Caramel İstanbul
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına aksesuarlarını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına aksesuar firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Caramel İstanbul Hakkında

Stil sahibi mutluluk elçisi CARAMEL İSTANBUL, özel anları yaratıcı hediyelerle paylaşma imkanı sunuyor!
Caramel İstanbul markası, tasarımı ve yaratıcılığı odağına aldı. CARAMEL İSTANBUL, kişiselleştirilebilir, yüksek adetlerde yaptırmaya gerek olmayacak, makul fiyatlı ve sıradışı ürünlerin eksikliğinden yola çıkılarak yaratıldı. Tasarımcı olmayan kişilerin de şık ve yaratıcı ürünlere sahip olabilmesini, hem de bunu yerinden bile kalkmadan ve ne ödeyeceğini bilerek yapabilmesini sağlayan caramelistanbul.com açıldı. Marka, Türkiye’de hem çarpıcı ve hiçbir yerde bulunamayacak ürünleri biraraya getiren, hem de müşteri hizmetleri kalitesi lüks bir mağazadaki kadar yüksek seviyede olan bir e-alışveriş mağazası yaratmak hedefinde.

CARAMEL İSTANBUL küçük ya da büyük tüm özel kutlamaları kalıcı ve özgün hediyelerle ölümsüz kılmayı, mutluluğu bulaşıcı yapmayı, tekdüzelikten kurtulmayı, özel anlara fark ve neşe katmayı hedefleyen stil sahibi bir mutluluk elçisi. Caramel İstanbul, özel günlerinizi unutulmaz kılmak için size özel tasarladığı yüzlerce yaratıcı ve farklı ürünüyle hayatınıza renk katıyor.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Kanlıca Mah. Sadık Bey Sok. No:8

  • Haritadaki Konumu

    Caramel İstanbul Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.