Newobsessions

E-posta Gönder

Newobsessions Hakkında

Kendimizi her zaman trend ve yenilikçi gelinlerin adresi olarak gördük ve uzun yıllardır hediyelik ve minimalize eşyalar ile sektörde yerimizi alıyoruz. Peki, nedir bu eşyalr kısaca söyleyelim. Takılar, saç aksesuarları, vücut süsleri ve hatta ev ve yaşam gereçleri gibi detaylı ürünler konusunda bir hayli iddialıyız. Dünyaca ünlü bir marka olarak 2014 yılında Türkiye’de faaliyet göstermeye başladık. Yenilikçi ve kaliteli detayları sevenler tarafından çok sevildik ve tanınmaya başladık. Günümüzde yolu sofistike detaylardan geçen herkes bizi bir şekilde tanıyacaktır.

Gelinler için modern çizgide çok sayıda yenilik getiren bir firma olarak size biraz daha detaylandırarak ürünlerimizden bahsetmek istiyoruz. Birazdan sayacağımız bu ürünleri düğünde, düğünden sonraki after partide, düğünden önceki bekârlığa veda partisinde, kına gecesinde, nikâh töreninde veya aklınıza gelebilecek uyumlu olacağını düşündüğünüz her yerde kullanabilirsiniz.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da 1000’den fazla ürün ve 5000’den fazla ürün çeşitliliği gibi kalabalık bir yelpaze ila karşınızdayız. Bu yılda renk renk ve desen desen yazıları ile geçici dövme Newobsessions’ın gözdesi durumunda. Ardından gelen çiçekli ve renkli nedime bileklikleri, “bride” klipsi tokalar, her renkten gelin taçları ve bileklikleri, bekârlığa veda bileklik setleri, tüllü taçlar, etiketler, kupalar, kupalar, rozetler, balonlar ve çok daha fazlası.

Özel günlerinizi daha özel kılan bu aksesuarlara sahip olmak isterseniz yapmanız gereken tek bir şey var o da istemek. Eğer istiyorsanız gerisi çok basit. Hiç vakit kaybetmeden hemen gidip sayfanın sağ üst köşesinde bulunan formu eksiksiz bilgileriniz ile doldurabilirsiniz. Bu sayede bize tek tıkla, 1 dakikayı bile doldurmayan bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz. İşte bizimle iletişime geçmek ve ücretsiz olarak fiyat teklifi almak bu kadar basit.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.