Ne Yapıyoruz??

Düğün.com olarak 2007’den beri evlenecek çiftler ile düğün sektöründe faaliyet gösteren firmaları buluşturuyoruz. Türkiye’de evlenen her 2 çiftten birinin ve 30.000’i aşkın firmanın yolu Düğün.com’dan geçiyor.

Amacımız, firmanızın çiftleri değil, çiftlerin firmanızı bulması! Her yıl düğününü planlamak için Düğün.com’a giren 200.000 çift, 7/24 firmalarımızı inceliyor ve hayallerindeki düğünü firmalarımızla gerçekleştiriyor. İşte bu yüzden Düğün.com’da 5.000’i aşkın firma bulunuyor!

7 bölge, 31 şehirde 100 kişiden oluşan ekibimizle düğünler için çalışıyoruz!

Nerede Çalışıyoruz?

Büyüdükçe -haliyle- merkez ofisimizi değiştirmek zorunda kalıyoruz; ama asla Galata’dan ayrılmıyoruz; çünkü keyfimize çok düşkünüz! İnsan bu kadar keyifli bir iş yapar da plazada çalışır mı?

Nasıl Çalışıyoruz?

Keyfimize düşkünüz dediysek, öyle az da çalışmıyoruz. Finansın sayılarla, bilişim ekibinin kodlarla boğuştuğu doğrudur. Ama kendimizi Angelina Jolie’nin gelinliğini tartışırken bulduğumuzda, aslında bunun da işimizin bir parçası olduğunu biliyoruz!

Neleri Seviyoruz?

100 kişinin de ortak zevki olur mu demeyin. Var! Galata’yı, ofisimizi, birbirimizi ve hayvanları çok seviyoruz! Ofisimiz o kadar güzel ki, hava atmak için arkadaşlarımızı önce Galata’ya yemeğe çağırıyoruz, ardından ofisimizi gezdiriyoruz. Düğün.com ekibinin yarısından fazlası evde hayvan besliyor. Sokak hayvanlarına da çok duyarlıyız!

Düğün.com Ekibi Evli Mi?

Hayır... Aramızda düğün konusunda uzmanlar var ama hepimiz evli değiliz. İçimizde evlenmeyi istemeyenler var. Hatta inanmazsınız düğünleri sevmeyenler bile! Ama istisnasız hepimiz Ankara’nın Bağları’nı çok seviyoruz. Bir de ortak bir amacımız var: Düğün hazırlıklarını düğün kadar keyifli bir hale getirerek evlenecek çiftleri rahatlatmak!

Şimdi Düğün.com İş Ortağı Olun

Sorunuz mu var?

Aklınıza takılan sorular için buradayız.

Firmanızı ekleyin

Sayfanızı hemen oluşturun, evlenecek çiftlere ulaşmaya başlayın!