça uygun bir ortam olduğunu da fark edeceksiniz. 200 kişiye kadar çıkan bir kapasite ile sizleri ağırlamak için sabırsızlanıyoruz.

Alanında uzman, uzun zamandır hizmet sektörde faaliyet gösteren ve disiplinli bir kadroya sahibiz. Kına geceleriniz için gereken hazırlığı eksiksiz ve doğru bir şekilde yapıyor, memnuniyetinizi en ufak bir detayda bile sağlamaya çalışıyoruz. İşletmemizde en iyi hizmeti almanızı istiyoruz. Bu yüzden belirlediğiniz konsept ile ilgili tüm çalışmaları yapabilen, aynı zamanda en yeni trendlerden oluşan kına konseptlerini takip eden bir organizasyon firmasıyla anlaşabilir ve hem fikir konusunda hem de aksesuar temini konusunda profesyonel bir hizmet alabilirsiniz. Kına tahtı, kına sandığı, kına takımı, kına tepsisi, kına mumu, bindallı ve kaftan gibi bu gecelerde olmazsa olmaz aksesuarları temin edebilir ve işletmemizin geniş alanında kullanabilirsiniz. Bu sayede kına gecelerinizi bambaşka bir organizasyona dönüştürebilir, sıradanlıktan uzaklaşabilirsiniz.

Bununla birlikte bu ânlarınızı ölümsüzleştirmek için bir fotoğrafçıyla da anlaşabiliyor ve işletmemizde organizasyonunuz boyunca kullanabiliyorsunuz.

“Kahvetepe nerede?” diye soracak olan konuklarımız için Ankara’da merkezi bir konumda faaliyet gösteriyoruz. Rüya gibi bir organizasyon düzenlemek isteyen konuklarımız için haftanın her günü sabah 08.00’da kapılarımızı açıyor, gece 24.00’a kadar kesintisiz bir hizmet sunuyoruz. Bu süre zarfında bizi istediğiniz zaman tercih edebiliyor ve güler yüzlü hizmetimizden yararlanabiliyorsunuz.

Tüm bu bilgiler ışığında kına geceleriniz için keyifli bir ortam isterseniz, biz buradayız! Yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak.

İletişim

 • Adres:

  Mamak Cad. No:82 Mamak-ANKARA

 • Haritadaki Konumu

  Kahve Tepe Kına Konağı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.