Beylerbeyi Ankara

0312 963 3184

E-posta Gönder

Hediye

Son gün 03/10/2022

250 Kişilik Hafta İçi Kına Organizasyonlarında Kına Organizasyonu Hediye !

Düğün.com'a Özel Avantajlarımızdan Yararlanmak İçin Kampanyamız Sona... devamı 

%17 i̇ndirim

Son gün 03/10/2022

Hafta İçi Aperatif Menülü Kına Organizasyonları Kişi Başı 240₺ Yerine 200₺!

Hafta İçi Aperatif Menülü Kına Organizasyonları Kişi Başı 240₺ Yerine... devamı 

Beylerbeyi Ankara Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  150-200 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100-150 TL

 • Kapasite

  400-500

Beylerbeyi Ankara Sıkça Sorulan Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Beylerbeyi Ankara Hakkında

Beylerbeyi Ankara 50 yıla yaklaşan deneyimiyle hizmet veriyor ve şık düğünlerin altına imzasını atıyor. Ankara Yenimahalle kına mekanları arasında faaliyet gösteren salonumuzda yenilikçi ve dinamik kadromuzla kapılarımızı açıyoruz. Ankara Saray mevkide yer alan mekanımız doğayla iç içe konumu ve 20 bin metrekarelik alanıyla öne çıkıyor. Sizi de 2021 yılında tamamen yenilenen mekanımıza bekliyoruz.

Davet Alanları

Beylerbeyi Ankara’da 3 farklı davet alanı bulunuyor. Bununla beraber kına geceleri için 500 kişi kapasiteli, Saray Salon isimli kapalı davet alanını kullanıyoruz. Davet alanımızın dikkat çeken özellikleri arasında kolonsuz mimarisi yer alıyor. Ayrıca salonumuzun yüksek tavanlı oluşu da önemli bir avantaj olarak ön plana çıkıyor. Davet alanımızda doyasıya eğlenebileceğiniz bir dans pisti de mevcut.

Dekorasyon

Mekanımızın dekorasyonunda modern ögelerin ve geleneksel motiflerin bir araya geldiğini görebilirsiniz. Kendine has atmosferiyle göz dolduran davet alanımızda kına gecelerinin vazgeçilmezi olan kırmızıdan faydalanıyoruz. Siyah da kırmızıya eşlik ediyor ve ortaya oldukça şık bir görünüm çıkıyor. Bunlara ek olarak kırmızı gül süslemeleri de davet alanımızın kırmızı-siyah ağırlıklı dekorasyonuyla uyum sağlıyor.

3 basamaktan oluşan platformu kuş kafesleri, şamdanlar ve güllerle süslüyoruz. Platformumuzun arka planını kumaşlarla kaplıyor ve zarif bir fotoğraf alanı yaratıyoruz. Gösterişli avizemiz de dans pistimizi aydınlatıyor ve mekanımıza zengin bir hava veriyor. Oturma düzeninde elips, uzun veya yuvarlak masalar kullanıyor ve pleksi malzemeden imal edilmiş, gold renkli sandalyelerden yardım alıyoruz. Varaklı masa aksesuarları da sizi bekliyor.

Hizmetler

Yenimahalle kına salonlarından Beylerbeyi Ankara’da kına geceleri için yemekli menü veya kokteyl konseptli serpme kına menüsü çıkarabiliyoruz. Kına aksesuaru kiralama hizmetimiz de bulunuyor. Bu hizmet kapsamında kına takımı, tepsi, mum, süsleme, bindallı ve kaftan mekanımızdan kiralanabiliyor. Ayrıca davul şov, gelin hamamı ve dans gösterisi gibi eğlenceli olanaklar da mekanımızda mevcut.

Beylerbeyi Ankara Nikah Balo Etkinlik’te 250 kişilik kına anlaşmalarına organizasyon ekibi hediye ediyoruz. Mekanımızın sevilen özellikleri arasında geniş alanı da yer alıyor. Organizasyon konusunda tecrübeli bir ekiple beraber çalışmak ve kına gecenizi özel olarak dekore edilmiş bir alanda gerçekleştirmek isterseniz bizi arayabilirsiniz. Ekibimizin size ulaşmasını isterseniz ‘’Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurabilir ve fırsatlardan haberdar olabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Telefon: 0312 963 3184
 • Adres:

  Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No:444 Saray ANKARA

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Beylerbeyi Ankara Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.