Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına aksesuarlarını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına aksesuar firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Nusya Modaevi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Nusya Modaevi Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Nusya Modaevi Hakkında

Fazlası var eksiği yok, 20 yılı aşkın bir süredir giyim sektöründe kendimize has tarzımız ve hizmetlerimiz ile faaliyet gösteriyoruz. Asıl mesleğimiz terzilik olduğu için yıllar önce açtığımız iş yerimizin daha öncesine de dayanan bir tecrübe ve bilgi birikimine sahibiz. Yıllar içerisinde öğrendiğimiz her şey bizi daha da ileriye götürdü ve ilk günkü heyecanımızı kaybetmeden mesleğimize daha da dört elle sarılmamızı sağladı. Bugün Bahçelievler’de bulunmasına rağmen sınırlarını aşan Nusya Moda Evi İstanbul çapında tanınan ve tercih edilen bir marka haline geldi.

Her modaevi gibi biz de mesleğimize dair çok sayıda hizmeti bir arada veriyoruz. Fakat bizi diğer meslektaşlarımızdan ayıran bir özelliğimiz var ve bugün burada bundan bahsetmek üzere sizinle konuşuyoruz. Biz, belirli bir alanda uzmanlaşmış ve kendi zümresine hitap eden bir iş yapıyoruz. Göçmen de denilen ülkemizdeki Balkan kökenli hemşerilerimiz için kendi geleneklerini diledikleri gibi yaşatabilme imkânı sunuyoruz. Yöresel kıyafetler konusunda sınır tanımıyoruz. Arnavut, Bosnalı, Kosovalı ve Makedon göçmenlerin hâlâ gelenek ve göreneklerine göre evlenen çiftleri için gelinlik ve kınalıklar yapıyoruz.

Balkan kültüründe kınalar son derece önemlidir ve bu geceler çok fazla ritüele ve seremoniye gebedir. Bu sebeple aynı gecede gelinler dilerlerse 3 farklı kostüm değişebilirler. İlk girişte giyilen kıyafet her yörenin kendi kültürüne göre onlarca eşarp ve renkli bezlerle çevrilidir. Sonrasında giyilen şık ve gösterişli takım ise bildiğimiz kaftanın şalvarlı versiyonu gibidir. En sonda giyilen kıyafet ise yenine şalvarlıdır ve bindallıya benzer. Her biri oldukça renkli ve bir o kadar da zariftir. Gelinimizin zevkine ve vücut tipine göre her birini özenle dikiyoruz.

Tapanilerle kapınıza dayanmış damat tarafını bu büyüleyici ve geleneksel kıyafetinizle karşılayabilirsiniz. Nusya Moda Evi fiyatları hakkında bilgi almak ve bize ulaşmak isterseniz sayfa üzerindeki formu doldurmanız yeterli.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Yıldırım Mahallesi, Bayrampaşa / İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Nusya Modaevi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.