Düğün.com Panelini Kullanma Kılavuzu

22.01.2020

Artık siz de evlenecek her 3 çiftten 2'sinin kullandığı Düğün.com’un avantajlarından yararlanan on binlerce seçkin firmadan birisiniz! Düğün.com üyeliğinizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için panelinizi etkin şekilde nasıl kullanabileceğinizi biliyor musunuz? Panel üzerinden firma bilgilerinizi güncelleyebileceğiniz gibi firmanızın ve rakiplerinizin performansını analiz edebilir, daha çok çifte ulaşmanızı sağlayacak kampanyalar oluşturabilirsiniz! Bu kadar mı? Tabii ki hayır! İşte detaylar:

düğün.com panelini kullanma kılavuzu

Düğün.com sayfanızı tamamlamanız, birkaç basit adımda gerçekleşir. Düğün.com sözleşmenizi imzaladıktan sonra, firma hesabınız açılır açılmaz sayfanızın yayında olduğunu belirten bir karşılama maili alırsınız. Ayrıca Düğün.com üyesi olmanızı takip eden 2 işgünü içerisinde portföy yöneticiniz tarafından aranırsınız. Bu aramada sayfanızın yayına alınması için gerekli bilgilendirme yapılır ve panele giriş yaparak firma sayfanızı nasıl kullanabileceğinize dair ipuçları sizinle paylaşılır.

Panele Giriş

Öncelikle Düğün.com İş Ortağım paneline nasıl giriş yapabileceğinizi anlatarak başlayalım.

• Kullanıcı adı ve şifrenizi oluşturun: Düğün.com paneline giriş yapmak için kullanıcı bilgilerine ihtiyacınız olacak. Düğün.com iş ortağı olduğunuzda alacağınız e-postada yer alan yönlendirme linklerinden, kullanıcı adı ve şifrenizi oluşturabilirsiniz.

• Panele ulaşın: Birinci seçenek olarak; Düğün.com ana sayfasındaki “Giriş Yap” butonunu tıklayarak açılan ekrandan “Firma Girişi”ni seçin. Buradan kullanıcı giriş ekranına ulaşacaksınız.

düğün.com panelini kullanma kılavuzu

İkinci seçenek olarak da direkt “https://panel.dugun.com/login” adresinden kullanıcı girişi sayfasına ulaşabilirsiniz. Bu sayfadaki uygun alanlara kullanıcı bilgilerinizle girerek panelde oturum açabilirsiniz.

düğün.com panelini kullanma kılavuzu

• Her kullanıcı için farklı hesap oluşturun: Düğün.com paneli üzerinden profilinizi yönetmesi için farklı kullanıcı hesapları açabilirsiniz. Panel üzerinden firma sahibi, banket elemanı, genel müdür, kurumsal iletişim uzmanı gibi farklı pozisyonlar için dilediğiniz kadar kullanıcı hesabı oluşturmanız mümkün. Farklı kullanıcılar oluşturmanızın, raporlama ve performans değerlendirme için önemli olduğunu da belirtelim. Bu işlemi paneldeki menüde yer alan “Kullanıcı Yönetimi” alanından yapabilirsiniz. Oluşturulan her hesap sahibinin, panele kendi kullanıcı adı ve şifresiyle girmesi gerektiğini de söyleyelim.

Çiftleri Yönetme

Düğün.com üzerinden size teklif formu gönderen ya da telefonla iletişime geçen çiftleri panelinizde yer alan “Çiftler” menüsünden takip edebilirsiniz. Bu alanda firmanızdan teklif isteyen çiftlerin listesini görebilirsiniz. Filtreleme seçenekleriyle çiftleri RÇİ’ye, çift ismine, teklif tarihine ve anlaşma durumuna göre sıralayabilirsiniz.

düğün.com panelini kullanma kılavuzu

Çift isminin üzerine tıklayarak teklif detaylarını ve çiftlerin iletişim bilgilerini görebilirsiniz. Açılan ekranda çiftlerin teklif isteklerini yanıtlayabilirsiniz. Ayrıca “Geçmiş” sekmesinden çiftlerin sayfanızı inceleme, telefonla arama ve form gönderme gibi bilgileri de görüntülenebilir. Teklif alan çiftin anlaşma durumunu “Anlaştım”, “Görüldü”, “Ulaşılamıyor” gibi kriterlere göre güncellemeniz mümkün.

düğün.com panelini kullanma kılavuzu

Hakkında Yazısı Ekleme

Sunduğunuz ürün ve hizmet seçenekleri ile firmanıza ilişkin detayları anlattığınız “Hakkında” yazınızı profilinize eklemek için takip etmeniz gereken adımlar şöyle:

• Kullanıcı paneline giriş yaptıktan sonra açılan ekranın sol tarafında yer alan menüden “Sayfalar”a tıklayın. Burada Düğün.com profil hesaplarınızı göreceksiniz.

• Hakkında yazınızı ekleyeceğiniz profil hesabınızı seçin.

• Açılan seçeneklerden “Bilgiler” kutucuğuna tıklayın.

• Burada “Genel Bilgiler” sekmesindeki “Firmanız Hakkında” alanına hakkında yazınızı yapıştırın.

• “Değişiklikleri Kaydet” butonuna basarak bilgilerinizi kaydedebilirsiniz.

düğün.com panelini kullanma kılavuzu

Hizmet Bilgilerini Ekleme

Firmanızın, filtreleme sayfalarında yer almasına ve çiftlerin sizi daha iyi tanımasına olanak sağlayacak hizmet bilgilerini girmek için şu adımları takip etmelisiniz:

• Sol menüden “Sayfalar”a tıklayarak Düğün.com profil hesaplarınıza ulaşın.

• Hizmet bilgilerinizi gireceğiniz profil hesabınızı seçin.

• Açılan seçeneklerden “Bilgiler” kutucuğuna tıklayın.

• Burada “Hizmet Bilgileri” sekmesine tıklayın ve buradaki seçen eklerden firmanıza uygun olanları işaretleyin.

• İşlemi tamamlamak için “Değişiklikleri Kaydet” butonuna basmayı da unutmayın!

düğün.com panelini kullanma kılavuzu

Fotoğrafları Yükleme

Düğün.com firma profilinize ekleyeceğiniz fotoğraf ve videoları paneldeki “Galeri” alanından yönetebilirsiniz.

• Sol menüden “Sayfalar”a tıklayarak galeri oluşturacağınız Düğün.com profil hesabınızı seçin.

• Açılan seçeneklerden “Galeri” kutucuğuna tıklayın.

• Fotoğraf yüklemek için önce sayfanın sağ üst köşesinde yer alan “Fotoğraf Ekle”ye basın.

• Açılan sayfada “Fotoğraf Seç”e tıklayıp, yüklemek istediğiniz görselleri seçebilirsiniz. Fotoğrafları tek tek ya da toplu olarak, bilgisayarınızdan ya da telefonunuzdan yükleyebilirsiniz.

düğün.com panelini kullanma kılavuzu

Galerinizde görünmesini istediğiniz fotoğraf ve videoları aktif veya pasif yapabilir, sürükleyip bırakarak sıralamasını değiştirebilirsiniz. Yüklediğiniz fotoğraflar arasından en beğendiğiniz fotoğrafı ana görsel yapmak için bu fotoğrafı ilk sıraya almanız yeterli. Sol üst köşesinde yıldız olan görsel, ana fotoğrafınızdır.

Eklediğiniz görsellerle ilgili bilgi vermek isterseniz her bir fotoğraf için isim ve açıklama girebileceğinizi de hatırlatalım. Fotoğraf ve videoların sağ üst köşesindeki kalem ikonuna tıklayarak fotoğraflarınızın ek bilgilerini düzenleyebilir; çöp ikonuyla kalıcı olarak silebilirsiniz.

Videoları Yükleme

Galerinize yüklemek istediğiniz videolar için de fotoğraf yüklemek için takip ettiğiniz adımları takip edebilirsiniz. Bir farkla: Galeri alanına ekleyeceğiniz videoların Youtube ya da Vimeo’da yüklü olması gerekli.

Menüde yer alan “Galeri” alanına ulaştığınızda “Video Ekle” butonuna tıklayarak, eklemek istediğiniz videonun ismini ve Youtube ya da Vimeo linkini eklemeniz yeterli. Dilerseniz bu alandan videolarınız için açıklama da girebilirsiniz.

düğün.com panelini kullanma kılavuzu

Kampanya Girişi

Düğün.com profilinizde indirim, taksit ve hediye olmak üzere 3 çeşit kampanya oluşturabilirsiniz. Bunun için:

• Paneldeki “Kampanyalar” alanında yer alan “Yeni Kampanya Ekle” butonuna basarak kampanyanızı oluşturmaya başlayabilirsiniz.

• Kampanyanızın adını, türünü, detaylarını girdikten sonra “Kampanya Ekle” butonuna basarak işlemlerinizi kaydedebilirsiniz.

• Kampanyanıza ilişkin fotoğraf, ek dosyası gibi dosyaları da bu alana girebilirsiniz. Fotoğraf eklemediğiniz kampanyalar, firmanızın ana görseliyle birlikte görünür.

• Kampanyanız, portföy yöneticinize ulaştıktan sonra 2 işgünü içerisinde yayına alınır. Kampanyanız yayınlandığında Düğün.com sisteminizden otomatik bir e-posta ile bilgilendirilirsiniz.

düğün.com panelini kullanma kılavuzu

Ayrıca onay bekleyen ya da yayında olan kampanyalarınızı yine bu alanda görüntüleyebilir, üzerine tıklayarak detayları görebilirsiniz. Biten kampanyaları ise geçmiş kampanyalar alanından inceleyebilirsiniz.

Şablonları Kullanma

Firmanızdan teklif alan çiftlerle iletişime geçerken size kolaylık sağlaması için, Düğün.com paneli üzerinden dosya, imza ve mail şablonları oluşturabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler şu şekilde:

• Menüden “Şablonlar” kutucuğunu tıklayın.

• Açılan seçeneklerden oluşturacağınız şablon türünü seçin.

• Seçtiğiniz şablon türüne göre yönlendirmeleri takip edin.

Dosyalar: Maillerinizde kullanabileceğiniz firmanıza ait hazır teklif görselleri, kargo bilgileri, adres tarifi gibi hazır dosyalar eklemek için bu alanı kullanabilirsiniz. Şablonlarınız arasına yeni dosya eklemek için “Dosya Ekle” butonuna tıklayın. 8MB ve altında, JPG, JPEG, PNG, PDF, DOC, DOCX, XLS, XLSX uzantılı dosyalardan dilediğinizi seçin ve yükleyin.

İmza Şablonları: Bu alana e-postalarınızda kullanabileceğiniz imza görselleri ekleyebilirsiniz. Metin alanına istediğiniz bilgileri girdikten sonra “Logo Seç” alanından firmanıza ait logoyu da yükleyebilirsiniz. Logonuzun boyutu 1MB ve altında, formatı ise JPG, JPEG ya da PNG olmalı. Uzunluğu 150px, genişliği 450px’den küçük dosyaları yükleyebilirsiniz. Oluşturduğunuz imzanın nasıl görüneceğini “Önizleme” alanından görebilirsiniz.

Mail Şablonları: Farklı ürün ve hizmetleriniz için istenen fiyat tekliflerini ya da sık sorulan soruları yanıtlarken kullanabileceğiniz mail şablonları oluşturabilirsiniz. “Yeni Şablon Ekle” butonuna basıp, dilediğiniz mail şablonunu hazırlamaya başlayabilirsiniz. Bu alana şablonunuzun ismini ve içeriğini girebilirsiniz. “Dosya Ekle” butonundan, hazır dosya şablonlarınızı ya da yeni dosyaları mailinize ekleyebilirsiniz.

düğün.com panelini kullanma kılavuzu

Rozetleri Görüntüleme

Firmanızın fark yaratan özelliklerini, evlenecek çiftlere de göstermenizi sağlayacak 3 çeşit Düğün.com rozeti bulunur. Bunlar; "24 Saat İçinde Dönüş”, “Düğün.com İncelemesi” ve “Düğün.com Üyelik Süresi” rozetleridir.

Firmanızın, teklif isteklerine hızlı yanıt verdiğini belirten "24 Saat İçinde Dönüş” rozeti ile firmanıza ilişkin detayların anlatıldığı inceleme yazınızın bulunduğunu gösteren“Düğün.com İncelemesi” rozeti, hem listeleme sayfalarında hem de profilinizde yer alır. “Düğün.com Üyeliği Süresi” rozeti ise yalnızca firma sayfanızda görünür.

düğün.com panelini kullanma kılavuzu

düğün.com panelini kullanma kılavuzu

Bu 3 rozetin yanı sıra, firmanıza duyulan güveni artırması amacıyla Düğün.com profil sayfanızın linkini web sitenize eklemenizi sağlayan Düğün.com İş Ortağı rozeti de bulunuyor. Kullanıcı panelinizde bu rozetin farklı boyut ve tasarımdaki alternatiflerini bulabilirsiniz. Peki bu rozeti sitenize nasıl ekleyebilirsiniz?

• Panelinizde “Sayfalar” menüsündeki ilgili RÇİ’nizi seçin.

• “Düğün.com rozetleri” alanına tıklayın.

• Burada yer alan tasarımlardan, sizin için uygun rozet boyutunu seçin ve html kodunu kopyalayın.

• Kopyaladığınız kodu sitenizin header’ına veya footer’ına yapıştırarak rozeti ekleyebilirsiniz.

düğün.com panelini kullanma kılavuzu

Çiftlerden Yorum İsteme

Birlikte çalıştığınız çiftlerden, firmanızdan aldıkları hizmetle ilgili yorum yazmalarını isteyebilirsiniz. Bunun için paneldeki İstatistikler > Anlaşma İstatistikleri menüsünden anlaştığınız çiftleri seçip, isimlerinin yanında yer alan “Yorum İste” butonu ile onlara e-posta gönderebilirsiniz.

Ayrıca çiftlere Düğün.com sayfanızın linkini gönderip, Yorumlar kısmına görüşlerini yazmalarını da isteyebilirsiniz. Telefon, e-posta ve SMS ile hatırlatmalarda bulunabilirsiniz.

Her çift için ayrı mailler hazırlamanıza gerek yok. Mail Şablonları alanında bu e-postalar için bir taslak hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz size örnek olarak sunduğumuz hazır mail şablonunu da kullanabilirsiniz.

Kod İşaretlemelerini Yapma

Kullanıcı panelinizdeki “Çiftler” menüsünde yer alan kod işaretlemelerini yapmak, sizinle iletişime geçen çiftleri analiz etmenizde ve onların ihtiyacına uygun aksiyon almanız açısından önemli.

“Çiftler” alanından, sizinle iletişime geçen çiftleri listeleyebilir, çift ismine tıklayarak, bu çiftle ilgili tüm detayları görüntüleyebilirsiniz.

düğün.com panelini kullanma kılavuzu

Bu alanda çift ile yaptığınız görüşme sonuçlarını seçebileceğiniz aksiyon butonları bulunuyor. Gelen teklifin üzerine tıkladığınızda otomatik olarak “Görüşülüyor” olarak güncellenen anlaşma durumunu, görüşmenin sonucuna göre “Görüşülüyor-Teklif Verildi”, “Anlaşıldı” ya da “Olumsuz” şeklinde güncelleyebilirsiniz.

Seçtiğiniz işaretlemeye göre çiftleri daha yakından takip edebilir, dilediğiniz kriterlere göre filtreleyerek hangi çiftin ne durumda olduğunu görebilirsiniz. Böylece çiftlerinizi daha iyi yönetebilirsiniz. Seçtiğiniz kodlar, anlaşma oranlarının yer aldığı raporlara da yansıyor.

Görüşülüyor-Teklif Verildi: Teklif talebine yanıt verdiğiniz çiftleri ifade eder.

Görüşülüyor-Teklif Verilecek: Görüştüğünüz ancak henüz teklif vermediğiniz çiftleri işaret eder.

Görüşülüyor-Randevu: Görüşme sağlayıp, randevu oluşturduğunuz çiftleri gösterir.

Anlaşıldı: Görüşüp anlaşma sağladığınız çiftler için bu kodu seçebilirsiniz.

Olumsuz: Görüşme sağladığınız ancak firmanızla çalışmayı tercih etmeyen çiftler için “Olumsuz” kodunu kullanabilirsiniz.

“Çiftler” alanında, seçtiğiniz bu kodlara göre filtreleme yaparak aynı kodu işaretlediğiniz çiftleri listeleyebilirsiniz. Filtreleme alanında yalnızda bu kodlara göre değil, 7 farklı kritere göre sıralayabilirsiniz. Bu kriterleri de şöyle sıralayabiliriz:

Sayfaya Göre: Birden fazla RÇİ’niz varsa bu alanda listelenir. Seçenekler arasından çiftleri yönetmek istediğiniz sayfanızı seçebilirsiniz.

Çift İsmine Göre: Eğer belirli bir çift arıyorsanız bu alana çiftin ismini yazarak ulaşabilirsiniz.

Teklif Tarihine Göre: Belirli bir tarihte teklif verdiğiniz çiftleri listelemek için bu alanı kullanabilirsiniz.

Düğün Tarihine Göre: Bu alandan istediğiniz tarihi seçerek, o tarihte düğün yapacak çiftleri listeleyebilirsiniz.

Duruma Göre: “Anlaştım”, “Görüşülüyor”, “Olumsuz” gibi seçenekler arasından seçtiğiniz kodlara göre çiftleri bir arada görüntüleyebilirsiniz.

Görülme Durumu: İncelediğiniz ya da henüz görmediğiniz teklifleri listelemek için bu alandaki “Evet” ya da “Hayır” seçeneklerini kullanarak arama yapabilirsiniz.

Teklifler: Teklif verme yönteminize göre de filtreleme yapabilirsiniz. “Teklif”, “Hızlı Teklif” ya da “Artı Teklif” seçenekleri arasından listelemek istediğiniz kodu seçebilirsiniz.

Çiftlerin listelendiği alan 3 kısımdan oluşur. Çiftlerin tümünü ya da filtreleme sonuçlarınızı buradaki “Çiftler” sekmesinde görebilirsiniz. Randevu ve anlaşma onayı bekleyen çiftleri ise “Randevu Onay” ve “Anlaşma Onay” sekmelerinde bulabilirsiniz.

Firma İstatistiklerini Takip Etme

Panelde yer alan “İstatistikler” alanından Düğün.com aracılığıyla kaç çiftle anlaşma yaptığınızı ve bunun sonucunda ortaya çıkan kazancınızı takip edebilirsiniz. Ancak bunun için Düğün.com üyeliğinizi “Profesyonel” ve “VIP” listeleme paketlerine yükseltmeniz gerektiğini söyleyelim. Promosyon ve standart pakete sahip firmalar bu istatistikleri göremiyor.

Firmanızın Performans İstatistikleri

Düğün.com panelinizde firma sayfanızın performansını analiz edebileceğiniz istatistikleri bulabilirsiniz. Teklifleriniz, tahmini kazancınız, tekliflerin işe dönüşme oranları gibi verileri takip edebilirsiniz.

-Teklifleriniz

Çiftlerin firmanızdan aldığı teklifleri incelemeniz için Ana Sayfa ve İstatistikler alanını kullanabilirsiniz.

Ana Sayfanızda kaç çiftin sizden teklif beklediğini, firmanızın aldığı toplam teklif sayısını ve Düğün.com kazancınızı takip edebilirsiniz. Son 1 ay içinde sayfanızı kaç çiftin incelediğine dair bilgileri de görebilirsiniz. Bu alandaki bilgiler özet bilgilerdir.

düğün.com panelini kullanma kılavuzu

Detaylı bilgiler için İstatistikler > Sayfa İstatistikleri menüsünü kullanabilirsiniz. Bu alanda seçtiğiniz tarihlere göre sayfanızı kaç kişinin ziyaret ettiğini görebilirsiniz. Sayfanızı inceleyen çiftlerin isimlerini, düğün tarihlerini ve profilinize girdiği tarihi de bu alanda bulabilirsiniz.

-Çiftlere Dönüş Süreniz

Panelinizin Ana Sayfa alanında, firmanızdan teklif isteyen çiftlere ortalama yanıt verme sürenizi görebilirsiniz. Düğün.com ortalaması 7 saattir. Siz de teklifleri ortalama yanıtlama sürenizi buradan takip edebilir, daha hızlı yanıt vererek bu süreyi düşürebilirsiniz.

-Sayfa Görüntülemeniz

Sayfanızı kaç çiftin görüntülediğini inceleyerek de firmanızın performansını ölçebilirsiniz. Bunun için Ana Sayfa ve Sayfa İstatistikleri alanlarını inceleyebilirsiniz. Ana Sayfanızdaki “Sayfanız Son 30 Günde Kaç Kere İncelendi?” başlıklı grafikten gün gün ziyaret sayınızı inceleyebilirsiniz. Bu grafiğin sağ üst köşesinde yer alan “Tüm İstatistikleriniz” butonuna tıklayarak Sayfa İstatistikleri alanına kısa yoldan ulaşabilirsiniz.

Burada RÇİ’nizi ve tarih aralığını seçerek sayfanızı kaç kişinin, kaç çiftin ziyaret ettiğini hatta ziyaretçilerinizin isimlerini ve düğün tarihlerini görebilirsiniz.

-Anlaşma Yaptığınız Çiftler

İstatistikler > Anlaşma İstatistikleri menüsünde kaç çiftle anlaşma yaptığınız, kazancınız, tekliflerin anlaşmaya dönüş oranı gibi bilgileri bulabilirsiniz.

düğün.com panelini kullanma kılavuzu

-Tahmini Kazancınız

Anlaşma İstatistikleri menüsünde yer alan bu menü, anlaşma yaptığınız çift sayısına oranla ortalama bir hesapla Düğün.com üzerindeki tahmini kazancınızı gösterir.

-Ulaşılan Çift Sayısı

“Çiftler” kısmı şimdiye kadar Düğün.com aracılığı ile size ulaşanların sayısıdır.

-Anlaşma Yapılan Çift Sayısı

“Ulaştıklarımız” kısmı, bu çiftlerden kaç tanesinin anlaşma bilgisini öğrendiğimizi gösterir.

-Tekliflerin İşe Dönme Oranı

“Düğünlerimiz” alanında firmanızdan teklif isteyen çiftlerden ne kadarıyla anlaşma yaptığınızı gösteren bir oran yer alır.

Rakip İstatistikleri

Düğün.com paneli üzerinden yalnızca firmanızın değil, rakiplerinizin performansını da inceleyebilirsiniz.

-Diğer Firmalara Göre Sıralamanız

Sayfa İstatistikleri menüsünde yer alan “Rekabet” başlıklı grafikte sizin sayfanızla aynı şehir, kategori ve bütçe aralığında bulunan firma sayfaları arasındaki pozisyonunuzu görebilirsiniz. Pozisyonunuzu, çift ve sayfa ziyaret sayınız ile çift dönüşüm oranına göre sıralayarak inceleyebilirsiniz.

-Sizinle Anlaşmayan Çiftler Hangi Firmaları Tercih Etti?

Anlaşma İstatistikleri alanında rakiplerinize dair görebileceğiniz verilerden biri de sizinle anlaşmayan çiftlerin hangi firmaları tercih ettiğidir. Firmanızdan teklif almış fakat sizinle anlaşma sağlamamış çiftlerin tercih ettiği firmaları “Sizinle Anlaşmayan Çiftler Hangi Firmaları Tercih Etti?” başlığı altında inceleyebilirsiniz.

Tablo alanında çiftleri ve tercih ettikleri firmaları, grafikte ise bu çiftlerin hangi bütçe aralığındaki firmalarla anlaşma yaptığını görebilirsiniz. Grafikteki kırmızı dilim sizinle aynı fiyat aralığındaki firmaları tercih eden çiftlerin oranını gösterir.

düğün.com panelini kullanma kılavuzu

-Kategorinizdeki Firmalar Neler Yapıyor? (Ana Sayfa)

Ana sayfada yer alan “Kategorinizde Neler Oluyor?” başlığı altında sizinle aynı şehir ve kategoride yer alan firmaların güncellemeleri, ekledikleri yorumlar ve kampanyalarını görerek rakiplerinizin faaliyetlerinden haberdar olabilirsiniz.

Ödemelerin Takibi

Tahsilatlarınızı Düğün.com paneliniz üzerinden yönetebilmenizi sağlayan Güvenli Tahsilat Sistemi, firmanıza internet ortamında, avantajlı koşullarda, hızlı ve güvenilir tahsilat imkanı sağlayan bir sistemdir. Bu sistemde müşterileriniz ödemelerini, kendilerine gönderilen bir link ile sanal POS üzerinden gerçekleştirir.

Bu sistem sayesinde avantajlı komisyon oranlarından yararlanırsınız. Müşterileriniz ise peşin ya da taksitli ödeme seçeneklerinden faydalanabilir, ayrıca kredi kartının yanı sıra banka kartı (debit kart), ön-ödemeli (pre-paid) kartlar ve BKM Express ile de ödeme yapabilirler.

Güvenli Tahsilat Sistemi, Düğün.com ile 16 ülkede, 24 bin üye işyerine ödeme sistemleri sunan, BDDK lisanslı çözüm ortağımız Wirecard güvencesiyle sunuluyor.

Düğün.com paneliniz üzerinden Güvenli Tahsilat Sistemi için hızlı ve kolay bir şekilde başvuru yapabilirsiniz. Bunun için şu adımları takip etmeniz gerekiyor:

Bilgilendirme: Panele giriş yaptıktan sonra, Güvenli Tahsilat alanında yer alan Düğün.com Alt Üye İşyeri Sözleşmesi’ni okuyup, onay kutucuğunu işaretleyin.

İşyeri Tipi: Bireysel, Şahıs Şirketi, Tüzel Şirket seçeneklerinden size uygun olanı seçin.

Başvuru Formu: Güvenli Tahsilat Sistemi’nden yararlanmasını istediğiniz, firmanıza bağlı bulunan her bir RÇİ için, ayrı başvuru formu doldurmanız gerekiyor. Formu eksiksiz ve doğru şekilde doldurduktan sonra “Başvuruyu Gönder” butonu ile formu gönderebilirsiniz.

Sözleşme: Firmanız ile iş ortağımız Wirecard arasındaki sözleşmeyi imzalamak üzere Wirecard sayfasına yönlendirilirsiniz. Sözleşmeyi imzaladıktan sonra başvurunuz alınmış olur ve Wirecard yetkililerince incelenir. İncelemenin ardından 48 saat içerisinde tarafınıza bilgilendirme mesajı iletilecektir.

Güvenli Tahsilat Sistemine başvurunuzu yaptıktan sonra, çiftlerinizden nasıl ödeme talep edebilirsiniz?

• Güvenli Tahsilat alanında “Ödeme Talebi Oluştur”a tıklayın.

• Ödeme isteyeceğiniz çift bilgilerini panele girin.

• Kaydet’e basıp, ödeme talebinizi oluşturun. Bu aşamada ilgili çifte talebinizi ileten bir SMS ve e-mail gider.

• Çift, kendisine giden linke tıklayarak bu alana ödeme tutarını, anlaştığınız taksit sayısını, kart bilgilerini girerek, hızlı ve güvenli bir şekilde ödemesini yapar.

• Daha sonra size ödemenizin ne durumda olduğunu belirten bilgilendirme mesajı gelir.

Güvenli Tahsilat Sistemi’ni kullanarak ödeme talep ettiğiniz çiftlerinizi paneliniz üzerinde görüntüleyebilir, ödeme işlemlerinin ne durumda olduğunu takip edebilirsiniz.

Uzaktan Bağlantı ile Destek Alma

Düğün.com firma profilinize dair her türlü sorunuz için portföy yöneticiniz yanınızda! Düğün.com üyeliğiniz aktif hale geldiğinde yapılan “welcome araması”nda ve panelle ilgili herhangi bir sorunuz olduğunda portföy yöneticiniz bilgisayarınıza bağlanabiliyor. Böylece panel kullanımını size uygulamalı olarak anlatabiliyor.

Uzaktan bağlantı uygulamasını kullanabilmeniz için takip etmeniz gereken adımlar şöyle:

• Panelde yer alan “Destek” menüsüne tıklayın.

• Açılan seçeneklerden “Uzaktan Bağlantı Uygulaması”nı seçin.

• Bu seçeneği tıkladığınızda “Team Viewer” uygulaması indirilecek.

• İndirdiğiniz .exe uzantılı dosyayı açın ve izin isteklerini onaylayın.

• “Düğün.com Uzaktan Kontrolüne İzin Ver” penceresinde göreceğiniz “Oturum Kodu”nu portföy yöneticinize iletin.

düğün.com panelini kullanma kılavuzu

Uzaktan bağlantı uygulamasının yanı sıra “Destek” menüsünde yer alan “Düğün.com'a Sorun” seçeneğiyle de canlı sohbet uygulamasını kullanarak portföy yöneticinizle iletişime geçebilirsiniz.

Mobil Uygulama Üzerinden Çiftleri Yönetme

Profilinize dilediğiniz zaman bilgisayarınızdan giriş yapabileceğiniz gibi Düğün.com İş Ortağım mobil uygulamasıyla da çiftleri yönetebilirsiniz. Mobil uygulama üzerinden neler yapabileceğinize de kısaca bakalım:

Gelen Talepleri Anlık Olarak Görüntüleyin: Çiftleriniz sizden teklif istedikçe, cebinize anlık olarak bildirim gelir. Böylece, gelen hiçbir teklifi kaçırmaz, hızlıca çiftlerinize dönüş sağlayabilirsiniz.

Hızlı Teklif Verin: Çiftlerinizden gelen her teklifi görüntüleyebilir, gelen talebin üzerine tıkladıktan sonra dilediğiniz yöntemle teklifinizi gönderebilirsiniz.

Tek Tıkla Arayın: Uygulamanın Teklif alanında istediğiniz çiftin, taleplerini ve bilgilerini görüntüledikten sonra, tek tıkla çiftinizi hızlı bir şekilde arayabilirsiniz.

Hızlıca Mesajlaşın: Mesajlar alanından, çiftinize hızlıca SMS veya e-mail gönderebilir, mesajlaşma geçmişinizi görüntüleyebilirsiniz.

Notlar Alıp, Hatırlatma Ekleyin: Çiftlerinizle ilgili kendinize küçük notlar alabilir, daha sonra bu notları unutmamak için hatırlatmalar kurabilirsiniz.

Teklifin Geçmiş Hareketlerini Görüntüleyin: Çiftiniz ile iletişiminizin başladığı ilk andan itibaren, teklifinizin geçmiş hareketlerini görüntüleyebilir, çiftinizi daha kolay takip edebilirsiniz.

Teklif Durumunu Değiştirin: Çiftlerle anlaşma durumunuza göre tekliflerinizin statüsünü kolayca değiştirebilirsiniz. Teklif durumunu Teklif Verildi, Teklif Verilecek, Randevu, Olumsuz ya da Anlaşıldı olarak işaretleyebilirsiniz.

Çift Bilgilerini Düzenleyin: Çift isminin yanındaki kaleme tıklayarak sizinle iletişime geçen çiftin ismini, düğün tarihini, iletişim bilgilerini ve organizasyon tipini hızlıca düzenleyebilirsiniz.

Çiftleri Filtreleyin: Sizden teklif isteyen çiftleri istediğiniz kritere göre filtreleyerek listeleyebilirsiniz. Uygulamanın sağ alt köşesinde yer alan arama ikonu üzerinden RÇİ’ye, çift ismine, teklif veya düğün tarihine, teklifin durumuna, statüsüne ve talebin görülüp-görülmemesine göre filtreleme yapabilirsiniz.

Ortalama Dönüş Sürenizi Öğrenin: Tüm çiftlerinize ortalama ne kadar sürede dönüş yaptığınızı görüntüleyebilirsiniz.

• Uygulamayı Android cihazınıza indirmek için tıklayın!

• iOS cihazınıza indirmek için tıklayın!

Panelinizi kullanırken ihtiyaç duyacağınız tüm bilgileri sıraladık. Siz de panelinizi etkin şekilde kullanarak Düğün.com üyeliğinizden en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. İhtiyacınız olan her türlü sorunun yanıtı için portföy yöneticinizle iletişime geçebileceğinizi unutmayın!

Şimdi Düğün.com İş Ortağı Olun

Sorunuz mu var?

Aklınıza takılan sorular için buradayız.

Firmanızı ekleyin

Sayfanızı hemen oluşturun, evlenecek çiftlere ulaşmaya başlayın!