Düğün.com'a Üye Olmak İçin 9 Neden

13.04.2022

Düğün.com’u tercih eden sektördeki 60 binden fazla firmanın birçok sebebi var: Daha çok çifte kolayca ulaşabilmek, rakipler arasında öne çıkmak ve pazarlama masraflarını minimuma indirmek bunlardan sadece birkaçı. İşte Düğün.com iş ortağı olmanın 9 avantajı!

düğün.com'a üye olmak i̇çin 9 neden

1- Daha Çok Çifte Kolayca Ulaşabilirsiniz

Türkiye’de yılda ortalama 600 bin çift evleniyor ve düğün planlamasında interneti kullanan yıllık ortalama 400 bin çiftin yolu mutlaka Düğün.com’dan geçiyor. Düğün.com’un pazarlama gücü ve desteği ile çiftler, firmanıza kolaylıkla ulaşabiliyor. Nasıl mı?

►SEO Çalışmaları: Düğün.com, geliştirdiği SEO çalışmalarıyla, firmanızın Google aramalarında ön sıralarda yer almasını, bu sayede hedef kitlenizdeki çiftlerin size rahatlıkla ulaşabilmesini sağlıyor. İnternet üzerinden sektördeki firmaları araştıran çiftleri, Düğün.com firmaları karşılıyor.

►Listeleme Sayfaları: Düğün.com üyesi firmalar, hizmet verdikleri kategori ve şehirdeki firmalarla birlikte listeleniyor. Listeleme sayfalarında yer alan ayrıntılı filtreleme özelliği sayesinde hedef kitlenizdeki çiftlerin, firmanıza ulaşabilmesi daha kolay hale geliyor.

►Artı Teklif: Çiftler, firma sayfanıza kendileri ulaşabilir ancak bunun yanı sıra Düğün.com'un wedding planner ekibinin önerileri, Düğün Asistanım ve Çoklu Teklif sistemleri gibi "Artı Teklif" uygulamaları sayesinde de firmanız, hedef kitleniz arasında yer alan çiftlere öneriliyor.

düğün.com'a üye olmak i̇çin 9 neden

2- Rakipleriniz Arasında Öne Çıkabilirsiniz

Düğün.com’da hizmet verdiğiniz bölge ve kategorideki firmalar arasında öne çıkmanızı sağlayacak fırsatlar da yer alıyor:

Çeşitli Üyelik Paketleri: Düğün.com üyeliğinizden maksimum verim alabilmeniz için ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun farklı paket seçenekleri bulunuyor. Seçtiğiniz fırsatlara göre listeleme sayfalarında ön sıralarda çıkabilir, Düğün.com sosyal medya hesaplarında yer alabilir, firmanızı detaylı şekilde tanıtan içeriklere sahip olabilirsiniz.

Düğün.com üyeliği ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Düğün.com Rozetleri: Düğün.com’un "24 Saat İçinde Dönüş”, “Düğün.com İncelemesi” ve “Düğün.com Üyelik Süresi” rozetleri ile firmanızın yetkinliklerini çiftlere de gösterebilir, rakiplerinizden farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Kampanya Sayfaları ve E-postaları: Düğün.com'un kampanya sayfaları ve e-postaları sayesinde çiftleri firmanızdan ve sunduğunuz avantajlardan haberdar edebilir, daha çok çifti sayfanıza çekebilirsiniz.

düğün.com'a üye olmak i̇çin 9 neden

3- Firmanızı En İyi Şekilde Tanıtabilirsiniz

Düğün.com üyesi olduğunuzda markanızı çiftlere net ve kolayca tanıtabilirsiniz. Bunun için profil sayfalarınızda bulunan alanlardan yararlanabilir, inceleme yazılarıyla firmanızı bir adım daha öne çıkabilirsiniz.

►Firma Profili: Markanıza dair ürün ve hizmet bilgileri, fiyatlar, fotoğraflar ve videolar, ekstra hizmetler gibi birçok bilgiye firma sayfanızda yer verebilirsiniz.

►“Düğün.com İnceleme” Yazıları: Düğün.com editörleri tarafından hazırlanan “Düğün.com inceleme” yazıları ile çiftlerinizin firmanız hakkında detaylı bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

düğün.com'a üye olmak i̇çin 9 neden

4- Markanızı İnteraktif Hale Getirebilirsiniz

Düğün.com profiliniz sayesinde çiftler firmanıza telefon, e-posta gibi iletişim kanallarından, ayrıca “Teklif Al Formu” ile ulaşabilir. Siz de bu kanallar yoluyla çiftlerinizle etkileşim halinde olabilirsiniz.

Çiftler teklif aldıkları firmalar arasından kendilerine ilk dönüş yapan firma ile anlaşma eğilimindedir. Düğün.com üzerinden çiftlerin size ulaşması ve sizin de onlara hızlı yanıtlar vermeniz oldukça kolaydır. Düğün.com İş Ortağım paneliniz üzerinden çiftlerinize hızlıca dönüş yapabilirsiniz.

Ayrıca firma sayfanızda yer alan “Çift Yorumları” alanı da sizden hizmet almış çiftlerle iletişiminizi ortaya koymanızda, bu sayede yeni evlenecek çiftlerin sizinle çalışma kararı vermesinde etkili olur.

5- Pazarlama Masraflarınızı Minimuma İndirebilirsiniz

Firmanız Düğün.com’da yer alarak dijitalleşme ve bu sayede çağı yakalama konusunda önemli bir adım atmış olur. Böylece bir web sitesi kurmak; afiş, broşür gibi klasik pazarlama teknikleriyle uğraşmak gibi zahmetli ve maliyetli süreçler de ortadan kalkar.

Ayrıca Düğün.com’un sürekli artan trafiği, SEO, içerik ve sosyal medya çalışmaları ile gelişmiş teklif sistemleri gibi faaliyetleriyle ek pazarlama faaliyetlerine ihtiyaç duymadan anlaşma oranlarınızı ve kazancınızı artırabilirsiniz.

düğün.com'a üye olmak i̇çin 9 neden

6- İşinizi ve Rakiplerinizi Analiz Edebilirsiniz

Düğün.com panelinizdeki “İstatistikler” alanından Düğün.com aracılığıyla anlaşmalarınızı ve kazancınızı takip edebilir, rakipleriniz arasındaki durumunuzu da görebilirsiniz. Bu verilerden yararlanarak yeni stratejiler geliştirebilirsiniz.

►Anlaşma İstatistikleri: Anlaştığınız çift sayısı, tahmini cironuz, sizinle anlaşmamış olan çiftlerin hangi firmaları tercih ettiği gibi detayları bu alandan görebilirsiniz.

►Sayfa İstatistikleri: Düğün.com sayfanızı kaç çiftin incelediği, kaçının teklif istediği, kaçını işe dönüştürdüğünüzü bu alanda yer alan istatistikler üzerinden inceleyebilirsiniz.

düğün.com'a üye olmak i̇çin 9 neden

7- Çiftlerle Dilediğiniz Yer ve Zamanda İletişim Kurabilirsiniz

Düğün.com İş Ortağım mobil uygulamasıyla çiftlerinize nerede olursanız olun çiftlerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Fiyat teklifi isteyen çiftlerden anında haberdar olur, uygulama üzerinden, bilgisayar başında olmanıza gerek kalmadan çiftlerle iletişime geçebilirsiniz.

düğün.com'a üye olmak i̇çin 9 neden

8- Danışmanlık Hizmetlerinden Yararlanabilirsiniz

Düğün.com üyesi olduğunuzda firmanıza bir portföy yöneticisi atanıyor. İş Ortağım panelinizi nasıl kullanacağınızdan firma sayfanızın performansını nasıl artırabileceğinize, rakiplerinizle nasıl rekabet edebileceğinizden çiftlerle iletişiminize yönelik tavsiyelere kadar her konuda portföy yöneticinizden yardım alabilirsiniz.

Ayrıca Düğün.com İş Ortağım sayfalarında yer alan ve Düğün.com editörleri tarafından hazırlanan Pazarlama Fikirleri makaleleri ve e-postalarını da takip ederek işinizi büyütecek ipuçlarını yakalayabilirsiniz.

9- Marka İmajınızı Güçlendirebilirsiniz

Marka konumlandırma çalışmalarınızda, firmanızın bulunduğu platformlar da önem taşır. Türkiye’de lider, dünyada ise 2. en büyük düğün planlama sitesi olan Düğün.com’un iş ortağı olmanız, markanızın prestijini artırmak için de avantaj sağlayacaktır.

Düğün.com üyesi olmanın avantajlarından bahsettik. Siz de bu avantajlardan yararlanarak kazancınızı artırmak ve işinizi büyütmek istiyorsanız vakit kaybetmeden harekete geçin! İş Ortağım üyelik formunu hemen doldurun, Düğün.com iş ortakları arasındaki yerinizi alın!

Şimdi Düğün.com İş Ortağı Olun

Sorunuz mu var?

Aklınıza takılan sorular için buradayız.

Firmanızı ekleyin

Sayfanızı hemen oluşturun, evlenecek çiftlere ulaşmaya başlayın!