Neden Düğün.com’u Tercih Etmelisiniz?

05.04.2022

36 farklı kategoride 60 binin üzerinde düğün firması Düğün.com’un pazarlama gücünü ve desteğini arkasına alarak faaliyetlerini yürütüyor. Peki siz neden bu firmalar arasında yerinizi almayasınız? Alanında Türkiye’de 1., dünyada ise 2. en büyük platform olan Düğün.com’u neden tercih etmeniz gerektiğini ayrıntılarıyla anlattık!

neden düğün.com’u tercih etmelisiniz?

1- Düğün.com ile Daha Çok Çifte Ulaşırsınız

Yeni evlenecek yüz binlerce çift, firmalarını artık internetten buluyor. Türkiye’de yılda ortalama 600 bin çift evleniyor ve bu çiftlerin yaklaşık 450 bini Düğün.com'u kullanıyor

Düğün.com SEO alt yapısı ve her geçen gün artan trafiğiyle firmanıza önemli bir potansiyel sağlar. Düğün organizasyonları için onlarca farklı kategoride hizmet veren firmaları araştıran çiftler, internet üzerinden arama yaptığında karşılarına Düğün.com firmaları çıkar. Böylece firmanızın normalde ulaşamayacağı hedef kitleye, ekstra çaba sarf etmeden ulaşabilirsiniz.

•Ayrıca Düğün.com’da listelenme dışında; önerilen firmalar, wedding planner, kampanya e-postaları, tüm indirim alanları gibi firmanıza teklif ilettiğimiz dopinglerden de yararlanarak, iş potansiyelinizi artırırsınız.

Firmanızı daha çok çifte tanıtmak için işinize yarayacak ipuçlarına şu yazımızdan göz atabilirsiniz: Daha Çok Çiftin Dikkatini Çekmek İçin 8 Yöntem

2- Çiftlere Hızlı ve Etkili Dönüşler Yapabilirsiniz

Çiftler teklif aldıkları firmalar arasından kendilerine ilk dönüş yapan firma ile anlaşma eğilimindedir. Bu nedenle onlara ileteceğiniz yanıtların hızlı ve etkili olması önem taşır. Düğün.com üzerinden hızlı yanıtlar vermeniz oldukça kolaydır.

Çiftler, profilinizde yer alan teklif isteme butonları üzerinden, sorularını ve fiyat teklif taleplerini size iletir. Siz de Düğün.com İş Ortağım paneliniz üzerinden hızlıca dönüş yapabilirsiniz. Etkili ve hızlı şekilde yanıt vermek için panelinizdeki şablon alanlarını da kullanabilir, bu alanda oluşturduğunuz taslaklarla, çiftlere hızlı yanıtlar verebilirsiniz.

Düğün.com İş Ortağım mobil uygulamasıyla da çiftlerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Çiftler, firmanızdan fiyat teklifli talep ettiğinde, anlık bildirimlerle haberdar olur, uygulama üzerinden, bilgisayar başında olmanıza gerek kalmadan çiftlerle e-mail, SMS ya da telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

neden düğün.com’u tercih etmelisiniz?

Çiftlerle iletişim kurarken dikkat etmeniz gerekenleri de şu yazımızda anlattık: Çiftler ile Etkili İletişim Kurmanın 11 Altın Kuralı 

3- Düğün.com’un Danışmanlık Hizmetlerinden Yararlanırsınız

Düğün.com portföy yöneticileri, Düğün.com üyesi tüm firmaların sorularını yanıtlamak ve onların üyeliklerinden en üst düzeyde yararlanabilmeleri için çalışır. İş Ortağım panelinizi nasıl kullanacağınızdan, firma sayfanızın performansını nasıl artırabileceğinize, rakiplerinizle nasıl rekabet edebileceğinizden, çiftlerle iletişiminize yönelik tavsiyelere kadar her konuda portföy yöneticinizden yardım alabilirsiniz. Bunun için;

  • Portföy yöneticiniz ile telefon yoluyla görüşebilir, soru ve problemlerinizi iletebilirsiniz.
  • Uzaktan bağlantı uygulamasıyla, portföy yöneticiniz bilgisayarınıza bağlanmasını, bu sayede özellikle panelle ilgili sorularınızı uygulamalı olarak yanıtlamasını sağlayabilirsiniz.
  • Panelinizde yer alan “Düğün.com’a sorun” alanından portföy yöneticinizle canlı olarak yazışabilirsiniz.
  • Kullanıcı menüsünden ulaşabileceğiniz Düğün.com eğitim videolarında da sorularınızın yanıtlarınızı bulabilirsiniz.

neden düğün.com’u tercih etmelisiniz?

Düğün.com İş Ortağım panelinizle ilgili tüm detayları şu yazımızda bulabilirsiniz: Düğün.com Panelini Kullanma Kılavuzu

4- Pazarlama Harcamalarından Kurtulursunuz

36 kategoride 60 binin üzerinde firma iş ortağımız ve Düğün.com’un pazarlama gücünü ve desteğini arkasına alarak faaliyetlerini yürütüyor. Siz de Düğün.com’un SEO, içerik ve sosyal medya çalışmaları ile gelişmiş teklif sistemleri gibi faaliyetleriyle ek pazarlama faaliyetlerine ihtiyaç duymadan anlaşma oranlarınızı ve kazancınızı artırabilirsiniz.

Ayrıca Düğün.com üzerinde bir profil sayfası oluşturduğunuzda, ayrıca bir web sitesine sahip olmanız gerekmez. Firmanıza ilişkin fiyat, konum, şehir gibi temel bilgilerin yanı sıra hizmet ve ürünlerinize ilişkin A’dan Z’ye tüm detaylara profilinizde yer verebilirsiniz. Fotoğrafları ve videoları da profilinize ekleyebilirsiniz. Birlikte çalıştığınız çiftlerin, yorumlarıyla referanslarınızı sunduğunuz bir alan da yaratabilirsiniz.

5- İstatistiklerinizi Takip Edebilirsiniz

Düğün.com İş Ortağım panelinizden firmanızın performansını takip edebilmenin yanı sıra, rakiplerinizin performansını da analiz edebilirsiniz. Paneliniz üzerinden çiftlere ortalama dönüş süreniz, kaç çifte ulaştığınız, kaçını işe dönüştürdüğünüz, tahmini kazancınız gibi verilere ulaşabilirsiniz. 

neden düğün.com’u tercih etmelisiniz?

Düğün.com iş ortağı olmanız halinde sahip olacağınız avantajlardan bahsettik. Siz de hemen iş ortağımız olmak isterseniz üyelik formu doldurarak bilgilerinizi bırakabilir ya da 0 (212) 293 74 17 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimize ulaşarak daha fazla bilgi alabilir; size özel avantajlar ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Şimdi Düğün.com İş Ortağı Olun

Sorunuz mu var?

Aklınıza takılan sorular için buradayız.

Firmanızı ekleyin

Sayfanızı hemen oluşturun, evlenecek çiftlere ulaşmaya başlayın!