Otel Seyhan

4

E-posta Gönder

0850 532 9462

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Seyhan, Adana

Lokasyon

Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 80-100 TL
 • Kapasite 100-200
 • Aksesuar Kiralama

Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Kampanyalar ve Paketler

Otel Seyhan

Kasım Ayı İçerisinde Hafta İçi Kınaları %15 İndirimli !

Tüm detayları göster

Son gün 31/10/2021


Hakkında

1990’dan bugüne birçok özel güne tanıklık eden Otel Seyhan, kına geceleriniz için harika bir alternatif sunuyor. Zarif tasarımı ve modern görünümüyle öne çıkan salonunda birbirinden görkemli kına davetlerine ev sahipliği yapıyor. Misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlarken aynı zamanda kına gecesi için ihtiyaç duyacağınız her detayı sizin için hazır hale getiriyor.
Davet Alanları Kına gecelerini kapalı salonumuzda hayata geçiriyoruz. Bu alanda 100 ila 200 kişilik konuk kapasitesine hizmet veriyoruz. Yüksek tavan özelliğine sahip salonumuzda, konuklarınızı ferah bir ortamda ağırlıyoruz. Salonun merkezinde, konuklarınızla eğlenceli dakikalar yaşamanız için geniş bir dans alanı oluşturuyoruz. Sahnede kına töreni için özel bir alan yaratıyor, kına merasimini burada gerçekleştiriyoruz.
Dekorasyon Salonumuzun şık görünümünü modern bir dekorasyon tarzıyla tamamlıyoruz. Bunun için 10’ar kişilik yuvarlak masaların çevresine altın rengi tiffany sandalyeler yerleştiriyoruz. Masalara fuşya rengi örtüler seriyor, üstlerinde kristal sarkıt detaylı şamdanlar, aynalı dekorlar ve minimal mumlarla yer veriyoruz. Altın rengi detaylara sahip siyah kına tahtının etrafını, ayaklı şamdanlar, özgün tasarımlı vazolar, flamingo figürleri gibi hoş dekorlar ve rengarenk çiçek aranjmanlarıyla süslüyoruz.
Hizmetler Adana kına mekanları arasında yer alan otelimizde, fotoğraf ve çekim hizmetleri sunuyor, kına davetiniz için özel bir DJ ayarlayarak konsepte uygun bir repertuvar sergiliyoruz. Davul şov gibi gösteriler sunarak eğlencenizi ikiye katlıyoruz. Kına tepsisi, takımı, el gülü, kına mumu gibi her ihtiyacınızı temin ediyor, davet öncesinde otelimizde gelin hamamı düzenliyoruz.
30 yıllık tecrübemizle otelimizin geniş ve ferah salonunda kusursuz kına davetlerine imza atıyoruz. Eğer siz de kına gecenizi beş yıldızlı bir otelde, gelin hamamından davul şova kadar ayrıcalıklı hizmetler eşliğinde gerçekleştirmek istiyorsanız, sayfada yer alan Otel Seyhan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilir, yanda bulunan formu doldurarak bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

Tacim Büyüktaş

Ezgi Ender

 • Telefon: 0850 532 9462
 • Adres: Turhan Cemal Beriker Bulvarı No:20/A Seyhan Adana

Otel Seyhan Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Otel Seyhan Sıkça Sorulan Sorular

 • Otel Seyhan kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Otel Seyhan kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 80-100 TL aralığından başlamaktadır.Otel Seyhan kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.

 • Otel Seyhan kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Otel Seyhan kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!