By Prima Rima

E-posta Gönder

1 yorum
By Prima Rima

Kına ve Bekarlığa Veda Aksesuar

Kategori

Kadıköy, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına aksesuarlarını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına aksesuar firmasından fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Hüma Kına Kaftan
78 4 11

Ümraniye

Hüma Kına Kaftan

Madame E Wedding
15

Esenyurt

Madame E Wedding

Parti Outlet
14

Kadıköy

Parti Outlet

Hakkında

By Primarima 2008 yılının ilk aylarından bu yana gelişme gösteren ve küçük çalışma alanını gittikçe genişleten bir şahıs firmasıdır. Sadece el emeği ürünler hazırlar, online satış yapar ve kendi bünyesi dışında birçok organizasyon firması ile iş ortaklığı içindedir.

By Primarima; evlilik öncesi ve sonrası için kişiye özel ürünler üretir. Tüm ürünler tek tek, özenle ve kişilerin tercihleri doğrultusunda üretilir.

Birbirinden farklı gelin adayları için birbirinden farklı, eğlenceli, esprili, romantik ya da klasik onlarca ürün düşünün. Bu ister bir iç çamaşırı olsun, isterseniz bir kahvaltı tabağı, bir havlu yada t-shirt. Aklınıza ne gelirse...

Bol şekerlemeli, bol kahkahalı, bol eğlenceli kına geceleri, bridal shower ya da bekarlığa veda partileri için ihtiyacınız olan ürünleri By Primarima'dan temin edebilir ve onu tercih ettiğinizde pişman olmazsınız.

Üstelik By Primarima ürünleri sadece gelin adaylarına hitap edicek şekilde sınırlı değildir. Doğum günleri, evlilik yıldönümleri, anne /baba günleri, sevgililer günü, yeni yıl partileri, baby showerlar ve aklınıza gelecek her türlü kutlamaya katacağımız bir ürün mutlaka bulunmaktadır.

Siz sadece hayat edin yeter, tasarım denince daima By Primarima...

İletişim

Ebru Ceylan Cap

  • Adres: Göztepe / Kadıköy / İstanbul

By Prima Rima Yol Haritası

1 yorum


S&M

Selvi & Mustafa

Düğün Tarihi: 13.09.2015

Byprimarima Ebru Hanımı bir arkadaşımın kına gecesinde dağıttığı aynalar giydiği gelin tişörtü ile tanıdım. Sonra dedim ki evlenirsem bende yaptıracağım ve öyle oldu nişanımdan kına geceme düğünüme her günümde muhteşem ürünleri yer aldı. Kişiye özel her şeyi yapması ayrı güzel. Titizlikle çalışıyor... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!