Sıkça Sorulan Sorular

Düğün.com nedir; ne değildir?

Düğün.com evlenecek çiftler ile düğün sektöründe faaliyet gösteren firmaları buluşturan bir internet sitesidir, bir düğün organizasyon şirketi değildir.

Nasıl iş ortağı olabilirim?

İş Ortağı formumuzu doldurarak bilgilerinizi bırakabilir, ya da (212) 293 74 17 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimize ulaşarak daha fazla bilgi alabilir; size özel avantajlar ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Firmam ne zaman ve nerede yayınlanacak?

İş ortağı anlaşmamız sonrasında göndereceğiniz fotoğraf, video gibi tanıtım bilgileriniz ile satın aldığınız şehir ve kategorinin listeleme sayfasında 1 gün içerisinde yayına alınır.

İş ortağı olmanın ücreti nedir?

İş ortağı fiyatlarımız yıllık yayın ücreti üzerinden yapılmaktadır. Yayında olmak istediğiniz alan, kategori ve şehre göre fiyatlandırmalar değişmektedir. Daha detaylı bilgi almak ve kampanyalarımızdan faydalanmak için formumuzu doldurabilir; ya da (212) 293 74 17 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

İş ortağı olarak yayın haklarım nelerdir?

İş ortağı olarak firma sayfanız gönderdiğiniz tanıtım materyalleriniz ile yayına alınacaktır. Ayrıca yayına alınmanız ile beraber iş ortağım paneli kullanıcı adı ve şifreniz size mail olarak gönderilecektir. Bu alandan sayfa istatistiklerinizi ve tekliflerinizi rahatça takip edebilirsiniz.

Ayrıca, satın aldığınız ürüne göre yayın alanlarımızın kullanımı ve mailing hakları ile ilgili gerekli yönlendirmeler size müşteri ilişkileri departmanımız tarafından iletilecektir.

Birden fazla kategori ve şehirde yer alabilir miyim?

Hizmet verdiğiniz tüm kategorilerimizde ve yayında olan tüm şehirlerimizde yer alabilirsiniz. Birden fazla kategoride ve şehirde yer almak site içerisindeki görünürlüğünüzü arttırarak, daha fazla evlenecek çifte ulaşmanızı sağlayacaktır. Satış danışmanımızla yapacağınız görüşme sırasında bu talebinizi dile getirebilir ve avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Teklif sistemi nedir?

Teklif sistemi evlenecek çiftlerin kendi ihtiyaçlarına göre firma sayfanızda bulunan formu doldurarak, sistemimiz üzerinden size ulaştırılması hizmetidir.

Şimdi Düğün.com İş Ortağı Olun

Sorunuz mu var?

Aklınıza takılan sorular için buradayız.

Firmanızı ekleyin

Sayfanızı hemen oluşturun, evlenecek çiftlere ulaşmaya başlayın!