Divan Adana Otel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Divan Adana Otel - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Divan Adana Otel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
200 - 350 TL

Divan Adana Otel Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Divan Adana Otel Sıkça Sorulan Sorular

Divan Adana Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Divan Adana Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Divan Adana Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.


Divan Adana Otel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Divan Adana Otel kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Gelin hamamı, Kına töreni

Divan Adana Otel Hakkında

Günümüzün trendine uygun bir kına ve bekârlığa veda partisi geçirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Divan Adana Otel olarak uzun yıllardan beri özel organizasyonlarda faaliyet gösteriyoruz. Sadece konaklama değil aynı zamanda özel organizasyonlarında da tercih edilen bir oteliz. Türkiye’nin en büyük şirketlerinin düzenledikleri toplantı ve etkinliklerde il seçimleri olmanın yanı sıra, en çok sözü edilen düğün organizasyonlarına da ev sahipliği yapıyoruz. Birçok özel parti düzenliyor çiftin ve davetlilerin yıllar geçse de unutamayacakları bir gün geçirmelerini sağlıyoruz.

Divan Adana olarak bünyemizde 4 tane salon bulunmakta. Balo salonumuz 500 kişi, Yaşar Kemal Salonumuzda 200 kişilik organizasyonlar düzenliyoruz. Ayrıca 90-120 kişi kapasitesi arasında değişen birbirinden farklı olarak dizayn edilmiş toplantı salonlarımızda tüm ihtiyaçlarınızı karşılaya bilen organizasyonlar düzenliyoruz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren kına ve bekârlığa veda partiniz için davetli sayınıza uygun olan salonu belirliyoruz. Yuvarlak ve dikdörtgen masalarımızı her davetlinin pisti görebileceği şekilde geniş aralıklarla konumlandırıyoruz. Konsept bir gün geçirmek istiyorsanız kınanıza uygun süslemeler yapıyoruz. Süsleme renklerini seçerken bindallı ve kaftanınızın yanı sıra tarzını da
göz önünde bulunduruyoruz.

Masa ve sandalye giydirmelerinde birçok renk alternatifimiz bulunuyoruz. Birbirinden farklı renk ve tarzda tifanny sandalyeler kullanıyoruz. Salon girişini ve masa üstleri süslemelerinde canlı çiçek ve bitki kullanmayı seviyor, çiçeklerle salonumuzda bahar havası yaratıyoruz.

Divan Otel Adana olarak çiftler tarafından tercih edilen kına mekânları arasında ilk akla gelen adreslerden biriyiz. Yemekli organizasyonlarınız için size özel menüler oluşturuyoruz. Otelimizin ödülleri aşıları tarafından yapılan yemekleri sıcak servis ederek sizi lezzet yolculuğuna çıkarıyoruz. Siz de aile ve arkadaşlarınızla birlikte hayalinizdeki bir organizasyon geçirmek istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

  • Satış Pazarlama Sorumlusu

İletişim

  • Adres:

    Çınarlı Mh. Turhan Cemal Beriker Blv. No: 33 Seyhan Adana

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Divan Adana Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.