Nedir Bu Düğün.com Rozetleri? Nasıl Kazanılır?

22.01.2020

Fark yaratan özelliklerini öne çıkarmak isteyen firmaları görelim! Eğer onlardan biriyseniz, sizi hemen Düğün.com rozetleriyle tanıştıralım. Rakipleriniz arasından kolayca sıyrılmanızı sağlayacak Düğün.com rozetlerini yakın markaja aldık:

nedir bu düğün.com rozetleri? nasıl kazanılır?

Düğün.com’da Rozet Çeşitleri Neler?

Firmanızın yetkinliklerini, evlenecek çiftlere de göstermenizi sağlayacak 3 çeşit Düğün.com rozeti bulunur. Bunlar; "24 Saat İçinde Dönüş”, “Düğün.com İncelemesi” ve “Düğün.com Üyeliği Süresi” rozetleridir. Bu rozetler, sunduğunuz hizmet kalitesini belgelemesi açısından oldukça önemli. Sahip olduğunuz rozetler, hem listeleme sayfasında hem de profilinizde yer alıyor ve rakiplerinizden farkınızı ortaya koymanıza yardımcı oluyor. Üstelik çiftler de bu rozetleri çok önemsiyor ve birlikte çalışacakları firmaları genellikle rozet sahibi olan firmalardan seçiyor.

nedir bu düğün.com rozetleri? nasıl kazanılır?

nedir bu düğün.com rozetleri? nasıl kazanılır?

  • 24 Saat İçinde Dönüş Rozeti: Firmanızdan teklif isteyen çiftlere en geç 24 saat içinde cevap vererek yalnızca müşterilerinizin gönlünü fethetmekle kalmaz, Düğün.com’un “24 saat içinde dönüş yapar” rozetine de hak kazanırsınız. Dönüş süreleriniz 2 haftalık periyodlar dikkate alınarak, sistemlerimiz tarafından otomatik olarak hesaplanır. Yanıtlama sürenizi, kullanıcı panelinizin Ana Sayfa kısmındaki “Teklifleri Ortalama Cevaplama Süreniz” alanından takip edebilirsiniz. Düğün.com ortalamasının 7 saat olduğunu da belirtelim. Dönüş sürelerinizi bu ortalamaya yaklaştırarak, çift memnuniyetini artırabilirsiniz.
  • Düğün.com İncelemesi: Düğün.com editörleri tarafından, evlenecek çiftlere firmanın detaylı bir şekilde anlatıldığı tanıtım amaçlı yazıdır. “Haftanın Firması” doping paketini satın alan her firma için inceleme yazısı hazırlanır ve bu içerik sosyal medya hesabımızdan paylaşılır. İnceleme yazısı bulunan firmalar hem listeleme sayfalarında hem profillerinde “Düğün.com İncelemesi” rozetine sahip olur. Firmanızı incelemek isteyen çiftler, bu rozeti tıklayarak firma inceleme yazınıza ulaşarak sizi daha yakından tanıyabilir.
  • Düğün.com Üyeliği Süresi: Çiftler Düğün.com’a güveniyor! Bu yüzden firmanızın uzun süredir Düğün.com üyesi olması firmanızın da güvenilirliğini artırır. Bu rozete hak kazanabilmek için en az 2 yıldır Düğün.com üyesi olmanız gerekir. Üyelik süresi rozetiniz profil sayfanızda, kaç yıldır üye olduğunuz bilgisi ile birlikte gösterilir.

Rozet Kazanmak Neden Önemli?

Düğün.com rozetleri, iyi olduğunuz alanları öne çıkarabilmeniz açısından önemli bir fırsattır. Sizi, çiftlerin gözünde segmente eder ve tercih edilmenizi kolaylaştırır.

Rozetler, binlerce firmanın yer aldığı Düğün.com’da çiftlerin sizi fark etmesi açısından önem taşır. Hem listeleme sayfasında gezinen hem de profil sayfanızı inceleyen çiftlerin dikkatini çekebilirsiniz. Mesela inceleme yazınızı okuyan çiftler sizinle daha tanışmadan firmanızı yakından tanıma imkanı bulur.

Firmanızın uzun süredir Düğün.com üyesi olması da çiftlerin gözünde güvenilir bir imaj çizmenizi sağlar. Firmanızın, sunduğu hizmet kalitesiyle Düğün.com çiftleri tarafından uzun süredir tercih edildiğini yansıtması da cabası!

Unutmayın! Düğün.com İnceleme rozetine sahip olarak sayfa görüntüleme oranınızı 2 kat, teklif alma oranlarınızı da 1,5 kat artırabilirsiniz!

Hızlı Dönüş rozetine sahip olarak da sayfa görüntüleme ve teklif alma oranlarınızı %35 oranında yükseltebilirsiniz.

Rozetlerinizi Web Sitenize de Ekleyin!

Evlilik sürecinde internetten araştırma yapan çiftlerin yolu mutlaka Düğün.com’dan geçiyor. Yeni evlenecek her 3 çiftten 2’sinin tercih ettiği Düğün.com gibi bir platformun üyesi olmanız da firmanıza duyulan güveni artırmada avantaj sağlıyor. Bu nedenle; Düğün.com profil sayfanızın linkini web sitenize ekleyerek, çiftlere iş ortağımız olduğunuzu ve sahip olduğunuz rozetleri gösterebilirsiniz.

Profil linkinizi sitenize eklemenin bir diğer avantajı da; remarketing ile profil sayfanızı ziyaret etmiş çiftlere Google ve sosyal medya reklamları ile yeniden ulaşabilme imkanı elde edebilmenizdir.

Peki rozetinizi sitenize nasıl ekleyeceksiniz?

Biz, sizin için farklı boyut ve tasarımlarda, Düğün.com rozetlerini hazırladık. Kullanıcı panelinizde “Sayfalar” menüsündeki ilgili RÇİ’nizi seçerek, “Düğün.com rozetleri” alanına ulaşabilirsiniz. Bunlardan, sizin için uygun rozet boyutunu seçtikten sonra, html kodunu kopyalayıp, sitenizin headerına veya footerına yapıştırarak sitenize ekleyebilirsiniz.

nedir bu düğün.com rozetleri? nasıl kazanılır?

Rakipleriniz arasında farkınızı ortaya koymanızı sağlayacak Düğün.com rozetleriyle ilgili tüm detayları paylaştık. Rozetleri edinmek için gerekli adımları takip ederek, listeleme sayfalarında ön plana çıkabilirsiniz! Aklınıza takılan tüm sorular için portföy yöneticiniz ile iletişime geçebileceğinizi de unutmayın!

Şimdi Düğün.com İş Ortağı Olun

Sorunuz mu var?

Aklınıza takılan sorular için buradayız.

Firmanızı ekleyin

Sayfanızı hemen oluşturun, evlenecek çiftlere ulaşmaya başlayın!