Düğün.com İş Ortağım Mobil Uygulaması Nedir? Nasıl Kullanılır?

22.01.2020

Potansiyel çiftlerinizi yönetmek için bilgisayar başında olmanıza gerek yok! Düğün.com İş Ortağım mobil uygulamasıyla bulunduğunuz her yerden çiftlerinizin taleplerini inceleyebilir, onlara hızlıca yanıt verebilirsiniz! Düğün.com İş Ortağım mobil uygulamasıyla ilgili tüm detaylar bu yazıda!

düğün.com i̇ş ortağım mobil uygulaması nedir? nasıl kullanılır?

Düğün.com üzerinden firma araştırması yapan çiftlerin, en çok önemsediği konulardan biri tekliflere dönüş süresidir. Öyle ki; Düğün.com çiftleri teklif aldıkları firmalar arasından kendilerine ilk dönüş yapan firma ile anlaşmaya eğilimlidir. Düğün.com mobil uygulaması ile bulunduğunuz yerden, çiftlerinizden gelen teklifleri anlık olarak takip edebilir, mesaj ya da telefonla yanıt verebilir, çiftlerinizi filtreleyebilirsiniz.

İşte Düğün.com İş Ortağım mobil uygulaması ile yapabilecekleriniz:

Çiftlerden Gelen Teklif Taleplerini Anlık Olarak Görüntüleyin

Düğün.com mobil uygulaması ile çiftler sizden teklif talebinde bulunduğunda anlık olarak bildirim alırsınız. Bu sayede sizden teklif isteyen tüm çiftleri anlık olarak takip edebilirsiniz. Böylece, gelen hiçbir teklifi kaçırmaz, hızlıca çiftlerinize dönüş sağlayabilirsiniz.

düğün.com i̇ş ortağım mobil uygulaması nedir? nasıl kullanılır?

Hızlı Teklif İletin

Çiftlerinizden gelen her teklif, uygulama ana sayfasında Yeni Teklif olarak görünür. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra açılan ekranda çiftlerinizin listesini görebilir, yanıt vermek istediğiniz çiftin üzerine tıkladıktan sonra ister SMS ister e-mail ile mesaj göndererek isterseniz de çifti arayarak, saniyeler içerisinde teklifinizi gönderebilirsiniz.

düğün.com i̇ş ortağım mobil uygulaması nedir? nasıl kullanılır?

Çiftlerden gelen teklif taleplerine yanıt verirken işinize yarayabilecek şu yazımıza da göz atabilirsiniz: Çiftler Fiyat Tekliflerine Nasıl Cevaplar Vermenizi Bekler?

Çiftlere Ortalama Dönüş Sürenizi Öğrenin

Uygulama üzerinden çiftlere ne kadar sürede yanıt verdiğinizi görmeniz mümkün. Uygulamaya giriş yaptığınızda, çiftlerinizin listelendiği alanın üst kısmında firmanızın ortalama yanıt süresini ve Düğün.com ortalamasını görebilirsiniz.

Çiftlerinize dönüş süreniz, anlaşma oranınızı ve kazancınızı artırmanız açısından önem taşır. Düğün.com ortalaması 7 saattir. Siz de yanıt sürenizi bu ortalamaya yakın tutarak anlaştığınız çift sayısını artırabilirsiniz. Telefonunuza bildirim düştüğü andan itibaren mümkün olan en kısa sürede çiftlere yanıt vererek, ortalama dönüş sürenizi kısaltabilirsiniz.

Tekliflere hızlı yanıt vererek, çiftlerin dikkatini çekmenize yardımcı olacak “24 Saat İçinde Dönüş” rozeti de kazanabilirsiniz.

düğün.com i̇ş ortağım mobil uygulaması nedir? nasıl kullanılır?

Düğün.com rozetleriyle ilgili tüm detayları şu yazımızda bulabilirsiniz: Nedir Bu Düğün.com Rozetleri? Nasıl Kazanılır?

Tek Tıkla Arama Yapın

Sizden teklif isteyen çiftlerle telefonda görüşerek sıcak temasta bulunmak, onları etkilemenin en etkili yöntemlerinden biridir. Düğün.com mobil uygulamasıyla çiftleri tek tıkla arayabilirsiniz. Çiftinizi hızlı bir şekilde arayabilmek için arama yapmak istediğiniz çiftin üzerine tıklayıp, “Teklif” sekmesinde yer alan “Hemen Ara” butonuna dokunmanız yeterli.

Çiftlerinizle telefon yoluyla iletişime geçerken işinize yarayacak şu yazımıza da göz atmanızda fayda var: Gelen Tekliflere Telefon ile Dönüş Yaparken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Hızlıca Mesajlaşın

Uygulama üzerinden, teklif talebine yanıt vermek istediğiniz çifte hızlıca SMS veya e-mail gönderebilirsiniz

Gelen teklif talebini mesajla yanıtlamak için önce istediğiniz çiftin üzerine, daha sonra “Mesajlar” sekmesine tıklayın. E-posta ya da SMS seçeneklerinden sizin için uygun olanı seçin. Mesaj yazma alanında metninizi girin.

Mesajınızı anlık olarak oluşturabileceğiniz gibi önceden oluşturduğunuz şablonları seçerek de zamandan kazanabilirsiniz. Ayrıca mesajınıza dosya ekleyebilirsiniz.

düğün.com i̇ş ortağım mobil uygulaması nedir? nasıl kullanılır?

Teklif taleplerini e-mail ile yanıtlarken şu yazımız size fayda sağlayabilir: Gelen Tekliflere E-mail ile Dönüş Yaparken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Notlar Alın, Hatırlatma Ekleyin

Düğün.com mobil uygulamasında, her bir çift için küçük notlar oluşturabilirsiniz. Bu notları daha sonra da hatırlamak için uygulamanın “Hatırlatma” özelliğinden yararlanabilirsiniz. Böylece çiftlerinizle ilgili hiçbir detayı atlamazsınız.

Bunun için menüdeki “Notlar” sekmesini tıklamanız yeterli. Hatırlatma eklediğiniz çiftler, tüm tekliflerin listelendiği ana sayfada, zil simgesiyle birlikte görünür.

düğün.com i̇ş ortağım mobil uygulaması nedir? nasıl kullanılır?

Teklifin Geçmiş Aşamalarını Görüntüleyin

Potansiyel çiftiniz ile görüşmelerinize dair tüm detayları teklif istemeden, teklifin yanıtlanmasına kadar tüm aşamalarıyla görüntüleyebilirsiniz. Bunun için çiftin üzerine tıkladığınızda açılan alandaki “Geçmiş” sekmesini kullanabilirsiniz.

düğün.com i̇ş ortağım mobil uygulaması nedir? nasıl kullanılır?

Teklifin Statüsünü Değiştirin

Mobil uygulama üzerinden, her bir çift için teklifinizin statüsünü güncelleyebilirsiniz. Uygulamada, çiftlerle anlaşma durumunuzu seçebileceğiniz aksiyon butonları bulunuyor. Gelen teklifin üzerine tıkladığınızda otomatik olarak “Görüşülüyor” olarak güncellenen anlaşma durumunu, görüşmenin sonucuna göre “Teklif Verildi”, “Anlaşıldı” ya da “Olumsuz” şeklinde değiştirebilirsiniz.

Seçtiğiniz duruma göre çiftlerinizi filtreleyebilir, hangi çiftin ne durumda olduğunu görebilirsiniz.

düğün.com i̇ş ortağım mobil uygulaması nedir? nasıl kullanılır?

Çift Bilgilerini Düzenleyin

Firmanızdan teklif talebinde bulunan çifte ait bilgileri uygulama üzerinden düzenleyebilirsiniz. Bunun için çift isminin yanındaki kalem simgesine tıklamanız yeterlidir. Bu alandan çiftin düğün tarihini, iletişim bilgilerini, organizasyon tipini güncelleyebilirsiniz.

Çiftleri İstediğiniz Kriterlere Göre Filtreleyin

Mobil uygulamaya giriş yaptığınızda, ekranın sağ alt köşesinde görebileceğiniz arama ikonuna tıklayarak çiftlerinizi dilediğiniz kritere göre filtreleyebilirsiniz. Bu alandan, RÇİ’ye, çift ismine, teklif ve düğün tarihine, teklif ve görülme duruma göre filtreleme yapmanız mümkün.

düğün.com i̇ş ortağım mobil uygulaması nedir? nasıl kullanılır?

Firmanızdan teklif alan çiftleri görüntülemek ve onlara bulunduğunuz yerden, anında yanıt vermenizi sağlayacak Düğün.com İş Ortağım mobil uygulamasıyla ilgili detaylara değindik. Uygulamayı mobil cihazınıza, Google Play ve App Store üzerinden indirebilirsiniz.

• Uygulamayı Android cihazınıza indirmek için tıklayın!

• iOS cihazınıza indirmek için tıklayın!


Şimdi Düğün.com İş Ortağı Olun

Sorunuz mu var?

Aklınıza takılan sorular için buradayız.

Firmanızı ekleyin

Sayfanızı hemen oluşturun, evlenecek çiftlere ulaşmaya başlayın!