Nedir Bu Düğün.com Rozetleri? Nasıl Kazanılır?

06.04.2022

Fark yaratan özelliklerini öne çıkarmak isteyen firmaları görelim! Eğer onlardan biriyseniz, sizi hemen Düğün.com rozetleriyle tanıştıralım. Rakipleriniz arasından kolayca sıyrılmanızı sağlayacak Düğün.com rozetlerini yakın markaja aldık:

nedir bu düğün.com rozetleri? nasıl kazanılır?

Düğün.com’da Rozet Çeşitleri Neler?

Firmanızın yetkinliklerini, evlenecek çiftlere de göstermenizi sağlayacak 3 çeşit Düğün.com rozeti bulunur;

  • 24 Saat İçinde Dönüş
  • Düğün.com İncelemesi
  • Düğün.com Üyeliği Süresi

Sahip olduğunuz rozetler, hem listeleme sayfasında hem de profilinizde yer alıyor ve rakiplerinizden farkınızı ortaya koymanıza yardımcı oluyor. Üstelik çiftler de bu rozetleri çok önemsiyor; birlikte çalışacakları firmaları genellikle rozet sahibi olan firmalardan seçiyor.

nedir bu düğün.com rozetleri? nasıl kazanılır?

nedir bu düğün.com rozetleri? nasıl kazanılır?

24 Saat İçinde Dönüş Rozeti

Firmanızdan teklif isteyen çiftlere en geç 24 saat içinde cevap vererek yalnızca müşterilerinizin gönlünü fethetmekle kalmaz, Düğün.com’un “24 saat içinde dönüş yapar” rozetine de hak kazanırsınız.

✦Düğün.com ortalamasının 7 saat olduğunu da belirtelim. Dönüş sürelerinizi bu ortalamaya yaklaştırarak, çift memnuniyetini artırabilirsiniz.

✦Hızlı Dönüş rozetine sahip olarak da sayfa görüntüleme ve teklif alma oranlarınızı %45 oranında yükseltebilirsiniz.

Düğün.com İncelemesi

Düğün.com editörleri tarafından, evlenecek çiftlere firmanın detaylı olarak anlatıldığı tanıtım amaçlı yazıdır. “Haftanın Firması” doping paketini satın alan her firma için inceleme yazısı hazırlanır ve bu içerik sosyal medya hesabımızdan paylaşılır.

İnceleme yazısı bulunan firmalar hem listeleme sayfalarında hem profillerinde “Düğün.com İncelemesi” rozetine sahip olur. Firmanızı incelemek isteyen çiftler, bu rozeti tıklayarak firma inceleme yazınıza ulaşarak sizi daha yakından tanıyabilir.

✦Unutmayın! Düğün.com İnceleme rozetine sahip olarak sayfa görüntüleme oranınızı 2 kat, teklif alma oranlarınızı da 1,5 kat artırabilirsiniz!

Düğün.com Üyeliği Süresi

Çiftler Düğün.com’a güvenir! Bu yüzden firmanızın uzun süredir Düğün.com üyesi olması firmanızın da güvenilirliğini artırır. Bu rozete hak kazanabilmek için en az 2 yıldır Düğün.com üyesi olmanız gerekir. Üyelik süresi rozetiniz profil sayfanızda, kaç yıldır üye olduğunuz bilgisi ile birlikte gösterilir.

Rozet Kazanmak Neden Önemli?

Düğün.com rozetleri, iyi olduğunuz alanları öne çıkarabilmeniz açısından önemli bir fırsattır. Sizi, çiftlerin gözünde segmente eder ve tercih edilmenizi kolaylaştırır.

Rozetler, binlerce firmanın yer aldığı Düğün.com’da çiftlerin sizi fark etmesi açısından önem taşır. Hem listeleme sayfasında gezinen hem de profil sayfanızı inceleyen çiftlerin dikkatini çekebilirsiniz. Mesela inceleme yazınızı okuyan çiftler sizinle daha tanışmadan firmanızı yakından tanıma imkanı bulur.

Firmanızın uzun süredir Düğün.com üyesi olması da çiftlerin gözünde güvenilir bir imaj çizmenizi sağlar. Firmanızın, sunduğu hizmet kalitesiyle Düğün.com çiftleri tarafından uzun süredir tercih edildiğini yansıtması da cabası!

Rozetlerinizi Web Sitenize de Ekleyin!

Evlilik sürecinde internetten araştırma yapan çiftlerin yolu mutlaka Düğün.com’dan geçiyor. Yeni evlenecek her 3 çiftten 2’sinin tercih ettiği Düğün.com gibi bir platformun üyesi olmanız da firmanıza duyulan güveni artırmada avantaj sağlıyor. Bu nedenle; Düğün.com profil sayfanızın linkini web sitenize ekleyerek, çiftlere iş ortağımız olduğunuzu ve sahip olduğunuz rozetleri gösterebilirsiniz.

Profil linkinizi sitenize eklemenin bir diğer avantajı da; remarketing ile profil sayfanızı ziyaret etmiş çiftlere Google ve sosyal medya reklamları ile yeniden ulaşabilme imkanı elde edebilmenizdir.

Peki rozetinizi sitenize nasıl ekleyeceksiniz?

Biz, sizin için farklı boyut ve tasarımlarda, Düğün.com rozetlerini hazırladık.Bu rozetleri sayfanıza eklemek için;

•Panelinizde “Sayfalar” menüsündeki ilgili RÇİ’nizi seçin.
•İlgili RÇİ kutusunun sağ alt köşesindeki "Diğer Sayfalar" butonuna tıklayın.
•Açılan iletişim kutusundan "Düğün.com Rozet" butonunu seçin.
•Ulaştığınız sayfadan sizin için uygun rozet boyutunu seçin ve html kodunu kopyalayın.
•Kopyaladığınız kodu sitenizin header’ına veya footer’ına yapıştırarak rozeti ekleyebilirsiniz.

nedir bu düğün.com rozetleri? nasıl kazanılır?

nedir bu düğün.com rozetleri? nasıl kazanılır?

Rakipleriniz arasında farkınızı ortaya koymanızı sağlayacak Düğün.com rozetleriyle ilgili tüm detayları paylaştık. Rozetleri edinmek için gerekli adımları takip ederek, listeleme sayfalarında ön plana çıkabilirsiniz! Aklınıza takılan tüm sorular için portföy yöneticiniz ile iletişime geçebileceğinizi de unutmayın!

Şimdi Düğün.com İş Ortağı Olun

Sorunuz mu var?

Aklınıza takılan sorular için buradayız.

Firmanızı ekleyin

Sayfanızı hemen oluşturun, evlenecek çiftlere ulaşmaya başlayın!