Adapark Balo Salonu
10 Yorum
2. yıl
Çukurova
Ada Park Kına Evi'm Organizasyon olarak, Adana Çukurova’da muhteşem kına geceleri düzenliyor, sizi ve tüm misafirlerinizi büyülemeyi başarıyoruz. Salonumuzda kına gecesi denilince akla gelen Roman...
50 - 350 Kişi
100 - 200 TL

Diğer Firmalar

100 - 450 Kişi
100 TL'den Az
50 - 150 Kişi
200 - 350 TL
50 - 75 Kişi
100 TL'den Az
100 - 250 Kişi
100 TL'den Az
100 - 250 Kişi
100 TL'den Az
50 - 150 Kişi
100 - 200 TL
Sayfa 1 / 1
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Gelin Hamamı Nedir ve Gelin Hamamı Adana’da Nerede Yapılır?

Yöreden yöreye değişiklik gösterse de kına gecesi, Türk kültüründe yer etmiş adetlerden birisi. Düğünlerden önce son durak diyebileceğimiz kına gecelerine ek olarak bekarlığa veda organizasyonları da her geçen yıl popülerliğini arttırıyor. Bu önemli etkinliklere modern bir dokunuş katmak isteyen gelinler ise gelin hamamlarını tercih ediyor. Böylece iki gelenek bir araya geliyor ve keyifli anlar ortaya çıkıyor.

Adana’da gelin hamamı yapabileceğiniz birçok mekan bulunuyor. Bu mekanlar, şehirdeki birçok ilçeye yayılarak önünüze daha geniş bir seçenek yelpazesi açılmasını sağlıyor. Düğün yapmak isteyen çiftlerin uğrak noktaları olan Seyhan ve Çukurova, gelin hamamı mekanı arayan gelinlerin de yardımına koşuyor. Aynı zamanda Yüreğir, Ceyhan ve Karataş gibi çeşitli ilçelerde de gelin hamamı düzenleyebileceğiniz mekanlar yer alıyor.

Adana Gelin Hamamı Mekanı Seçmenin Püf Noktaları

Adana’da hamamda kına gecesi yapabileceğiniz mekanlar, üst düzey hizmetleri ile göz önüne çıkıyor. Hamamda bekarlığa veda veya kına etkinliğiniz için sizi en memnun bırakacak mekanı seçmenin ise bazı püf noktaları var. Sizin için bunları listeledik:

Adana gelin hamamı seçenekleri, pek çok farklı konsept ve temadaki etkinliği ağırlayabiliyor. Bu konuda dikkat etmeniz gereken özellik, mekanların sunabildiği konsept seçenekleri. Aklınızdaki günün temasına en uygun dekorasyon, ikram ve müziğin sunulduğu bir mekan seçerek eğlencenize eğlence katabilirsiniz. Adana gelin hamamı kına konseptlerini yazının devamında bulabilirsiniz.

Aklınızda sadece en yakın arkadaşlarınızın ve aile büyüklerinizin olduğu bir buluşma mı, yoksa daha kalabalık bir etkinlik mi var? Adana kına hamamı alternatifleri, pek çok kapasitede hizmet verebiliyor. Bu sebeple seçeneklerinizi değerlendirirken mekanların kapasitelerini de göz önünde bulundurmanızı öneriyoruz. Böylece tüm davetlileriniz, hizmetlerden sonuna kadar yararlanabilir.

Adana’da hamam kına gecesi mekanlarının yüksek sayısı, size konum açısından bazı avantajlar sunuyor. Gelin hamamları, şehrin birçok ilçesinde hizmet veriyor. Bu da ulaşımın en kolay olduğu alternatifler arasından seçim yapabilmenizi sağlıyor. Şehrin merkezinde veya biraz daha uzak konumlarda bulunan hamamlardan birine yönelebilirsiniz.

En Uygun Adana Gelin Hamamı Fiyatları

Adana gelin hamamı fiyatları, geniş bir fiyat aralığında bulunuyor. Bu sayede gelin hamamlarında cebinizi yormadan kına gecesi veya bekarlığa veda organizasyonu düzenleyebiliyorsunuz. Fiyatlara etki edebilen bazı noktaları sizin için bir araya getirdik:

Adana gelin hamamı organizasyon fiyatları, mekanın bulunduğu konuma ve popüleritesine göre değişiklik gösterebiliyor. Örneğin; Seyhan hamamları gibi sıkça tercih edilen mekanlar, fiyatlarını bir tık daha yüksek tutabiliyor. Aynı zamanda şehir merkezindeki hamamlarda daha yüksek fiyatlar görülebiliyor. Yüreğir ve Ceyhan gibi ilçelerde bulunan alternatifler ise daha uygun rakamlarla hizmet veriyor.

Adana hamamda kına gecesi fiyatlarına, seçtiğiniz sezon da etki edebiliyor. Şehirdeki düğün mekanlarının popülerliği, yaz sezonunda artış gösteriyor. Bu da gelin hamamı mekanlarının da bu mevsimde daha yüksek rakamlarla hizmet vermesine yol açabiliyor. Kına gecenizi veya bekarlığa veda organizasyonunu daha ılık sezonlarda yaparak çeşitli indirimlerden yararlanabilirsiniz. Erken rezervasyon avantajları sunan bekarlığa veda hamamları da bulunuyor.

Adana gelin hamamı seçeneklerinde birbirinden farklı hizmetler sizi bekliyor. Seçtiğiniz gelin paketinin fiyatlara olan etkisi ise bir hayli büyük. Hamam ritüeli ve çay, kahve gibi ikramların yer aldığı standart paketler en uygun rakamlardan sunuluyor. Osmanlı lezzetleriyle donatılmış bir hamam sonrası masa isterseniz, fiyatlarda artış görüyoruz.

Adana Gelin Hamamı Paketlerinin Zengin İçeriği

Adana hamam kına gecesi etkinliklerine ev sahipliği yapan mekanlar, sizin için en ince detayına kadar düşünülmüş paketler hazırlıyor. Bu paketlerin içeriği mekandan mekana değişebilse de sunulan bazı belli başlı hizmetler var. Haydi bunları birlikte inceleyelim:

Mekanların sunduğu hizmetler, türlerine göre de değişiklik gösterebiliyor. Örneğin; Adana’da gelin hamamı yapılan otellerde konaklama fırsatlarından da yararlanma şansınız var. Bununla birlikte şehirdeki çoğu gelin hamamı mekanı, etkinliğiniz için gerekli olan şampuan ve bakım malzemelerini sizin için getirtiyor.

Adana’da Farklı Konseptlere Göre Gelin Hamamı Süslemeleri

Adana’da gelin hamamı yapabileceğiniz yerleri sizin için anlattık. Bulunduğunuz sayfadaki filtreme özelliklerini kullanarak kendinize en uygun mekanı bulabilir, formu doldurarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.