Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına aksesuarlarını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına aksesuar firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Devr-i Kaftan Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Devr-i Kaftan Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Devr-i Kaftan Hakkında

Kına geceniz için mekân ve konsepte varana kadar her detaya karar verdiğiniz ve sıra kıyafet seçinize geldi çattı! Gelenek ve göreneklerimizin en güzel yansımalarını görebileceğimiz kına merasiminiz için geleneklerimize sadık kalmak ve kıyafet seçiminizi kaftandan yana kullanmak isterseniz sizi Devr-i Kaftan Ankara’ya davet etmek istiyoruz. Birbirinden farklı pek çok konsept için en uygun kaftan ve bindallı seçeneklerini bir çatı altında size sunuyoruz. Farklı renk ve modeldeki kaftanlarımız ile kına gecenizde tüm bakışları ve ilgiyi üzerinize toplayacağınızın garantisini veriyoruz.

Sade ve şık modellerimizin yanı sıra Osmanlı saray konseptindeki kaftanlarımızla da iddiamızı ortaya koyuyoruz. Saray kadınlarının kıyafetlerinde yer verdikleri özel ve gösterişli renk ve işlemelerden ilham alarak tasarladığımız modellerimizle Ankara’da bir benzerimizin daha olmadığını gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

Kına geceniz için son zamanların en çok tercih edilen konsepti Osmanlı konseptini tercih eden gelin adaylarımız için geniş ürün yelpazemizi beğenilerine sunuyoruz. Kırmızı, bordo, pembe, mor, lacivert ve yeşil gibi çok fazla renk seçeneği ile modellerimizi hazırlıyoruz. Kaftanlarımızı taç gibi aksesuarlarımız ile tamamlayarak sizi gerçek bir sultan görünümüne kavuşturuyoruz. Taç modellerimizi hazırlarken yine gösterişli olmalarına dikkat ediyor ve bunun için özel taş süslemeleri kullanıyoruz.

Gecede kullanacağınız diğer aksesuarları da firmamızdan temin edebilme olanağı sağlıyoruz. Gelin ve arkadaş teflerinizi de kişiye özel tasarımlarımız ile hazırlıyoruz. Teflerinizi de hazırlarken yine kaftanınız ile uyumlu renkler kullanıyoruz.

İçerisinde kusursuz görüneceğiniz kaftan modellerimizi incelemek ve Devr-i Kaftan Ankara kaftan fiyatları için bilgi almak isterseniz; sayfanın sağ tarafında yer alan formu doldurup “Ücretsiz teklif al!” butonuna tıklayabilirsiniz. Modellerimizi yakından incelemek ve denemek isteyen tüm gelin adaylarımızı misafir etmekten büyük mutluluk duyacağız!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    İncirli mah. Gen. Dr. Tevfik Sağlam Cad. No:76/6

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.