Aydın Düğün Salonu

E-posta Gönder

Aydın Düğün Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

Aydın Düğün Salonu Kapasite

 • Kapasite

  1.000-2.000

Aydın Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Aydın Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Aydın Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Aydın Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Aydın Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Aydın Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Aydın Düğün Salonu Hakkında

Eğlenceli bir kına gecesi mi yaşamak istiyorsunuz? Ankara kına nişan mekanları arasında Aydın Düğün Salonu olarak kız kıza ya da yakın çevrenizle düğün öncesi stresinizi attığınız bu davet için profesyonel bir hizmet veriyoruz.

Düğün, kına, sünnet gibi özel davetlerinizin ne kadar değerli ve önemli olduğunun farkındayız. Bu hissiyatla çalışarak, sizi memnun etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Kına organizasyonları oldukça ayrıntılı. Bu yüzden her sürecin değerlendirilmesi ve araştırılması gerekiyor. Kına tahtından kaftanına kına ekibinden mumuna kadar birçok içeriğe sahip. Ancak bizim gibi profesyonel bir salonla bunu yaşamanız gerekiyor. Çünkü belki de ilk defa tecrübe ettiğiniz bir organizasyon olduğu için profesyonel dokunuşların büyük yardımı oluyor. Aydın Düğün Salonu olarak bunu sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Dekorasyonumuz dahil her nokta da sizi düşündük. Mutluluğunuz, mutluluğumuz… Tecrübemiz sayesinde omzunuzda yükün büyük bir bölümünü üstleniyor. Kına gecenize misafir gibi geliyor ve tek derdiniz sevdikleriniz ile ilgilenmek oluyor. Tahmin edersiniz ki, çok fazla çiftin mutluluğuna şahit olduk. Bu yüzden hayalinizdeki organizasyonu yaşatmak bizim için zor olmuyor.

Dilerseniz kına gecenizi yemekli olarak da yapabiliyorsunuz. Ustalarımızın lezzetleri organizasyonunuz ile buluşuyor ve damağınızda harika tatlar kalıyor. Fakat kına gecelerinize özel ikramlar da sunuyoruz. Tamamen sizin istediğinize göre şekillendiriyoruz.

2 ayrı salonumuzda üstün hizmet kalitesiyle çalışıyoruz. Klima ve havalandırma sistemimiz sayesinde mevsim etkilerini salon içerisinde hissetmiyorsunuz. Bunalmadan rahat rahat dans ediyorsunuz. Ayrıca tüm organizasyon boyunca kamerayla kayıt altına alınıyorsunuz. Böylece ileride açıp izleyebileceğiniz güzel bir hatıra kalıyor.

Tecrübelerimiz sayesinde Ankara kına düğün salonları arasında tercih edilen bir yer haline geldik. Eğer siz de böyle bir arayışın içindeyseniz listenize mutlaka eklemelisiniz! Hizmet içeriğimizin ayrıntısını öğrenmek, fiyatlarımız hakkında da bilgi almak istiyorsanız yapmanız gereken yandaki formu doldurup bizimle iletişime geçmeniz yeterli!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Atatürk Mah. Hürriyet Cad. 6 Nallıhan, Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Aydın Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.