Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Ankara

Hotel Excellence Inn

5,0
 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Hotel Excellence Inn Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Hotel Excellence Inn Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Hotel Excellence Inn Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Hotel Excellence Inn Sıkça Sorulan Sorular

Hotel Excellence Inn kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Hotel Excellence Inn kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Hotel Excellence Inn kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Hotel Excellence Inn kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Hotel Excellence Inn kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Hotel Excellence Inn Hakkında

2018 yılı itibariyle faaliyete başlayan Hotel Excellence Inn ekibi, Ankara'nın kalbinde yer almanın avantajını, tecrübe ve deneyimleriyle birleştirdi ve uzun yıllar akıllarda kalacak organizasyonlar gerçekleştirmeye başladı. Başta kına gecesi olmak üzere hemen hemen her davet ve etkinliğiniz için tercih edebileceğiniz mekanımızda hayallerinizin de ötesinde kusursuz bir hizmet alacağınıza emin olabilirsiniz. Modern mimari ile dekore edilmiş konforlu odalarımız, tüm teknik donanıma sahip çok amaçlı toplantı salonlarımız ve organizasyonlarınız için her şey dahil hizmet alabileceğiniz balo salonlarımız ile Ankara'nın en özel yeri olan Çayyolu'nda sizleri bekliyoruz.

Her gelin adayı için önemli bir yere sahip olan kına gecenizi organize ederken titiz bir çalışma yürütüyor, anılarınızın arasında köprüler kuruyoruz. Misafirlerinizi 350 kişilik özel balo salonumuzda ağırlıyor; 1.200 metrekarelik havuz ve yeşil alana açılan bu alanı hazırlarken hayallerinizi dikkate alıyoruz. İstediğiniz konsepti oluşturabilmenize olanak sağlayacak kolonsuz yapımız, yüksek tavanımız ve geniş oturma alanlarımızı gördüğünüzde aklınızdaki kına mekanını bulmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

Çayyolu Excellence Hotel’de yapacağınız kına geceniz için size birbirinden güzel hizmetler sunuyoruz. Hizmet içeriğimizde bindallıdan kına ekibine, kına müziğinden kına yakma merasimine kadar her detay bulunuyor. Bu sayede ihtiyaçlarınızı karşılamak için organizasyon firması ararken zaman kaybı yaşamıyorsunuz. Güvenilir hizmet, şeffaflık ve verilen sözlerin yerine getirilmesi konusunda ekibimize güvencemiz tam. Bu güvenin kaynağı şimdiye kadar gerçekleştirdiğimiz başarılı organizasyonlar hiç kuşkusuz. Kına gecesini bir şölene dönüştürdüğümüz çiftlerimiz arasında siz de yerinizi almak, yıllarca unutulmayacak bir masalın başkahramanı olmak istiyorsanız; yapmanız gereken şey çok basit!

Hemen sayfanın üst kısmında bulunan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formu üzerinden veya yine sayfadaki telefon numarası üzerinden Hotel Excellence Inn iletişim kurabilir, aklınızdaki tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Genel Müdür

İletişim

 • Adres::

  Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, 2914.Cadde, No:4, 06810 Çayyolu - Çankaya/Ankara

 • Haritadaki Konumu

  Hotel Excellence Inn Yol Haritası

Hotel Excellence Inn Düğün Yorumları (1)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Gözde & Havan

Düğün Tarihi: 04.08.2021

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

4 Ağustos günü kına gecesi organizasyonumuz oldu. Didem hanım hem organizasyon öncesi hem organizasyon sırasında inanılmaz ilgiliydi. Ekip çok profesyoneldi. Kendimi tamamen eğlenceye odaklayabildim ve gerisini hiç düşünmek zorunda kalmadım. Tüm konularımız aşırı eğlendi ve memnun kaldı. Herşey... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.