Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına aksesuarlarını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına aksesuar firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Hanım Eli Kaftan Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Hanım Eli Kaftan Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Hanım Eli Kaftan Hakkında

Geçmişten gününüze kadar ulaşmayı başarmış geleneklerin başında hiç kuşkusuz kına gecesi geliyor. Değişen trendlere ve akıp giden zaman inat kına gecesi ritüelleri önemi yitirmeden yapılmaya devam ediyor. Biz de Hanımeli Kaftan Ankara olarak, kına gecesi ritüellerinin başında yer alan kaftanınızı tasarlamak için üstün hizmet anlayışımızla çalışıyoruz.

Kaftanınızı seçerken kına konseptinizde kırmızı, mor, mavi veya pembe renklerinden hangisini ağırlıklı olarak kullanacağınıza karar vermeniz gerekiyor. Renk seçiminizi yaptıktan sonra kaftan tercihinizi de bu renklere uyum sağlayan modellerden yapmanızı öneriyoruz. Diğer bir önemli konuysa kaftanınızın altına giydiğiniz elbiseniz. Seçtiğiniz elbise ve kaftanınız arasında renk bütünlüğü oluşturmalı, vücut tipinize yakışacak elbise tercihi yapmalısınız.

Ayak ucuna kadar uzanan, astarsız olarak diktiğimiz kaftanlarımız, kına gecelerinde harika görünmek isteyen birçok gelin adayımız tarafından tercih ediliyor. Kaftanlarımızı kadife ve saten olmak üzere iki kumaş türünden yapıyoruz. Eğer kına gecenizi kış aylarında yapacaksanız, asaleti temsil eden kadife kumaşını; sıcak yaz aylarında bir kına organizasyonu düşünüyorsanız içinde terlememenizi sağlayacak saten kumaş türünü tercih etmenizde fayda var.

Özel tasarım kristal kaftanlarımız sayesinde göz alıcı bir görünüme kavuşmanızı sağlıyoruz. Ayrıca talep etmeniz durumunda size özel kına gecesi paketleri hazırlıyoruz. Paket içeriğimizi merak ediyorsanız hemen açıklayalım; kına tahtı ve şark köşesi, masa ve sandalye süsleme, garson hizmeti, hoş geldiniz karşılaması, lokum ikramı ve gülsuyu, tatlı ve tuzlu kuru pasta, kına tepsisi, kına sepeti, halay mendilleri, gelin duvağı, hediyelik kuru kına, anı klip sunumu gibi hizmetlerimizden iş ortaklarımız aracılığıyla faydalanabilirsiniz.

Hayallerinizdeki kına gecesi konseptinizi, birbirinden farklı kaftan seçeneklerimiz ve aksesuarlarımızla gerçeğe çevirmek çok istiyoruz. Daha fazla bilgi almak ve Ankara kaftan fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Ankara

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.