Kayalar Müzikhol

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Seyhan Adana

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Ada Park Kına Evi'm Organizasyon
41 10

Çukurova

Ada Park Kına Evi'm Organizasyon

400-500
50-100 TL
Masalım Organizasyon Kına Evi
45 8 22

Çukurova

Masalım Organizasyon Kına Evi

100-200
50 TL'den az
Bağ Evi
17 3

Çukurova

Bağ Evi

100-200
50-100 TL

Hakkında

Adana Şakirpaşa’da 1997 yılından beridir çiftlerin mutlu günlerine şahitlik ediyoruz. Kayalar Müzikhol olarak faaliyette olduğumuz yıldan bugüne kendimizi geliştirerek değişen düğün trendlerini yakından takip ediyoruz. Salonumuzu yıldan yıla yenileyerek tertemiz ve şık bir görünüme sizleri karşılıyoruz. Özel günlerin önemini bildiğimizden dolayı ekip arkadaşlarımızla birlikte kusursuz bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Nişan, kına ve bekârlığa veda partisi, sünnet düğünü başta olmak üzere davet ve kurumsal toplantılara da ev sahipliği yapıyoruz.

Kına geceleri geçmişten bugüne gelen kültürümüzde önemli yeri olan bir etkinliğimiz. Geçmişi günümüze uyarlayarak modern bir kutlama sunuyoruz. Klasik kutlamalar dışına çıkmak istiyorsanız Osmanlı ve modern tarzda salonumuzu süslüyor istediğiniz konsepti uygulamanızı sağlıyoruz. Nasıl bir organizasyon geçirmek istediğinizi öğrendikten sonra bindallı ve kaftan renginize uygun olan renk seçeneklerimizi sunuyoruz. Kına mumu, kına tepsisi ve kına ile ilgili bütün aksesuarları temin ettiğimizden dolayı konsept bir gün geçirebileceksiniz.

İlk giriş müziğiniz çalınırken kına ekibimiz eşliğinde kırmızı halıdan yürürken anınızı ölümsüzleştiriyoruz. Ardından kına müziği eşliğinde kınanız yakılıyor. Hüzünlü anlar yaşarsınız ailenizi ve sizi neşelendirmek için neşeli şarkılar çalıyoruz. Yorulduğunuzda oturabileceğiniz kına tahtını kuruyor etrafına renkli puflar yerleştirerek arkadaşlarınızla birlikte konsept fotoğraflar çekinebilmenizi sağlıyoruz.

Salonumuz 600 kişilik kapasiteli olduğundan dolayı davetli listenizde kısıtlama yapmadan herkesi çağırabileceksiniz. Rahatça eğlenebilmeniz için tasarlanmış salonumuzda geniş pistimizi oldukça geniş tuttuk. Böylece kalabalık olsanız dahi rahatça oynayabileceksiniz. Ses ve sahne hizmeti verdiğimizden dolayı son teknoloji ekipmanlarımızı kurarak kesintisiz ve cızırtısız müzikler dinleyebileceksiniz.

Kayalar Müzikhol olarak tercih edilen Adana kına mekânlarından biriyiz. Aile ve arkadaşlarınızla unutulmaz bir gece geçirebileceğiniz bu günü profesyonel bir ekiple kutlamak istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçiniz.

  • Adres: Şakirpaşa Cad. No:72/A Şakirpaşa Karakolu Karşısı Seyhan/ADANA


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Kayalar Müzikhol firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!