Sıkça Sorulan Sorular

Düğün.com nedir?

Düğün.com, evlenecek çiftler ile düğün sektöründe hizmet veren firmaları buluşturan dijital bir platformdur. Türkiye’de lider, dünyada ise 2. en büyük düğün planlama sitesidir. Her yıl evlenen ortalama 600 bin çiftin 400 bini, düğününü planlamak için Düğün.com’u kullanır. Evlenecek her 3 çiftten 2’si, Düğün.com’u kullanarak, gelişmiş filtreleme özellikleri sayesinde kendileri için en uygun firmaları kolayca bulabilir.

Peki ne değildir?

Düğün.com bir organizasyon firması değildir. Mekan süsleme, davetiye hazırlama, gelin arabası kiralama gibi organizasyon işlerini yapmaz.

Neden Düğün.com iş ortağı olmalıyım?

Düğün.com’u tercih eden sektördeki 30 binden fazla firmanın çok haklı nedenleri var:

  • Düğün.com’un SEO gücü ve her geçen gün artan trafiği sayesinde firmanız için doğru hedef kitleye en hızlı şekilde ulaşırsınız.
  • Düğün.com’un firmalar ve çiftler için geliştirdiği yeni ürün ve hizmetler, detaylı filtreleme seçenekleri ile teklif kalitenizi artırıp, anlaşma oranlarınızı yükseltirsiniz.
  • Düğün.com’un yaptığı yatırımlar ve yarattığı marka bilinirliği sayesinde, sizin hiçbir pazarlama ve reklam harcaması yapmanıza gerek kalmaz. 
  • Düğün.com’da yer alan firma profil sayfanız ile firmanızı en iyi şekilde çiftlere anlatabilirsiniz. Ayrıca web sitesi oluşturmanız gerekmez.
  • Sektör lideri olan Düğün.com’un iş ortağı olarak prestijinizi artırırsınız.

Düğün.com çiftler tarafından ayda kaç kez ziyaret ediliyor?

Düğün.com, aylık ortalama 2 milyon kişi tarafından ziyaret ediliyor.

Düğün.com hangi şehirlerde hizmet veriyor?

Düğün.com; İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Isparta, Kayseri, Kırklareli, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Mersin, Muğla, Nevşehir, Sakarya, Samsun, Sivas, Tekirdağ, Trabzon, Uşak, Yalova olmak üzere Türkiye’de 34 ilde ve KKTC’de hizmet veriyor. Yukarıda sıraladığımız şehirler arasında sizin hizmet verdiğiniz şehir yer almıyorsa; buradan talebinizi iletebilirsiniz.

Birden fazla kategori ve şehirde yer alabilir miyim?

Evet, yer alabilirsiniz.

Menü Hazır Teklif Sistemi Nedir?

Menü Hazır Teklif Sistemi sayesinde, sizin sunduğunuz kriterlerde firma arayan çiftlere tek tek teklif göndermeniz gerekmez. Sunduğunuz hizmet seçenekleri ve bütçe ile örtüşen çiftlere sistemlerimiz aracılığıyla sizin adınıza otomatik teklif iletilir. Bunun için tek sefer olmak üzere, menülerinizi Düğün.com panelinize girmeniz yeterlidir.

Düğün.com üzerinden hangi yollarla teklif alabilirim?

Düğün.com üzerinden çiftlerin, firmanızdan teklif alması için farklı seçenekler vardır. Bunlar:

  • Profil sayfanızdaki formu doldurarak,
  • Telefon ile arayarak,
  • Wedding planner tarafından,
  • Sistem aracılığıyla otomatik teklif iletilerek,
  • Menü Hazır Teklif Sistemi ile.

İş ortağı olmanın ücreti nedir?

Hizmet verdiğiniz kategori, şehir ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak seçeceğiniz pakete göre fiyatlar farklılık gösterir. Fiyatlandırma konusunda ayrıntılı bilgi almak ve kampanyalarımızdan yararlanmak için üyelik formumuzu doldurabilir ya da 0 (212) 293 74 17 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

Yönlendirdiğiniz çiftler üzerinden komisyon ödemem gerekiyor mu?

Hayır. Size yönlendirdiğimiz hiçbir çift için komisyon ödemeniz gerekmez. Sadece yıllık üyelik ücreti ödemeniz yeterlidir.

Düğün.com’da ücretsiz yer alabilir miyim?

Evet. Ancak ücretsiz üye olan firmalar, kısıtlı sayıda çiftten teklif alabildiği gibi, ücretli üyelere sunulan pek çok imkandan da yararlanamaz. Düğün.com üyeliğinizden maksimum verimlilikle yararlanmak için ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun paket seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Nasıl Düğün.com iş ortağı olabilirim?

İş Ortağım üyelik formumuzu doldurarak bilgilerinizi bırakabilir ya da 0 (212) 293 74 17 numaralı telefondan daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Kullanıcı adı ve şifreme nasıl ulaşabilirim?

Düğün.com iş ortağı olduğunuzda otomatik bir e-posta alırsınız. Bu e-postada yer alan yönlendirme linki üzerinden kullanıcı adı ve şifrenizi oluşturabilirsiniz.

İş ortağı olduktan sonra sayfam ne zaman yayına alınır?

İş ortağı anlaşmamız sonrasında, profil sayfanız 1 gün içinde yayına alınır. Sayfanız yayına alındığında portföy yöneticiniz tarafından aranırsınız ve profil sayfanızda yer alacak bilgileri girişinizde destek sağlanır.

Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

Şifrenizi hatırlamadığınız takdirde, Düğün.com İş Ortağım giriş sayfasında yer alan “Şifremi Unuttum” linkine tıklayarak, şifre sıfırlama maili alırsınız. Bu maildeki yönlendirmeleri takip ederek şifrenizi yeniden oluşturabilirsiniz. Gelen kutunuzda sıfırlama bağlantısını göremiyorsanız spam/junk klasörünü kontrol etmeyi atlamayın. Ayrıca sisteme girdiğiniz mail adresinin, kullandığınız bir adres olmasına dikkat edin.

İş ortağı olarak yayın haklarım nelerdir?

Düğün.com üyelik sözleşmenizin Kişisel Verilerin Korunması bölümünü inceleyebilir, daha detaylı bilgi için müşteri ilişkileri departmanımızdan destek alabilirsiniz.

Satın aldığım İş Ortağım paketinin geçerlilik süresi nedir?

Düğün.com İş Ortağım üyelik paketleri 12 ay süreyle geçerlidir.

Firma profil sayfası nedir?

Düğün.com iş ortağı olduktan sonra web sitesi gibi kullanabileceğiniz, firmanızı detaylı şekilde tanıtabildiğiniz bir profil sayfanız olur. Bu sayfada hizmet bilgileriniz, fotoğraflarınız, videolarınız, adres ve iletişim bilgileriniz gibi firmanızın tüm özelliklerine yer verebilirsiniz. Ayrıca çiftlerin, firmanızdan teklif talebinde bulabileceği teklif alma formu da yine profil sayfanızda bulunur.

Düğün.com sayfamın performansını nasıl ölçebilirim?

Kullanıcı panelinizde yer alan “Sayfa İstatistikleri” alanından performansınızı düzenli olarak takip edebilirsiniz. İstatistiklerinize bakarak yeni pazarlama ve ikna stratejileri geliştirebilirsiniz.

Profil sayfamı nasıl zenginleştirebilirim?

Zengin bir profil sayfasıyla çiftlere firmanızı etkili bir şekilde tanıtabilir, daha çok çiftin dikkatini çekebilirsiniz. İyi yazılmış bir “Hakkında” yazısı, doğru seçilmiş fotoğraf ve videolar ile yalnızca çiftlere hizmetlerinizi anlatmakla kalmaz, kategorinizde yer alan rakip firmalar arasında da öne çıkabilirsiniz. Firma sayfanızda indirim, taksit ya da hediye gibi kampanyalar düzenleyerek çiftlerin dikkatini çekebilirsiniz.

Sunduğum hizmet bilgilerimi ve fotoğraflarımı nasıl değiştirebilirim?

Düğün.com İş Ortağım panelinizde hizmet bilgilerinizi güncellemek için “Bilgiler”, görsellerinizde güncelleme yapmak için “Galeri” alanını seçin.

Profil sayfama istediğim sayıda fotoğraf/video ekleyebilir miyim?

Satın aldığınız Düğün.com listeleme paketine göre, profilinize yükleyebileceğiniz fotoğraf sayısı değişiklik gösterir.

Profil sayfamdaki çift yorumlarını nasıl artırabilirim?

Çift yorumları firmanızın en önemli referansıdır. Sayfanızdaki yorumları artırmak için Düğün.com panelinizi kullanabilirsiniz. Panelde yer alan “İstatistikler/Anlaşma İstatistikleri” menüsünden anlaştığınız çiftleri seçip, “Yorum İste” butonu ile pratik şekilde sayfanıza yorum yapmalarını isteyebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayın.

Kampanya yayınlamak neden önemli?

Firma sayfanızda indirim, taksit ya da hediye kampanyaları yayınlayabilirsiniz. Bu kampanyalarla hem indirim sayfalarında hem de bültenlerde yer alarak daha çok çifte ulaşabilirsiniz. Yıl içerisinde düzenli kampanya yayınlayarak çiftlerin firmanızdan teklif alma oranını yüzde 37 oranında artırabilirsiniz.

Düğün.com rozetleri nedir? Ne işe yarar?

Düğün.com üzerinde kazanabileceğiniz 3 çeşit rozet bulunuyor. Bunlar: “Düğün.com incelemesi”, “24 saat içinde dönüş” ve “Düğün.com Üyelik Süresi”dir. Profilinizde ve listeleme sayfalarında yer alan bu rozetlerle daha çok çiftin dikkatini çekebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayın.

Düğün.com'a üye olmak için firma olmak şart mı? Bireysel olarak üye olabiliyor muyum?

Bireysel üye olarak da iş ortağımız olabilirsiniz.

Üyeliğimi nasıl yenilerim?

Düğün.com üyeliğinizi dilediğiniz zaman portföy yöneticinizle iletişime geçerek güncelleyebilirsiniz. Ayrıca üyelik sürenizin dolmasına kısa bir süre kala, Düğün.com tarafından yenileme işlemi için telefonla aranırsınız. Bu görüşmede de üyeliğinizi yenileyebilirsiniz.

Üyeliğimi dondurabilir miyim?

Düğün.com’da üyelik dondurma uygulamamız bulunmuyor.

Üyeliğimi iptal edebilir miyim?

Hayır. Üyelik iptali seçeneğimiz bulunmuyor.

Firma sayfamı / paneli birden fazla kişi kullanabilir mi?

Düğün.com profilinizi yönetmesi için farklı kullanıcı hesapları açabilirsiniz. Bu işlemi paneldeki menüde yer alan “Kullanıcı Yönetimi” alanından yapabilirsiniz. Oluşturulan her hesap sahibinin, panele kendi kullanıcı adı ve şifresiyle girmesi gerekir. 

Üyeliğim sona erince profil sayfam da siteden silinir mi?

Siz istemediğiniz sürece silinmez. Üyeliğiniz bittiğinde, yayın haklarınız kısıtlanarak, profil sayfanız yayında kalmaya devam eder.

Teklifleri ne kadar süre içerisinde yanıtlamalıyım?

Teklif taleplerini yanıtlamak için Düğün.com ortalaması 7 saattir. Ortalama yanıt sürenizi bu süreye yakın tutarak anlaşma oranınızı ve kazancınızı artırabilirsiniz. Ayrıca 24 saat içinde yanıt vererek Düğün.com “24 Saat İçinde Dönüş” rozetini de kazanabilirsiniz. 

Profil sayfamı nereden yöneteceğim?

Profil sayfanızı https://panel.dugun.com adresinden kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yaparak panel üzerinden yönetebilirsiniz. Buradan profil bilgilerinizi güncelleyebilir, çiftlerden gelen teklif talepleriniz yanıtlayabilir, istatistiklerinizi takip edebilirsiniz. Panel kullanımına ilişkin ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Düğün.com'la anlaşırsam devamlı bilgisayar başında mı olmam gerekecek?

Düğün.com iş ortağı olduğunuzda profilinizi yönetmek ve çiftlerden gelen teklif taleplerine yanıt vermek için bilgisayar başında olmanız şart değil. Düğün.com İş Ortağım, mobil uygulamasıyla da çiftlerinizi yönetebilir, teklif taleplerine yanıt verebilirsiniz.

• Uygulamayı Android cihazınıza indirmek için tıklayın!

• İOS cihazınıza indirmek için tıklayın!

Düğün.com mobil ile neler yapabilirsiniz?

Düğün.com İş Ortağım mobil uygulamasıyla çiftlerinizi yönetebilirsiniz. Uygulama üzerinden çiftlerinizi tek tıkla arayabilir, onlara mesaj gönderebilir, hızlıca teklif verebilirsiniz. Yaptığımız geliştirmelerle yakın zamanda Düğün.com panelinizdeki tüm özelliklere mobil uygulamamız üzerinden de erişebileceksiniz. Uygulamanın detaylarına şu yazımızdan ulaşabilirsiniz: Düğün.com İş Ortağım Mobil Uygulaması Nedir? Nasıl Kullanılır?

Düğün.com çiftlerle buluşmamı nasıl sağlıyor?

Düğün.com listeleme sayfalarında yer alan zengin filtreleme seçeneklerini kullanan çiftler, firmanızı kolayca bulabilir. Düğün.com’un SEO destekli içerik çalışmalarıyla sağladığı trafik firmanıza potansiyel oluşturur. Tüm bunların yanı sıra, Düğün.com’un farklı paket seçenekleri ve wedding planner ekibinin çiftlere önerileriyle daha çok çifte ulaşmanız mümkün.

Şimdi Düğün.com İş Ortağı Olun

Sorunuz mu var?

Aklınıza takılan sorular için buradayız.

Firmanızı ekleyin

Sayfanızı hemen oluşturun, evlenecek çiftlere ulaşmaya başlayın!