Dijital Dünyada Neden Yer Almanız Gerektiğinin 6 Kanıtı

05.04.2022

Dijital dünya neredeyse tüm büyük sektörleri etkilemiş durumda. Dönüşüme en açık sektörlerden biri de düğün sektörü. Düğün.com da düğün sektörünü dijitalleştirme görevi üstleniyor. Sizin de bu dünyada yerinizi almanızın zamanı geldi! Neden mi? İşte yanıtları:

dijital dünyada neden yer almanız gerektiğinin 6 kanıtı

1- Zamandan Tasarruf Sağlar

Karmaşık kent yaşamından, yoğun iş temposundan, şehrin trafiğinden kendilerine zaman ayıramayan çiftler, neredeyse artık düğünlerini bile planlamaya vakit bulamıyor. Bu nedenle, çiftler firmaları kapı kapı gezmek yerine, tüm ürün, hizmet ve fiyat seçeneklerini bir arada sunan bir platforma ihtiyaç duyuyor.

Nasıl?

Dijital dünya hem çiftlerin hem de sektördeki firmaların işini kolaylaştırıyor. Çünkü;

►Düğün.com çiftleri ve firmaları segmente edebilen algoritmaları sayesinde firmalarla en uygun çiftleri eşleştirebiliyor.
►Çiftler ihtiyaç duydukları tüm kategorilerdeki firmaları kendilerine en uygun özelliklere göre filtreleyerek listeleyebiliyor ve kolayca fiyat teklifi alabiliyor.
►Düğün.com firmaları da hedef kitlelerinde yer alan çiftlere hızlıca ulaşabiliyor. Bu sayede sayesinde firmaların ayrıca reklam ve pazarlama faaliyetleri için de ekstra efor ve vakit kaybetmiyor.

2- Çiftlere Daha Kolay Ulaşma İmkanı Yaratır

Düğün sektöründe faaliyet gösteren firmalar, hedef kitlesinde yer alan çiftlere en etkili ve en hızlı şekilde ulaşmak ister. Tabii bunu yaparken aynı alanda faaliyet yürüten rakiplerin de önüne geçmek gerekli. Sizin de amacınız bu değil mi?

Nasıl?

Düğün.com, geliştirdiği SEO çalışmalarıyla, firmanızın Google aramalarında ön sıralarda yer almasını sağlıyor. Bu sayede hedef kitlenizdeki çiftler sizi rahatlıkla bulabiliyor. Ayrıca Düğün.com rozetleri sayesinde rakipleriniz arasında kolayca öne çıkmanız da mümkün.

3- Yatırımlarınızın Geri Dönüşünü Kolayca Ölçersiniz

Çok işlek bir caddede bir mağazanızın olduğunu düşünün. Her gün yüzlerce kişi önünden geçer; ancak kaç kişinin sizin sattığınız ürünlerle ilgilendiğini tam olarak bilemezsiniz. Ne mağazanızın önünden geçen kişileri sayabilirsiniz, ne de hedef kitlenizi… Oysa dijital alanda yaptığınız yatırımlarda kaç kişi markanız ile ilgilenmiş, kaç kişi sizinle bağlantıya geçmiş , kaç kişinin iletişimi işe dönüşmüş ölçümleyebilirsiniz.

Nasıl?

Düğün.com iş ortağı olduğunuzda, istatistiklerinizi rahatlıkla takip edebilirsiniz. Anlaşma oranlarınızı ve bunun sonucunda ortaya çıkan kazancınızı görebilir, kategoriniz ve şehrinizde yer alan rakipleriniz arasındaki durumunuzu takip ederek rekabette öne çıkacak stratejiler geliştirebilirsiniz.

dijital dünyada neden yer almanız gerektiğinin 6 kanıtı

4- Pazarlama Masraflarınız Azalır

Afişler, broşürler, ilanlar; bunların basımı, nakliyesi, dağıtımı… Klasik pazarlama tekniklerine kıyasla dijital pazarlama masrafları daha uygun fiyatlıdır. Online mecralarda reklam vererek, klasik pazarlama tekniklerine oranla daha geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda bu alanlarda yaptığınız reklamlar, siz uyurken bile aktif kalabilmenizi sağlar. El ilanı dağıtacağınız bir günde yağmur yağması paranızı çöpe atmanız anlamına gelebilir. Ancak dijital platformlarda böyle kayıplar yaşamazsınız.

Nasıl?

Düğün.com’un SEO, içerik ve sosyal medya çalışmaları ile gelişmiş teklif sistemleri gibi faaliyetleriyle ek pazarlama faaliyetlerine ihtiyaç duymadan anlaşma oranlarınızı ve kazancınızı artırabilirsiniz.

5- Markanızı İnteraktif Hale Getirmenizi Sağlar

Firmanızla ilgili sizden daha önce hizmet almış çiftlerin yorumları önemlidir. Ayrıca çift yorumları markanızın referansıdır. Düğün.com ile interaktif bir marka yaratabilirsiniz.

Nasıl?

Düğün.com profilinizde çift yorumlarına yer vererek markanızı interaktif hale getirebilirsiniz. Firmanızı inceleyen, yeni evlenecek çiftlerin sizden hizmet alma kararı vermesinde, profilinizde bulunan çift yorumları ve onlarla iletişim şekliniz etkili olur. Çiftlerin memnuniyetlerini, önerilerini ve yorumlarını duyabilir, onlarla etkileşimde bulunabilir ve hizmet kalitenizi buna göre geliştirebilirsiniz.

Peki yeni nesil çiftlerle nasıl iletişim kurmanız gerektiğini biliyor musunuz? Şu yazımızda anlattık: Bugünün Çiftleri Olan Z Kuşağına Dokunmanın 7 Yöntemi

6- Evlenecek Her 3 Çiftten 2'si Düğün.com'u Kullanıyor

Çiftler, Düğün.com üzerinden düğünle ilgili tüm seçeneklere tek bir platformdan ulaşma imkanı yakalıyor. Ayrıca beğendikleri firmalardan hızlı fiyat teklifi alabilmeleri; firmalardan anında aldıkları yanıtlar gibi kullanıcı deneyimlerinin Düğün.com güvencesiyle gerçekleşmesi, çiftlerin bu platformda yer alan firmalara da güvenmelerini sağlıyor.

Siz de dijital dünyanın lider düğün portalı Düğün.com’a katılarak evlenecek çiftlere, daha az bütçeyle ulaşabilir, faydasını ölçümleyebileceğiniz bir mecrada yerinizi alabilirsiniz!

Şimdi Düğün.com İş Ortağı Olun

Sorunuz mu var?

Aklınıza takılan sorular için buradayız.

Firmanızı ekleyin

Sayfanızı hemen oluşturun, evlenecek çiftlere ulaşmaya başlayın!