Wahal Wedding

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Gölbaşı, Ankara

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına süslemesi, Davul show, Kına ekibi, Kına takımı, Kına mumu, Kına müziği, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Park Lamore Kına Salonu
25 5 12

Çankaya

Park Lamore Kına Salonu

400-500
50-100 TL
Çınar Kasrı
16

Gölbaşı

Çınar Kasrı

1.000-2.000
100-150 TL

Hakkında

Gupse Cafe Bistro olarak yemek ve eğlence sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteriyoruz. Güler yüzlü personelimiz ve işini severek olduğu kadar profesyonelce de yapan bir ekibimiz var. Bu ekip içerisinde şeflerimiz, mutfak ekibimiz, müzisyenlerimiz ve hatta yönetim kadromuz dahi var. Gupse Bistro Yaşamkent’te Ankara’nın en güzel semtlerinden bir olan Çayyolu’nda sizlerle buluşuyor. Günlük rutinimizde misafir ağırlamak ile birlikte toplu organizasyonların da vazgeçilmez adresiyiz. Düğün, nişan töreni, kına gecesi, bekârlığa veda, kurumsal etkinlikler ve daha birçok grup organizasyonlarına ev sahipliği yapıyoruz.

Mekânımızın organizasyonunuzu düzenleyebileceğiniz hem açık hem de kapalı alanı mevcut. Serin bahar günleri ve sıcak yaz aylarında 250 ila 300 kişi kapasiteli kır bahçemizde davetlilerinizi ağırlayabilirsiniz. Dilerseniz de yaz kış 4 mevsim faaliyette olan 200 ila 250 kişiyi rahatlıkla ağırlayabildiğimiz restoranımızı tercih edebilirsiniz.

Kına gecesi veya bekârlığa veda partinizi bizimle birlikte yaparak kendinizi emin ellere emanet edin. Bekârlığa vedanızda yakın arkadaşlarınız ile birlikte canlı müzik ile başlayıp gecenin ilerleyen saatlerinde DJ performansı ile devam eden bir kutlama yapabilirsiniz. Sabah saat 03.00’e kadar servisimiz ve eğlencemiz devam ediyor. Kına gecenizde ise daha geleneksel bir kutlama yapmanız mümkün. Aile bireylerinin de davetliler arasında olduğu güzel bir kına sizi bekliyor. Anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmaları sayesinde kına gecesinde olması gereken tüm detayları sizin için ayarlayabiliriz. Kına tahtı ve kaftan veya bindallınızı da ayarlamamızı isterseniz söylemeniz yeterli. Kına gecesi müzikleri için canlı performans da DJ performansı da mümkün. Kınanız yakılırken hüzünlenirseniz merak etmeyin, müziklerimiz sayesinde neşenizi hemen geri getiririz.

Eğer yemekli bir organizasyon düşünüyorsanız usta aşçılarımızın hazırladığı leziz yemekler sizi bekliyor. Üstelik size özel hazırlayacağımız menüler de cabası. Gupse Cafe Bistro ile iletişime geçmek için hemen yandaki formu doldurabiliri fiyat teklifi alabilirsiniz.

  • Adres: Yaşamkent mahallesi 3248. sokak No: 2/A Çayyolu, Ankara, Turkey

Wahal Wedding Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.