Berceste Kaftan

E-posta Gönder

  • Diğer, Ankara.

Berceste Kaftan Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Berceste Kaftan Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Berceste Kaftan Hakkında

Düğününden önce kına gecesi yapmak isteyen gelin adaylarımızın kaftan ihtiyaçları için birbirinden şık ve gösterişli kaftan modellerimiz bulunuyor. Eğer kına gecenizde güzel bir görünüme sahip olmak ve davetlilerinizi kendinize hayran bırakmak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

Geniş ürün yelpazemizin bulunduğu Berceste Kaftan Ankara’da kaftanınızı seçerken kına konseptinizde kırmızı, mor, mavi veya pembe renklerinden hangisini ağırlıklı olarak kullanacağınıza karar vermeniz gerekiyor. Renk seçiminizi yaptıktan sonra kaftan tercihinizi de bu renklere uyum sağlayan modellerden yapmanızı öneriyoruz. Diğer bir önemli konuysa kaftanınızın altına giydiğiniz elbiseniz. Seçtiğiniz elbise ve kaftanınız arasında renk bütünlüğü oluşturmalı, vücut tipinize yakışacak elbise tercihi yapmalısınız.

Kaftanlarımızı satın alabildiğiniz gibi kiralama hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Roman, Hint veya Osmanlı konseptlerine göre hazırladığımız özel kumaş türlerindeki kaftanlarımızdan dilediğinizi seçebilirsiniz. Ayak ucuna kadar uzanan, astarsız olarak diktiğimiz kaftanlarımız, kına gecelerinde harika görünmek isteyen birçok gelin adayımız tarafından tercih ediliyor. Kaftanlarımızı kadife ve saten olmak üzere iki kumaş türünden yapıyoruz. Eğer kına gecenizi kış aylarında yapacaksanız, asaleti temsil eden kadife kumaşını; sıcak yaz aylarında bir kına organizasyonu düşünüyorsanız içinde terlememenizi sağlayacak saten kumaş türünü tercih etmenizde fayda var.

Talep etmeniz durumunda size özel kına gecesi paketleri hazırlıyoruz. İş ortaklarımız aracılığıyla kına tahtı ve şark köşesi, masa ve sandalye süsleme, garson hizmeti, hoş geldiniz karşılaması, lokum ikramı ve gülsuyu, tatlı ve tuzlu kuru pasta gibi ikramlarınızı zaman kaybı yaşamadan tek bir yerden temin edebilirsiniz.

Rüyalarınızdaki kına gecesi konseptinizi, birbirinden farklı kaftan seçeneklerimiz ve aksesuarlarımızla gerçeğe çevirmek çok istiyoruz. Daha fazla bilgi almak ve Ankara kaftan kiralama fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.