Anzelha Wedding

1

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Çankaya, Ankara

İlçe, İl

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Semazen, Zenne / oryantal, Kına müziği, Kına mumu, Kına tepsisi, Davul show, Hint kınası, Kına süslemesi, Bindallı / Kaftan, Kına töreni, Kına ekibi, Kına takımı, Dilek feneri

Hakkında

Nasıl bir kına gecesi tasarlamak istersiniz? Bu soruyu kendinize mutlaka sormuşsunuzdur! Her kadın gibi size özel ve şık bir geceyi hak ediyorsunuz. İşte tam da bu yüzden Anzelha Balgat’ta sizi bekliyoruz…

Hayal ettiğiniz her şeyi sizden dinlemek için çok heyecanlıyız! Yepyeni bir imaj ve her şeyi ile özel tasarladığımız salonu gördüğünüzde siz de heyecanlanacaksınız. Modern ve gelenekselin harmanlandığı kına gecesi, bekârlığa veda partisi veya düğün ile kına merasiminin bir arada olduğu bir davet için enfes bir ortam yaratıyoruz! Nasıl mı? Hemen anlatalım:

Beyaz ve gri rengin hâkim olduğu bir dekorasyon yapıyoruz. Sırt detaylı şık sandalyeler, zarif masa modelleri ve çiçeklerle süslemeler tercih ediyoruz. Özel olarak aydınlatılan salonumuzda gün ışığına benzeyen, göz yormayan ve fotoğraf kalitesini doğrudan artıran seçimler yaptık… Fotoğraflarda bile eşsiz görüneceğiniz gecenin yıldızı olacaksınız! Çiçeklerle bezenen süslemelerle kına köşesi dekore ediyoruz. Kendinizi özel hissettiğiniz gecede eğlence için sahne ve dans pisti de oluşturuyoruz.

Geceyi taçlandıran ne oluyor derseniz, elbette eşsiz tatlar ve müzik! Usta aşçılarımızın geleneksel tatlarla konuklarınıza sunduğu ikramlar herkes tarafından çok beğenilecek. Müzik ise sizin tercihiniz doğrultusunda hazırlanan bir repertuvarla eğlenceyi başlatacak! Dilerseniz, kına ekibimizin dans gösterileri veya davul şov da konuklarınızla eğlencenizi tamamlıyor. Kalabalık davetler için rahatlıkla seçtiğiniz Anzelha Wedding’te bindallı, köstüm ve kına malzemeleri de temin ediyoruz. Bu sayede her ihtiyacınızı tek bir çatı altında toplamış oluyoruz!

Bizi tercih etmenizin bir diğer sebebi ise Ankara kına gecesi mekanları arasında merkezi bir konumda olmamız. Ulaşım, park kolaylığı ve ferah bir atmosfer her mevsim için önemli ayrıntılar!

Haydi, benzeri olmayacak bir kına gecesi için hemen harekete geçelim! Sizin yapmanız gereken tek şey sayfanın üst kısmında yer verdiğimiz Anzelha Wedding iletişim bilgilerini kullanarak bizimle irtibat sağlamak.

İletişim

Özlem Tulgayoğlu

  • Adres: Oğuzlar Mahallesi, Mevlana Blv. No:139 D:83, 06010 Çankaya/Ankara

Anzelha Wedding Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!