Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Ankara

Hisar Kasrı

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

En Popüler Yorum

Lalesu & Burak

Düğün Tarihi: 23.06.2018

Düğün.com üzerinden anlaştı

23 haziranda kına gecem oldu..herkes mekana bayıldı ki bende ilk gordugumde bayılmıştı. :) ben yemek yiyemesemde yemeklerin lezzeti harikaydı yorumlarını aldım herkesten tesekkurler hisar kasrı :)

Hisar Kasrı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Hisar Kasrı Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Hisar Kasrı Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Hisar Kasrı Sıkça Sorulan Sorular

Hisar Kasrı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Hisar Kasrı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Hisar Kasrı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Hisar Kasrı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Hisar Kasrı kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Hisar Kasrı Hakkında

Davet sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren bir firma olarak Ankara çapında tanınan ve sevilen bir mekân olarak kendimizi kanıtladık. Şimdiye dek düzenlediğimiz etkinliklerin tamamının altından kalkarak konuklarımızı en iyi şekilde misafir ettik. Her biri alanında uzman profesyonel bir ekip ile çalışarak edindiğimiz başarımızı Ankaralılar ile paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Düğün ve nişan törenleri için çokça tercih edilen mekânımız Hisar Kasrı kına geceleri konusunda bir hayli iddialı olduğunu ispat etti. Eğer siz de kına geceniz için mekân arayışı içerisindeyseniz size daha detaylı bilgi vermek isteriz.

20.000 metrekarelik bir alan üzerine kurulu tesisimizde her biri kendine has özellik ve niteliklere sahip çeşitli mekân alternatiflerimiz bulunuyor. Davet etmek istediğiniz konuk sayısına göre dilediğinizi tercih ederek geleneksel veya modern tarzda dilediğiniz konseptte bir kınayı düzenleyebilirsiniz. Siz sadece mekâna karar verin, gerisini bize bırakın.

En büyük davet alanımız 700 ila 1.000 kişi kapasiteli kapalı salonumuz. Burası üzeri tamamen açılıp kapanabilen tavan özelliği ile hem yazlık hem de kışlık tarzdaki organizasyonlara uygun oldukça geniş bir salon. Kolonsuz yapısı, şık dekorasyonu ve geniş pisti ile bol eğlenceli kalabalık bir kınayı rahatlıkla düzenleyebilirsiniz.

250 kişilik küçük salonumuz ise Anadolu Konağı şeklindedir. Kına geceleri için ideal salonumuzda samimi ve sıcak bir kına gecesini en yakınlarınız ile birlikte geçirebilirsiniz.

Son olarak Kartal Yuvası şeklinde nitelendirdiğimiz ve muhteşem Ankara manzarasına sahip VIP salonumuz ise 70 kişilik bir kapasiteye sahip. Konak bölümünün üst tarafında yer alan salonumuzda butik ve nezih davetler veya bekârlığa veda partileri tarzı etkinliklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hisar Kasrı fiyatları veya daha detaylı hizmet bilgileri gibi konularda bize ulaşmak isterseniz yapmanız gereken son derece basit. Hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim bilgilerimizden dilediğinizi kullanarak bizi arayabilir veya bize yazabilirsiniz. Hayallerinizde kına gecesine sahip olmaktan işte sadece bu kadar uzaklıktasınız.

İletişim

 • Adres::

  Kale Mh. Kapıdağı Yokuşu Sk. No:17

 • Haritadaki Konumu

  Hisar Kasrı Yol Haritası

Hisar Kasrı Düğün Yorumları (1)

Lalesu & Burak

Düğün Tarihi: 23.06.2018

Düğün.com üzerinden anlaştı


23 haziranda kına gecem oldu..herkes mekana bayıldı ki bende ilk gordugumde bayılmıştı. :) ben yemek yiyemesemde yemeklerin lezzeti harikaydı yorumlarını aldım herkesten tesekkurler hisar kasrı :)

Hisar Kasrı

RİCA EDERİZ LALESU HANIM BİZİ TERCİH ETTİGİNİZ İÇİN BİZ TEŞŞEKKÜR EDERİZ

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.