Müşteri Takip Sistemi Nedir? Kimler Kullanmalı?

28.08.2020

Anlaşma oranlarını yükseltmek isteyen iş ortaklarımıza iyi bir haberimiz var! Çiftlerinizi daha iyi tanımanız ve onlarla doğru zamanda iletişime geçebilmeniz için Düğün.com Müşteri Takip Sistemi imdadınıza koşacak.

müşteri takip sistemi nedir? kimler kullanmalı?

Düğün.com Müşteri Takip Sistemi Nedir?

Müşteri Takip Sistemi, Düğün.com tarafından iş ortakları için geliştirilen, firmaların kendilerinden teklif alan çiftlerle en etkili ve planlı şekilde iletişime geçmesini sağlayan bir sistemdir.

Müşteri Takip Sistemi’nin Özellikleri Nelerdir?

Müşteri Takip Sistemi sayesinde artık firmanızdan teklif alan çiftleri kaçırmayacaksınız. Peki bu sistem nasıl çalışır? Hemen yanıtlayalım:

Bu sistem sayesinde 15 gün boyunca çiftlerinizin Düğün.com’da;

  • Ne zaman online olduğunu,
  • Hangi işlemleri gerçekleştirdiğini,
  • Başka bir firmayla anlaşıp anlaşmadığını

anlık olarak görebilirsiniz. Hizmet verdiğiniz kategoride, firmanızdan teklif alan çiftler için “başka bir firma ile anlaştı” ya da “arayışına devam ediyor” gibi ibarelerle bilgilendirilirsiniz.

Ayrıca bu sistemle, arayıp da ulaşamadığınız için çiftleriniz aranmak istediği tarihe göre kendileri randevu oluşturabilir. Ulaşamamanız durumunda, ilgili çifte, sistem üzerinden bir bilgilendirme SMS’i gider. Bu SMS ile çift, aranmak istediği tarihe göre randevu kaydı girebilir.

müşteri takip sistemi nedir? kimler kullanmalı?

Müşteri Takip Sistemi’nin Avantajları Nelerdir?

Sistem sayesinde firmanızdan teklif alan çiftlerin Düğün.com üzerinde ne zaman online olduğunu görebilirsiniz. Bu da size tam da firma arayışında olduğu sırada çifte dokunma fırsatı yaratır. Düşünsenize, önemli bir toplantıda olduğu sırada ulaştığınız bir çift, müsait bir zamanında firmanız ile ilgilenecek olsa bile size olumsuz yanıt verecektir. İşte çiftin online olduğu anı görerek, bu sorunun önüne geçebilirsiniz.

Çiftlerinizin hangi işlemleri yaptığını öğrenmek de size müşteri profiliniz hakkında fikir verir. Firmanızın dışında başka firmalardan da teklif alan çiftler için farklı, sizden başka hiçbir firmadan teklif almamış çiftler için farklı pazarlama ve iletişim stratejileri geliştirebilirsiniz. Ayrıca başka bir firma ile anlaştığını gördüğünüz bir çift ile de zaman kaybetmezsiniz. Bu da sizi rakiplerinizin bir adım önüne geçirir.

Müşteri Takip Sistemi’nden Kimler Yararlanabilir?

Bu ürün sadece Winner Plus ve Winner Full paketlerinde geçerlidir.

Çiftlerinizle daha planlı ve hızlı şekilde iletişime geçip, anlaşma oranlarınızı yükseltebilecek Müşteri Takip Sistemi’ne ilişkin detaylara yer verdik. Siz de çiftleriniz ile daha etkili bir iletişim kurabilmek için hemen Müşteri Takip Sistemi’ni edinin! Bunun için portföy yöneticinizle iletişime geçebilirsiniz!

.


Şimdi Düğün.com İş Ortağı Olun

Sorunuz mu var?

Aklınıza takılan sorular için buradayız.

Firmanızı ekleyin

Sayfanızı hemen oluşturun, evlenecek çiftlere ulaşmaya başlayın!