Hotel Excellence Inn

1 Yorum

E-posta Gönder

Hotel Excellence Inn Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  80-100 TL

 • Kapasite

  200-300

 • Aksesuar Kiralama

Hotel Excellence Inn Sıkça Sorulan Sorular

 • Hotel Excellence Inn kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Hotel Excellence Inn kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 80-100 TL aralığından başlamaktadır.Hotel Excellence Inn kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Hotel Excellence Inn kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Hotel Excellence Inn kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hotel Excellence Inn Hakkında

2018 yılı itibariyle faaliyete başlayan Hotel Excellence Inn ekibi, Ankara'nın kalbinde yer almanın avantajını, tecrübe ve deneyimleriyle birleştirdi ve uzun yıllar akıllarda kalacak organizasyonlar gerçekleştirmeye başladı. Başta kına gecesi olmak üzere hemen hemen her davet ve etkinliğiniz için tercih edebileceğiniz mekanımızda hayallerinizin de ötesinde kusursuz bir hizmet alacağınıza emin olabilirsiniz. Modern mimari ile dekore edilmiş konforlu odalarımız, tüm teknik donanıma sahip çok amaçlı toplantı salonlarımız ve organizasyonlarınız için her şey dahil hizmet alabileceğiniz balo salonlarımız ile Ankara'nın en özel yeri olan Çayyolu'nda sizleri bekliyoruz.

Her gelin adayı için önemli bir yere sahip olan kına gecenizi organize ederken titiz bir çalışma yürütüyor, anılarınızın arasında köprüler kuruyoruz. Misafirlerinizi 350 kişilik özel balo salonumuzda ağırlıyor; 1.200 metrekarelik havuz ve yeşil alana açılan bu alanı hazırlarken hayallerinizi dikkate alıyoruz. İstediğiniz konsepti oluşturabilmenize olanak sağlayacak kolonsuz yapımız, yüksek tavanımız ve geniş oturma alanlarımızı gördüğünüzde aklınızdaki kına mekanını bulmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

Çayyolu Excellence Hotel’de yapacağınız kına geceniz için size birbirinden güzel hizmetler sunuyoruz. Hizmet içeriğimizde bindallıdan kına ekibine, kına müziğinden kına yakma merasimine kadar her detay bulunuyor. Bu sayede ihtiyaçlarınızı karşılamak için organizasyon firması ararken zaman kaybı yaşamıyorsunuz. Güvenilir hizmet, şeffaflık ve verilen sözlerin yerine getirilmesi konusunda ekibimize güvencemiz tam. Bu güvenin kaynağı şimdiye kadar gerçekleştirdiğimiz başarılı organizasyonlar hiç kuşkusuz. Kına gecesini bir şölene dönüştürdüğümüz çiftlerimiz arasında siz de yerinizi almak, yıllarca unutulmayacak bir masalın başkahramanı olmak istiyorsanız; yapmanız gereken şey çok basit!

Hemen sayfanın üst kısmında bulunan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formu üzerinden veya yine sayfadaki telefon numarası üzerinden Hotel Excellence Inn iletişim kurabilir, aklınızdaki tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Genel Müdür

İletişim

 • Adres:

  Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, 2914.Cadde, No:4, 06810 Çayyolu - Çankaya/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Hotel Excellence Inn Yol Haritası

Hotel Excellence Inn Düğün Yorumları (1)

Burada mı evlendin? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

G&H

Gözde & Havan

Düğün Tarihi: 04.08.2021

Düğün.com üzerinden anlaştı4 Ağustos günü kına gecesi organizasyonumuz oldu. Didem hanım hem organizasyon öncesi hem organizasyon sırasında inanılmaz ilgiliydi. Ekip çok profesyoneldi. Kendimi tamamen eğlenceye odaklayabildim ve gerisini hiç düşünmek zorunda kalmadım. Tüm konularımız aşırı eğlendi ve memnun kaldı. Herşey... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.