Joy O'clock Event

E-posta Gönder

  • Çankaya, Ankara.

Joy O'clock Event Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Joy O'clock Event Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Hint kınası

Joy O'clock Event Hakkında

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek ve özel günlerinizi daha da anlamlı hale getirmek için Joy O'clock Event’in profesyonel ekibi olarak her daim size hizmet vermeye hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz. Amacımız sadece size özel işler sunmak ve beklentilerinizi fazlasıyla karşılamak olduğu için talepleriniz doğrultusunda bir hizmet sunuyoruz. Beğenilerin göreceli bir kavram olduğuna inanarak fikirlerinizi önemsiyor ve isteklerinizi en doğru şekilde yönlendirip hayata geçiriyoruz.

Kına eğlencelerin en vazgeçilmez detaylarından biri şüphesiz kaftanlar oluyor. Şık ve içerisinde kendinizi rahat hissedeceğiniz bir kaftanla keyifli bir eğlence yaşayabilirsiniz. Joy O'clock Event’in kaftan ve hint elbiselerini doğdukları bölge ve ülkelerde özenle diktiriyoruz. İyi düşünülmüş uyarlamalarının size değer katacağını biliyoruz. Elbiselerimizin tamamlayıcısı olan takı koleksiyonlarımızı her sezon başı yeni baştan tasarlayarak her daim kendimizi yeniliyoruz. Hindistan ve İngiltere’den özel imalat yaptığımız ürünlerimizle kendinizi sultanlar gibi hissedeceğiniz etkileyici bir görüntüyle konuklarınızın karşısına çıkacaksınız.

Sunduğumuz hizmetler arasında çeşitli modellere sahip Osmanlı kaftanları ve Hint kıyafetleri bulunuyor. Hint aksesuarları ve takılarla görünümünüzü destekliyoruz. Kına organizasyonları konusunda da size desteğimizi sürdürüyoruz. Çok iyi biliyoruz ki aslında en güzel ve önemli referansımız bizden hizmet aldıktan sonra yüzünüzde kala gülümsemeler olduğunu düşünüyoruz. Bu gülümsemelerde payımız olması için en özel hizmeti size sunarak her daim mutlu olmanızı amaçlıyoruz.

Profesyonel bir ekiple çalışıyor ve her daim mutluluğunuzu amaçlıyoruz. Kaliteli işçiliğimiz ve güler yüzlü yaklaşımımızla size her konuda yardımcı olmak ve isteklerinizi gerçekleştirmek istiyoruz. Her bütçeye uygun fiyatlarımızla kendinize uygun bir seçim yapacağınıza emin olabilirsiniz. Siz de Joy O'clock Event fiyatlarını detaylı olarak öğrenmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.