Güvenli Tahsilat Sistemi Nedir? Neden Tercih Etmelisiniz?

22.01.2020

Düğün sektörünün ödeme sistemine kalıcı bir çözüm getiriyoruz. Artık ödemelerinizi, Düğün.com ve 16 ülkede ödeme sistemleri sunan çözüm ortağımız Wirecard güvencesiyle tahsil edebileceksiniz. Güvenli Tahsilat Sistemi, ödemelerinizi sanal ortamda, avantajlı komisyon oranları ile hızlı ve güvenilir bir şekilde almanızı sağlarken, evlenecek çiftlere de yaygın kredi kartları ile taksitli ödeme imkanı sunuyor. Güvenli Tahsilat Sistemi’yle ilgili tüm detayları yazımızda anlattık:

güvenli tahsilat sistemi nedir? neden tercih etmelisiniz?

Güvenli tahsilat sistemiyle müşterileriniz ödemelerini, onlara ilettiğimiz link ile sanal POS üzerinden yapar. Bu da firmanıza internet ortamında, fiziki bir POS cihazına ve kuruluma gerek olmadan, avantajlı koşullarda, hızlı ve güvenilir tahsilat imkanı sağlar.

Düğün.com paneliniz üzerinden tahsilatlarınızı pratik bir şekilde yönetebildiğiniz sistem sayesinde, avantajlı komisyon oranlarından yararlanabilirsiniz. Müşterileriniz ise peşin veya taksitli ödeme seçeneklerinden faydalanır ve kredi kartının yanı sıra banka kartı (debit kart), ön-ödemeli (pre-paid) kartlar ve BKM Express ile ödeme imkanı yakalar.

Güvenli Tahsilat Sistemi, Türkiye’nin en büyük düğün planlama sitesi olan Düğün.com ile 16 ülkede, 24 bin üye işyerine ödeme sistemleri sunan, BDDK lisanslı çözüm ortağımız Wirecard güvencesiyle sunulmaktadır.

Güvenli Tahsilat Sisteminin Avantajları Nelerdir?

Firmanız ve çiftleriniz için avantajlı bir ödeme yöntemine ihtiyaç duyuyorsanız Düğün.com Güvenli Tahsilat Sistemine dahil olmanızı öneriyoruz. Neden mi? Anlatalım:

 • Kolay ve hızlı bir şekilde başvuru yapabilirsiniz: Güvenli Tahsilat Sistemi ile birden fazla bankaya, ayrı ayrı başvuruda bulunmak, gerekli belgeleri hazırlamak, onay sürecini beklemek ve kurulum sürecine takılmak zorunda kalmazsınız. Tek başvuruyla sisteme dahil olabilirsiniz. Başvurunuzun 48 saat içinde sonuçlanır.
 • Kurulum ve işlem ücreti ödemezsiniz: Güvenli Tahsilat Sistemine başvurunuz onaylandığında, kurulum ya da tahsilat için işlem ücreti ödemezsiniz.
 • Ayrı bir web sitesine ihtiyaç duymazsınız: Düğün.com Güvenli Tahsilat sistemi ile tahsilatlarınızı, ayrıca bir web sitesine ihtiyaç duymadan, Düğün.com paneliniz üzerinden pratik şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 • Güvenli ödeme alt yapısından yararlanırsınız: Güvenli Tahsilat Sistemi gelişmiş güvenlik filtreleri, sahtecilik önleme ekibi ve 3D Secure hizmeti sayesinde olası risklerin önüne geçer. Firmanızı kart sahteciliği ya da siber saldırı gibi risklere karşı korumanın yanı sıra müşterileriniz için de bilgi güvenliği sağlar.
 • Ödemelerinizi haftalık olarak alırsınız: Düğün.com Güvenli Tahsilat Sistemi üzerinden aldığınız ödemeler her cuma hesabınıza yatar.
 • Avantajlı komisyon oranları sunar: Güvenli Tahsilat Sistemi’nde yerinizi alarak, tüm bankalarda geçerli, rekabetçi komisyon oranları ile gücünüzü artırabilirsiniz. Komisyon oranları şöyle:

Taksit Sayısı Komisyon Oranı Açıklama
Peşin %3 Komisyonu firma öder
3 Taksit %5,50 Komisyonu firma öder
6 Taksit %9 Komisyonu çift öder
9 Taksit %12,50 Komisyonu çift öder
12 Taksit %15,70 Komisyonu çift öder


 • Müşterilerinize en çok kullanılan kartlarla ödeme imkanı sağlar: Sistem ile anlaşma dahilinde taksit imkanı sunan kartlar şöyle: Bonus, World, CardFinans, Maximum, Paraf ve Advantage.
 • Tüm süreçten haberiniz olur: Güvenli Tahsilat Sistemi ile çifte gönderilecek ödeme talebinizi oluşturmanızın ardından tahsilata dair bir bildirim alırsınız. Böylece işlemin ne durumda olduğunu takip edebilirsiniz.

güvenli tahsilat sistemi nedir? neden tercih etmelisiniz?

Sistem Nasıl Çalışır?

Güvenli Tahsilat Sistemine başvurunuzu yaptıktan sonra, çiftlerinizden ödeme talep etmeniz saniyelerinizi alır. Bunun için Paneliniz üzerinde takip etmeniz gereken adımlar şöyle:

 • Güvenli Tahsilat alanında “Ödeme Talebi Oluştur”a tıklayın.
 • Ödeme isteyeceğiniz çift bilgilerini panele girin.

güvenli tahsilat sistemi nedir? neden tercih etmelisiniz?

 • “Kaydet” butonuna basarak ödeme talebinizi oluşturun. Böylece ilgili çifte talebinizi ileten bir SMS ve e-mail gider.
 • Çiftiniz kendisine giden linki tıklayarak açılan sayfadaki uygun alanlara ödeme tutarını, varsa taksit sayısını, kart bilgilerini girer ve güvenli bir şekilde ödemesini yapar.
 • Ardından size ödemenin ne durumda olduğunu belirten bilgilendirme mesajı gelir.

Güvenli Tahsilat Sistemi’ni kullanarak ödeme talep ettiğiniz çiftlerinizi paneliniz üzerinde görüntüleyebilir, süreci takip edebilirsiniz.

Nasıl Başvuru Yapabilirsiniz?

Güvenli Tahsilat Sistemine ilişkin detaylar bu şekilde. Peki sisteme dahil olmak için nasıl başvuru yapabilirsiniz?

Güvenli Tahsilat Sistemine Düğün.com İş Ortağım kullanıcı paneliniz üzerinden ve 4 kolay adımda başvuruda bulunabilirsiniz: 

1-Bilgilendirme: Düğün.com panelinde yer alan “Güvenli Tahsilat” alanından Düğün.com Alt Üye İşyeri Sözleşmesi’ni okuyup, onay kutucuğunu işaretleyin.


2-İşyeri Tipi: “Bireysel”, “Şahıs Şirketi”, “Tüzel Şirket” seçeneklerinden size uygun olanı seçin.


3-Başvuru Formu: Güvenli Tahsilat Sistemi’nden yararlanmasını istediğiniz, her bir RÇİ’niz için, ayrı başvuru formunu doldurun. Girdiğiniz bilgileri kontrol ettikten sonra “Başvuruyu Gönder” butonuna basın.


4-Sözleşme: Firmanızla Wirecard arasındaki sözleşmeyi imzalamak üzere, Wirecard’ın sayfasına yönlendirilirsiniz. Sözleşmeyi imzalayarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Başvuru sonucunuzu 48 saat içinde size iletilecek bilgilendirme mesajı ile öğrenebilirsiniz.

Güvenli Tahsilat Sistemi’ne başvuru yaptığınızda bir üyelik sözleşmesi imzalarsınız. Bu sözleşmeye göre üyeliğiniz her yıl otomatik olarak yenilenir. Eğer Güvenli Tahsilat Sistemi üyeliğinizi iptal ettirmek isterseniz portföy yöneticinizle iletişime geçmeniz yeterli.

Güvenli Tahsilat Sistemi ile ilgili detaylardan bahsettik. Sisteme hemen dahil olmak ve başvuru yapmak için hemen tıklayın

Şimdi Düğün.com İş Ortağı Olun

Sorunuz mu var?

Aklınıza takılan sorular için buradayız.

Firmanızı ekleyin

Sayfanızı hemen oluşturun, evlenecek çiftlere ulaşmaya başlayın!