Düğün.com İş Ortağım Mobil Uygulaması Nedir? Nasıl Kullanılır?

04.04.2022

Potansiyel çiftlerinizi yönetmek için bilgisayar başında olmanıza gerek yok! Düğün.com İş Ortağım mobil uygulamasıyla bulunduğunuz her yerden çiftlerinizin taleplerini inceleyebilir, onlara hızlıca yanıt verebilirsiniz! Uygulamaya dair tüm detaylar bu yazıda!

düğün.com i̇ş ortağım mobil uygulaması nedir? nasıl kullanılır?

Düğün.com İş Ortağım mobil uygulamasıyla web paneli üzerinden yapabildiğiniz her işlemi artık mobil uygulama üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz! İşte Düğün.com İş Ortağım mobil uygulaması ile yapabilecekleriniz:

Teklif Taleplerini Anlık Görüntüleyip, Yanıtlayın

Düğün.com üzerinden firma araştırması yapan çiftlerin en çok önemsediği konulardan biri tekliflere dönüş süresidir. Öyle ki; Düğün.com çiftleri teklif aldıkları firmalar arasından kendilerine ilk dönüş yapan firma ile anlaşmaya eğilimlidir. Düğün.com mobil uygulaması bu konuda işinizi kolaylaştırabilir:

Anlık Olarak Görüntüleyin: Düğün.com mobil uygulaması ile çiftler sizden teklif talebinde bulunduğunda anlık bildirim alırsınız. Bu sayede gelen hiçbir talebi kaçırmayıp, hızlıca çiftlerinize dönüş sağlayabilirsiniz.

düğün.com i̇ş ortağım mobil uygulaması nedir? nasıl kullanılır?

Hızlı Teklif İletin: Uygulamaya giriş yaptığınızda açılan ekranda teklif isteyen çiftlerinizin listesini görebilir, yanıt vermek istediğiniz çifti seçtikten sonra saniyeler içerisinde teklifinizi gönderebilirsiniz.

düğün.com i̇ş ortağım mobil uygulaması nedir? nasıl kullanılır?

Çiftlere yanıt verirken şu yazımız işinize yarayabilir: Çiftler Fiyat Tekliflerine Nasıl Cevaplar Vermenizi Bekler?

Tek Tıkla Arayın: Çiftlerle telefonda görüşerek sıcak temasta bulunmak, onları etkilemenin en etkili yöntemlerinden biridir. Düğün.com mobil uygulamasıyla çiftleri tek tıkla arayabilirsiniz.

Hızlıca Mesajlaşın: Uygulama üzerinden, teklif talebine yanıt vermek istediğiniz çifte hızlıca SMS veya e-mail gönderebilirsiniz. Gelen teklif talebini mesajla yanıtlamak için istediğiniz çifti seçip, “Mesajlar” sekmesinden metninizi iletebilirsiniz.

düğün.com i̇ş ortağım mobil uygulaması nedir? nasıl kullanılır?

Teklifin Geçmiş Aşamalarını Görüntüleyin: Potansiyel çiftiniz ile görüşmelerinizi teklif istemeden, teklifin yanıtlanmasına kadar tüm aşamalarıyla görüntüleyebilirsiniz. Bunun için çift ekranındaki “Geçmiş” sekmesini kullanabilirsiniz.

►Teklifin Statüsünü Değiştirin: Gelen teklifin üzerine tıkladığınızda otomatik olarak “Görüşülüyor” olarak güncellenen anlaşma durumunu, görüşmenin sonucuna göre “Teklif Verildi”, “Anlaşıldı” ya da “Olumsuz” şeklinde değiştirebilirsiniz.

Çift Bilgilerini Düzenleyin: Teklif talebinde bulunan çiftin, düğün tarihi, iletişim bilgileri, organizasyon tipi gibi bilgilerini uygulama üzerinden düzenlemek için çift isminin yanındaki kalem simgesine tıklamanız yeterlidir.

►Çiftleri Filtreleyin: Mobil uygulamaya giriş yaptığınızda, ekranın sağ alt köşesinde görebileceğiniz arama ikonuna tıklayarak çiftlerinizi dilediğiniz kritere göre filtreleyebilirsiniz.

düğün.com i̇ş ortağım mobil uygulaması nedir? nasıl kullanılır?

Dönüş Sürenizi Öğrenin: Çiftlerinizin listelendiği alanın üst kısmında firmanızın yanıt süresini ve Düğün.com ortalamasını görebilirsiniz.

Profil Sayfanızı Kolayca Organize Edin

Düğün.com İş Ortağım mobil uygulaması ile profilinizi akıllı telefon ya da tabletinizden de yönetebilirsiniz. Neler mi yapabilirsiniz? Anlatalım:

Bilgileri Güncelleyin: Firmanızla ilgili profilinizde yer vermek istediğiniz her türlü bilgiyi kolayca düzenleyebilir, sunduğunuz yeni hizmet ve ürünleri çiftlerinize tanıtabilirsiniz.

Fotoğraf ve Videolarınızı Yenileyin: Profilinize güncel ürün ve hizmetlerinize dair görseller eklemeyi ihmal etmeyin. Mobil uygulama ile bu dosyaları bilgisayara aktarmadan, kolayca ekleyebilirsiniz.

Çift Yorumlarınızı Yönetin: Çift yorumları firmanızın referanslarıdır. Bu nedenle sürekli takip etmeniz Çiftlerinizden gelen yorumları görüntüleyebilir, onlara yanıt verebilirsiniz.

Yeni Kampanyalar Ekleyin: Daha fazla çifti kampanyanıza çekecek indirim, hediye ve taksit kampanyaları ekleyebilirsiniz.

Firma Performansınızı Görüntüleyip, Rakip Analizi Yapın

Mobil uygulamamız aracılığıyla sayfa istatistiklerinizi kolayca takip edebilirsiniz;

►Sayfanızı hangi tarihte kaç kullanıcının ziyaret ettiğini,
►Hangileriyle anlaşma yaptığınızı,
►Ziyaretlerinizin teklife, tekliflerinizin işe dönüşüm oranlarını inceleyebilirsiniz.

düğün.com i̇ş ortağım mobil uygulaması nedir? nasıl kullanılır?

Rakip analizinizi kolayca yapıp, sayfa performansınızın rakipleriniz içindeki sıralamasını, sayfanızı ziyaret eden veya sizden teklif alan çiftlerin, hangi ilçe ve fiyat aralığındaki rakip firmaları tercih ettiğini görüntüleyebilirsiniz. 

Ayrıca sosyal medyada görünür olmanızı sağlayan "Magnet" ürünümüze ilişkin tüm istatistikleri de yine mobil uygulamamız aracılığıyla inceleyebilirsiniz.

Düğün.com’a Sorun, Eğitimlerden Yararlanın

Düğün.com ekibi olarak sadece bir tık uzağınızdayız. İşinizi geliştirmek için Düğün.com’u nasıl daha etkili kullanabileceğinize ilişkin sorularınızı veya sistemsel problemlerinizi, uzman portföy yöneticilerimize anlık olarak iletebilir, hızla çözüme kavuşabilirsiniz.

Sizler için sunduğumuz eğitim içeriklerine mobil uygulamamızdan da ulaşabilirsiniz. Şirketinizi bir adım ileriye taşıyacak dijital pazarlama, geleneksel pazarlama ve satış stratejilerine ilişkin içeriklerimizi inceleyebilir, düğün sektöründeki gelişmelerden ve trendlerden haberdar olabilirsiniz.  

Firmanızdan teklif alan çiftleri görüntülemek ve onlara bulunduğunuz yerden, anında yanıt vermenizi sağlayacak Düğün.com İş Ortağım mobil uygulamasıyla ilgili detaylara değindik. Uygulamayı mobil cihazınıza, Google Play ve App Store üzerinden indirebilirsiniz.

• Uygulamayı Android cihazınıza indirmek için tıklayın!

• iOS cihazınıza indirmek için tıklayın!

Şimdi Düğün.com İş Ortağı Olun

Sorunuz mu var?

Aklınıza takılan sorular için buradayız.

Firmanızı ekleyin

Sayfanızı hemen oluşturun, evlenecek çiftlere ulaşmaya başlayın!