Düğün.com İş Ortağım Mobil Uygulaması Nedir? Nasıl Kullanılır?

25.03.2021

Potansiyel çiftlerinizi yönetmek için bilgisayar başında olmanıza gerek yok! Düğün.com İş Ortağım mobil uygulamasıyla bulunduğunuz her yerden çiftlerinizin taleplerini inceleyebilir, onlara hızlıca yanıt verebilirsiniz! Düğün.com İş Ortağım mobil uygulamasıyla ilgili tüm detaylar bu yazıda!

düğün.com i̇ş ortağım mobil uygulaması nedir? nasıl kullanılır?

Düğün.com İş Ortağım mobil uygulamasıyla web paneli üzerinden yapabildiğiniz her işlemi artık mobil uygulama üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz!  

İşte Düğün.com İş Ortağım mobil uygulaması ile yapabilecekleriniz:

Çiftlerin Teklif Taleplerini Anlık Görüntüleyip, Yanıtlayın

Düğün.com üzerinden firma araştırması yapan çiftlerin, en çok önemsediği konulardan biri tekliflere dönüş süresidir. Öyle ki; Düğün.com çiftleri teklif aldıkları firmalar arasından kendilerine ilk dönüş yapan firma ile anlaşmaya eğilimlidir.

Anlık Olarak Görüntüleyin: Düğün.com mobil uygulaması ile çiftler sizden teklif talebinde bulunduğunda anlık olarak bildirim alırsınız. Bu sayede sizden teklif isteyen tüm çiftleri anlık olarak takip edebilir, gelen hiçbir teklifi kaçırmayıp, hızlıca çiftlerinize dönüş sağlayabilirsiniz.

düğün.com i̇ş ortağım mobil uygulaması nedir? nasıl kullanılır?

► Hızlı Teklif İletin: Çiftlerinizden gelen her teklif, uygulama ana sayfasında 'Yeni Teklif' olarak görünür. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra açılan ekranda çiftlerinizin listesini görebilir, yanıt vermek istediğiniz çiftin üzerine tıkladıktan sonra ister SMS ister e-mail ile mesaj göndererek isterseniz de çifti arayarak, saniyeler içerisinde teklifinizi gönderebilirsiniz.

düğün.com i̇ş ortağım mobil uygulaması nedir? nasıl kullanılır?

Çiftlerden gelen teklif taleplerine yanıt verirken işinize yarayabilecek şu yazımıza da göz atabilirsiniz: Çiftler Fiyat Tekliflerine Nasıl Cevaplar Vermenizi Bekler?

Tek Tıkla Arayın: Sizden teklif isteyen çiftlerle telefonda görüşerek sıcak temasta bulunmak, onları etkilemenin en etkili yöntemlerinden biridir. Düğün.com mobil uygulamasıyla çiftleri tek tıkla arayabilirsiniz. Bunun için arama yapmak istediğiniz çiftin üzerine tıklayıp, “Teklif” sekmesinde yer alan “Hemen Ara” butonuna dokunmanız yeterli.

Çiftlerinizle telefon yoluyla iletişime geçerken işinize yarayacak şu yazımıza da göz atmanızda fayda var: Gelen Tekliflere Telefon ile Dönüş Yaparken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Hızlıca Mesajlaşın: Uygulama üzerinden, teklif talebine yanıt vermek istediğiniz çifte hızlıca SMS veya e-mail gönderebilirsiniz. Gelen teklif talebini mesajla yanıtlamak için önce istediğiniz çiftin üzerine, daha sonra “Mesajlar” sekmesine tıklayın. E-posta ya da SMS seçeneklerinden sizin için uygun olanı seçin. Mesaj yazma alanında metninizi girin.

düğün.com i̇ş ortağım mobil uygulaması nedir? nasıl kullanılır?

Teklif taleplerini e-mail ile yanıtlarken şu yazımız size fayda sağlayabilir: Gelen Tekliflere E-mail ile Dönüş Yaparken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Teklifin Geçmiş Aşamalarını Görüntüleyin: Potansiyel çiftiniz ile görüşmelerinize dair tüm detayları teklif istemeden, teklifin yanıtlanmasına kadar tüm aşamalarıyla görüntüleyebilirsiniz. Bunun için çiftin üzerine tıkladığınızda açılan alandaki “Geçmiş” sekmesini kullanabilirsiniz.

►Teklifin Statüsünü Değiştirin: Mobil uygulama üzerinden, her bir çift için teklifinizin statüsünü güncelleyebilirsiniz. Gelen teklifin üzerine tıkladığınızda otomatik olarak “Görüşülüyor” olarak güncellenen anlaşma durumunu, görüşmenin sonucuna göre “Teklif Verildi”, “Anlaşıldı” ya da “Olumsuz” şeklinde değiştirebilirsiniz.

Çift Bilgilerini Düzenleyin: Teklif talebinde bulunan çifte ait bilgileri uygulama üzerinden düzenlemek için çift isminin yanındaki kalem simgesine tıklamanız yeterlidir. Bu alandan çiftin düğün tarihini, iletişim bilgilerini, organizasyon tipini güncelleyebilirsiniz.

►Çiftleri Filtreleyin: Mobil uygulamaya giriş yaptığınızda, ekranın sağ alt köşesinde görebileceğiniz arama ikonuna tıklayarak çiftlerinizi dilediğiniz kritere göre filtreleyebilirsiniz. Bu alandan, RÇİ’ye, çift ismine, teklif ve düğün tarihine, teklif ve görülme duruma göre filtreleme yapmanız mümkün.

düğün.com i̇ş ortağım mobil uygulaması nedir? nasıl kullanılır?

Ortalama Dönüş Sürenizi Öğrenin: Çiftlerinize dönüş sürenizi uygulama üzerinden dönüş ortalamanızı görmeniz mümkün. Çiftlerinizin listelendiği alanın üst kısmında firmanızın yanıt süresini ve Düğün.com ortalamasını görebilirsiniz. Düğün.com ortalaması 7 saattir. Siz de yanıt sürenizi bu ortalamaya yakın tutarak anlaştığınız çift sayısını artırabilirsiniz. 

Telefonunuza bildirim düştüğü andan itibaren mümkün olan en kısa sürede çiftlere yanıt vererek, ortalama dönüş sürenizi kısaltabilirsiniz. Tekliflere hızlı yanıt vererek, çiftlerin dikkatini çekmenize yardımcı olacak “24 Saat İçinde Dönüş” rozeti de kazanabilirsiniz.

düğün.com i̇ş ortağım mobil uygulaması nedir? nasıl kullanılır?
Düğün.com rozetleriyle ilgili tüm detayları şu yazımızda bulabilirsiniz: Nedir Bu Düğün.com Rozetleri? Nasıl Kazanılır?

Profil Sayfanızı Kolayca Organize Edin

Düğün.com İş Ortağım mobil uygulaması ile firma akıllı telefon ya da tabletinizden de yönetebilirsiniz. Neler mi yapabilirsiniz? Anlatalım:

Profilinizdeki Bilgileri Güncelleyin: Firmanızla ilgili profilinizde yer vermek istediğiniz her türlü bilgiyi kolayca düzenleyebilir, sunduğunuz yeni hizmet ve ürünleri çiftlerinize tanıtabilirsiniz.

Fotoğraf ve Videolarınızı Yenileyin:  Fotoğraflarınız ve videolarınız firmanızın vitrinidir. Bu nedenle güncel ürün ve hizmetlerinize dair görseller eklemeyi ihmal etmeyin. Mobil uygulama ile bu dosyaları bilgisayara aktarmadan, kolayca sayfanıza ekleyebilirsiniz.

Çift Yorumlarınızı Yönetin: Çift yorumları firmanızın referanslarıdır. Bu nedenle sürekli takip etmeniz Çiftlerinizden gelen yorumları görüntüleyebilir, onlara yanıt verebilirsiniz.

Yeni Kampanyalar Ekleyin: Daha fazla çifti kampanyanıza çekecek yeni indirim, hediye ve taksit kampanyaları ekleyebilirsiniz.

Firma Performansınızı Görüntüleyip, Rakip Analizi Yapın 

Artık mobil uygulamamız aracılığıyla sayfa istatistiklerinizi kolayca takip edebileceksiniz. Sayfanızı hangi tarihte kaç kullanıcının ziyaret ettiğini, hangileriyle anlaşma yaptığınızı, ziyaretlerinizin teklife, tekliflerinizin işe dönüşüm oranlarını inceleyebilirsiniz.

Rakip analizinizi kolayca yapıp, sayfa performansınızın rakipleriniz içindeki sıralamasını, sayfanızı ziyaret eden veya sizden teklif alan çiftlerin, hangi ilçe ve fiyat aralığındaki rakip firmaları tercih ettiğini görüntüleyebilirsiniz. 

Ayrıca sosyal medyada görünür olmanızı sağlayan magnet ürünümüze ilişkin tüm istatistikleri de yine mobil uygulamamız aracılığıyla inceleyebilirsiniz.

Düğün.com’a Sorun, Eğitimlerden Yararlanın

Düğün.com ekibi olarak sadece bir tık uzağınızdayız. İşinizi geliştirmek için Düğün.com’u nasıl daha etkili kullanabileceğinize ilişkin sorularınızı veya sistemsel problemlerinizi, uzman portföy yöneticilerimize anlık olarak iletebilir, hızla çözüme kavuşabilirsiniz

Sizler için sunduğumuz eğitim içeriklerine artık mobil uygulamamızdan da ulaşabileceksiniz. Şirketinizi bir adım ileriye taşıyacak dijital pazarlama, geleneksel pazarlama ve satış stratejilerine ilişkin içeriklerimizi inceleyebilir, düğün sektöründeki gelişmelerden ve trendlerden haberdar olabilirsiniz.  

Firmanızdan teklif alan çiftleri görüntülemek ve onlara bulunduğunuz yerden, anında yanıt vermenizi sağlayacak Düğün.com İş Ortağım mobil uygulamasıyla ilgili detaylara değindik. Uygulamayı mobil cihazınıza, Google Play ve App Store üzerinden indirebilirsiniz.

• Uygulamayı Android cihazınıza indirmek için tıklayın!

• iOS cihazınıza indirmek için tıklayın!


Şimdi Düğün.com İş Ortağı Olun

Sorunuz mu var?

Aklınıza takılan sorular için buradayız.

Firmanızı ekleyin

Sayfanızı hemen oluşturun, evlenecek çiftlere ulaşmaya başlayın!