Otel Seyhan
 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Otel Seyhan Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Otel Seyhan Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Otel Seyhan Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Otel Seyhan Sıkça Sorulan Sorular

Otel Seyhan kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Otel Seyhan kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Otel Seyhan kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Otel Seyhan kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Otel Seyhan kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Otel Seyhan kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Otel Seyhan düğün dışında hizmeti vermektedir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show

Otel Seyhan Hakkında

1990’dan bugüne birçok özel güne tanıklık eden Otel Seyhan, kına geceleriniz için harika bir alternatif sunuyor. Zarif tasarımı ve modern görünümüyle öne çıkan salonunda birbirinden görkemli kına davetlerine ev sahipliği yapıyor. Misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlarken aynı zamanda kına gecesi için ihtiyaç duyacağınız her detayı sizin için hazır hale getiriyor.

Davet Alanları

Kına gecelerini kapalı salonumuzda hayata geçiriyoruz. Bu alanda 100 ila 200 kişilik konuk kapasitesine hizmet veriyoruz. Yüksek tavan özelliğine sahip salonumuzda, konuklarınızı ferah bir ortamda ağırlıyoruz. Salonun merkezinde, konuklarınızla eğlenceli dakikalar yaşamanız için geniş bir dans alanı oluşturuyoruz. Sahnede kına töreni için özel bir alan yaratıyor, kına merasimini burada gerçekleştiriyoruz.

Dekorasyon

Salonumuzun şık görünümünü modern bir dekorasyon tarzıyla tamamlıyoruz. Bunun için 10’ar kişilik yuvarlak masaların çevresine altın rengi tiffany sandalyeler yerleştiriyoruz. Masalara fuşya rengi örtüler seriyor, üstlerinde kristal sarkıt detaylı şamdanlar, aynalı dekorlar ve minimal mumlarla yer veriyoruz. Altın rengi detaylara sahip siyah kına tahtının etrafını, ayaklı şamdanlar, özgün tasarımlı vazolar, flamingo figürleri gibi hoş dekorlar ve rengarenk çiçek aranjmanlarıyla süslüyoruz.

Hizmetler

Adana kına mekanları arasında yer alan otelimizde, fotoğraf ve çekim hizmetleri sunuyor, kına davetiniz için özel bir DJ ayarlayarak konsepte uygun bir repertuvar sergiliyoruz. Davul şov gibi gösteriler sunarak eğlencenizi ikiye katlıyoruz. Kına tepsisi, takımı, el gülü, kına mumu gibi her ihtiyacınızı temin ediyor, davet öncesinde otelimizde gelin hamamı düzenliyoruz.

30 yıllık tecrübemizle otelimizin geniş ve ferah salonunda kusursuz kına davetlerine imza atıyoruz. Eğer siz de kına gecenizi beş yıldızlı bir otelde, gelin hamamından davul şova kadar ayrıcalıklı hizmetler eşliğinde gerçekleştirmek istiyorsanız, sayfada yer alan Otel Seyhan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilir, yanda bulunan formu doldurarak bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sorumlusu

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Turhan Cemal Beriker Bulvarı No:20/A Seyhan Adana

 • Haritadaki Konumu

  Otel Seyhan Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.