Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına aksesuarlarını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına aksesuar firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Parti Dükkanım Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Parti Dükkanım Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Parti Dükkanım Hakkında

Her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikası ile Parti Dükkanım hizmetinizde. Parti Dükkanım 2011 yılında eğlence dünyasına giriş yaparak sizlere hizmet vermeye başlamıştır. İstanbul Ataşehir'de faaliyet gösteren firmamız kısa zamanda Online E-ticaret sistemi ile tüm Türkiye'ye hizmet vermeye başladı. Bu eğlenceli serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sizlere minnettarız. 7500 çeşit parti ürününü aynı çatı altında toplayan parti için duyulabilecek her türlü malzeme ve hizmetin bulunduğu Parti Dükkanım ülkemizde eğlence sektöründe Liderler arasında yerini almıştır. Bu eğlenceli dünyayı keşfetmek isteyen herkesi partidukkanimcom'un sihirli dünyasına bir tıkla bekliyoruz...

Parti Dükkanım Online mağazamızdan alışverişinizi yapabildiğiniz gibi, Ataşehir'deki mağazamızdan da alışverişinizi yapabilirsiniz. İnternet sayfamızda gördüğünüz tüm ürünler Dükkanımızda da mevcuttur. Dükkanımız mesai günleri ve cumartesi günü saat 9:30 ile 19:00 Pazar günü 11:00 ile 17:00 saatleri arasında açıktır.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Fetih Mah. Eski Çiftlik Yolu Cad. No: 17 Ataşehir/İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Parti Dükkanım Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.