Firma İstatistiklerinizi Düğün.com ile Takip Edin, Fark Yaratın!

07.04.2022

Düğün.com panelinizdeki “İstatistikler” alanından anlaşmalarınızı ve kazancınızı takip edebilirsiniz! Ayrıca rakipleriniz arasındaki durumunuzu da takip ederek rekabette “Ben de varım” diyebilirsiniz!

düğüncom istatistikler

Panelinizden Ulaşabileceğiniz İstatistikler Neler?

Panelinizdeki "Ana Sayfa"da yer alan bilgilerden ve “İstatistikler” menüsünden firmanızın performansını takip edebilmenin yanı sıra, rakiplerinizin performansını da analiz edebilirsiniz. Bu alanda yer alan “Sayfa İstatistikleri”, “Anlaşma İstatistikleri”, “Magnet İstatistikleri” ve “Rakip Analizi” alanlarını kullanabilirsiniz.

düğüncom istatistikler

Ana Sayfa

Bu alanda Düğün.com üzerinden anlaştığınız çift sayısı ve tahmini ciro bilginize ulaşabilirsiniz. Paneliniz üzerinde, anlaştığınız çiftlerin kod işaretlemesini düzenli ve eksiksiz şekilde yaparak, elde edeceğiniz tahmini kazanç bilgisini doğruya yakın bir şekilde görebilirsiniz.

Ana Sayfa üzerinden firmanızın çift teklif taleplerine ortalama dönüş sürenizi de öğrenebilirsiniz. Düğün.com ortalaması 7 saattir. Bu veriyi baz alarak çiftlere dönüş sürenizi 7 saatten kısa tutabilir, çiftlerle anlaşma ihtimalinizi artırabilirsiniz.

düğüncom istatistikler

1- Anlaşma İstatistikleri

"İstatistikler" menüsü altında yer alan "Anlaşma İstatistikleri" alanı, sayfanızın performansını ölçmek için birebir!

  Kırmızı grafikteki;
  “Çiftler” kısmı şimdiye kadar Düğün.com aracılığı ile size ulaşanların sayısıdır.
  “Ulaştıklarımız” kısmı, bu çiftlerden kaç tanesinin anlaşma bilgisini öğrendiğimizi gösterir.
  “Düğünleriniz” kısmı ise düğünleri için sizinle anlaşma yaptığını onaylayan çiftlerin sayısıdır.

  firma i̇statistiklerinizi düğün.com ile takip edin, fark yaratın!

  • Anlaşma Yaptığınız Düğün.com Çiftleri: Sizinle anlaşma yaptığını onaylayan çiftlerin listesi bu başlığın altında bulunur. Ayrıca “Anlaşıldı” olarak işaretlediğiniz çiftler de buraya eklenir. Bu tablodaki “Yorum İste” butonu ile anlaşma yaptığınız çiftlerin firmanız hakkında yorum yapmasını isteyebilirsiniz. Çiftler alanından yorum istedikleriniz “Yorum İstendi” olarak görünür.

  firma i̇statistiklerinizi düğün.com ile takip edin, fark yaratın!

  2- Sayfa İstatistikleri

  Düğün.com sayfanızın performansına dair verileri “Sayfa İstatistikleri” alanından görebilirsiniz. Takvim üzerinden istediğiniz tarihi seçerek istatistiklerinizi detaylıca inceleyebilirsiniz.

  Bu alanda yanıtını bulabileceğiniz önemli sorular ise şöyle:
  ►Düğün.com sayfanızı kaç çift inceledi?
  ►Kaç çiftten teklif aldınız?
  ►Kaçını işe dönüştürdünüz?

  Tarih seçtikten sonra açılan listede sayfanızın son listeleme ürününüz süresindeki performansı. Firma sayfanızı ziyaret eden çiftleri de bu alanda listeleyerek, inceleyebilirsiniz.

  firma i̇statistiklerinizi düğün.com ile takip edin, fark yaratın!

  Rakip Analizi

  Düğün.com paneli üzerinden yalnızca firmanızın değil, rakiplerinizin performansını da inceleyebilirsiniz. Bunun için "İstatistikler" > "Rakip Analizi" menüsünü kullanabilirsiniz.

  "Rakip Analizi" menüsünde yer alan “Rakip Firmalar” başlıklı alandan;
  ►Rakiplerin ortalama sayfa ziyareti ve dönüşüm oranı
  ►Çiftlerin en çok ilgilendiği rakipler
  ►Firmayı ziyaret eden çiftlerin, başka hangi rakipleri ziyaret ettiği,
  ►Firmadan teklif alan çiftlerin en çok anlaşma sağladığı rakip firmalar,
  ►Rakiplerin ortalama dönüş süresi,
  ►Rakiplerin anlaşma oranı gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

  firma i̇statistiklerinizi düğün.com ile takip edin, fark yaratın!

  Rakip analiziniz için küçük bir ipucu:

  Düğün.com İş Ortağım paneline giriş yaptığınızda açılan ana sayfada yer alan “Kategorinizde Neler Oluyor?” başlığı altında bölgenizde yer alan firmaların güncellemeleri, ekledikleri yorumlar ve kampanyaları görebilirsiniz.

  Magnet İstatistikleri

  Firmaların sosyal medyada çiftlere reklamlarının gösterimini sağlayan Düğün.com Magnet ürünü kullanıcıları, verilerini "İstatistikler" menüsünde yer alan "Magnet İstatistikleri" alanından takip edebilir.

  firma i̇statistiklerinizi düğün.com ile takip edin, fark yaratın!

  İstatistikleri Takip Etmek Neden Önemli?

  • İstatistiklerinizi düzenli takip etmek, rakipleriniz arasında öne çıkmanıza yardımcı olacak pazarlama stratejileri geliştirmenize yardımcı olur. Bunun için hem sayfanızın hem de rakiplerinizin performansını düzenli incelemelisiniz.

  • Firmanızdan teklif isteyen çift sayısı ile işe dönüştürdüğünüz düğünlerin oranına bakarak yeni ikna stratejileri geliştirebilirsiniz.

  • İstatistikleri oluşturan verileriniz size firmanızın müşteri profili hakkında da fikir verir. Firmanızdan teklif alan ancak başka bir firmayla anlaşmış çiftlerin tercihi hangi rakipleriniz olmuş? Bu firmaların fiyat aralığı nedir? Bu soruların yanıtlarını öğrenebilir, rakiplerinize iş kaptırmamak için nelere dikkat etmenizi bulabilirsiniz.

  • Çiftlerin tercih ettiği rakiplerinizin kampanya ve güncellemelerini inceleyebilir benzer kampanyaları siz de yürütebilirsiniz.

  İstatistiklerinizi Ne Sıklıkta Takip Etmelisiniz?

  İstatistikler sizin yol göstericinizdir. Bu nedenle istatistiklerinizi ne kadar sık inceleyip, buna göre aksiyon alırsanız, sonuç o kadar olumlu olur.

  Haftada en az bir kez firmanıza dair istatistikleri takip etmeniz uygun olabilir. Düzenli takip için haftanın bir gününü seçip bu günlerde haftalık olarak verileri inceleyebilirsiniz. Örneğin; pazartesi günleri, firma istatistiklerinize göz atıp, haftaya yeni stratejiler geliştirerek başlayabilirsiniz.

  İşte Düğün.com üzerinden kazancınızı, sayfanızın ve rakiplerinizin performansını takip etmeniz bu kadar kolay! Aklınıza takılan tüm sorular için portföy yöneticiniz ile iletişime geçebileceğinizi de unutmayın!

  Şimdi Düğün.com İş Ortağı Olun

  Sorunuz mu var?

  Aklınıza takılan sorular için buradayız.

  Firmanızı ekleyin

  Sayfanızı hemen oluşturun, evlenecek çiftlere ulaşmaya başlayın!