Düğün.com Panelini Kullanma Kılavuzu

22.03.2022

Artık siz de Düğün.com’un avantajlarından yararlanan on binlerce seçkin firmadan birisiniz! Panelinizi etkin şekilde kullanarak Düğün.com üyeliğinizden en etkili verimi alabilirsiniz. Firma bilgilerinizi güncelleyebilir, performans ve rakip analizi yapabilir, kampanyalar oluşturabilirsiniz! Bu kadar mı? Tabii ki hayır! İşte detaylar:

düğün.com panelini kullanma kılavuzu

Düğün.com Profiliniz Nasıl Oluşturulur?

Düğün.com sayfanızı tamamlamanız, birkaç basit adımda gerçekleşir. Düğün.com sözleşmenizi imzaladıktan sonra, firma hesabınız açılır açılmaz sayfanızın yayında olduğunu belirten bir karşılama maili alırsınız. Ayrıca Düğün.com üyesi olmanızı takip eden 2 işgünü içerisinde portföy yöneticiniz tarafından aranırsınız. Bu aramada sayfanızın yayına alınması için gerekli bilgilendirme yapılır ve panele giriş yaparak firma sayfanızı nasıl kullanabileceğinize dair ipuçları sizinle paylaşılır.

Panele Giriş

Öncelikle Düğün.com İş Ortağım paneline nasıl giriş yapabileceğinizi anlatarak başlayalım.

 • Kullanıcı adı ve şifrenizi oluşturun: Düğün.com paneline giriş yapmak için kullanıcı bilgilerine ihtiyacınız olacak. Düğün.com iş ortağı olduğunuzda alacağınız e-postada yer alan yönlendirme linklerinden, kullanıcı adı ve şifrenizi oluşturabilirsiniz.

 • Panele ulaşın: Birinci seçenek olarak; Düğün.com İş Ortağım ana sayfasındaki “Giriş Yap” butonunu tıklayın. Buradan kullanıcı giriş ekranına ulaşacaksınız.

düğün.com panelini kullanma kılavuzu

İkinci seçenek olarak da direkt “https://panel.dugun.com/login” adresinden kullanıcı girişi sayfasına ulaşabilirsiniz. Bu sayfadaki uygun alanlara kullanıcı bilgilerinizle girerek panelde oturum açabilirsiniz.

düğün.com panelini kullanma kılavuzu

 • Her kullanıcı için hesap oluşturun: Düğün.com panelinde “Kullanıcı Yönetimi” alanından profilinizi yönetmesi için farklı kullanıcı hesapları açabilirsiniz. Firma sahibi, banket elemanı, genel müdür, kurumsal iletişim uzmanı gibi farklı pozisyonlar için dilediğiniz kadar kullanıcı hesabı oluşturmanız mümkün.

•Farklı kullanıcılar oluşturmanızın, raporlama ve performans değerlendirme için önemlidir.

•Oluşturulan her hesap sahibinin, panele kendi kullanıcı adı ve şifresiyle girmesi gerekir.

Çiftleri Yönetme

Düğün.com üzerinden size teklif formu gönderen ya da telefonla iletişime geçen çiftleri panelinizde yer alan “Çiftler” menüsünden takip edebilirsiniz. Bu alanda firmanızdan teklif isteyen çiftlerin listesini görebilirsiniz. Filtreleme seçenekleriyle çiftleri RÇİ’ye, çift ismine, teklif tarihine ve anlaşma durumuna göre sıralayabilirsiniz.

düğün.com panelini kullanma kılavuzu

Çift isminin üzerine tıklayarak teklif detaylarını ve çiftlerin iletişim bilgilerini görebilirsiniz. Açılan ekranda çiftlerin teklif isteklerini yanıtlayabilirsiniz. Ayrıca “Geçmiş” sekmesinden çiftlerin sayfanızı inceleme, telefonla arama ve form gönderme gibi bilgileri de görüntülenebilir. Teklif alan çiftin anlaşma durumunu “Anlaştım”, “Görüldü”, “Ulaşılamıyor” gibi kriterlere göre güncellemeniz mümkün.

düğün.com panelini kullanma kılavuzu

Hakkında Yazısı Ekleme

Sunduğunuz ürün ve hizmet seçenekleri ile firmanıza ilişkin detayları anlattığınız “Hakkında” yazınızı profilinize eklemek için takip etmeniz gereken adımlar şöyle:

• Kullanıcı paneline giriş yaptıktan sonra açılan ekranın sol tarafında yer alan menüden “Sayfalar”a tıklayın. Burada Düğün.com profil hesaplarınızı göreceksiniz.

• Hakkında yazınızı ekleyeceğiniz profil hesabınızı seçin.

• Açılan seçeneklerden “Bilgiler” kutucuğuna tıklayın.

“Hizmet Bilgileri” sekmesinde yer alan “Hakkında” bölümüne yazınızı girebilirsiniz.

• “Kaydet” butonuna basarak bilgilerinizi kaydedebilirsiniz.

düğün.com panelini kullanma kılavuzu

Eğer panelde yer alan "Hakkında" bölümü, başlıklar ile bölünmüşse, ürün ve hizmetlerinizi ilgili alana girmeniz gerekir.

Hizmet Bilgilerini Ekleme

Firmanızın, filtreleme sayfalarında yer almasına ve çiftlerin sizi daha iyi tanımasına olanak sağlayacak hizmet bilgilerini girmek için şu adımları takip etmelisiniz:

• Sol menüden “Sayfalar”a tıklayarak Düğün.com profil hesaplarınıza ulaşın.

• Hizmet bilgilerinizi gireceğiniz profil hesabınızı seçin.

• Açılan seçeneklerden “Bilgiler” kutucuğuna tıklayın.

• “Hizmet Bilgileri” sekmesine tıklayın ve buradaki seçen eklerden firmanıza uygun olanları işaretleyin.

• İşlemi tamamlamak için “Kaydet” butonuna basmayı da unutmayın!

Fotoğrafları Yükleme

Düğün.com firma profilinize ekleyeceğiniz fotoğraf ve videoları paneldeki “Galeri” alanından yönetebilirsiniz.

• Sol menüden “Sayfalar”a tıklayarak galeri oluşturacağınız Düğün.com profil hesabınızı seçin.

• Açılan seçeneklerden “Galeri” kutucuğuna tıklayın.

• Fotoğraf yüklemek için önce sayfanın sağ üst köşesinde yer alan “Fotoğraf Ekle”ye basın.

• Açılan sayfada “Fotoğraf Seç”e tıklayıp, yüklemek istediğiniz görselleri seçebilirsiniz. Fotoğrafları tek tek ya da toplu olarak, bilgisayarınızdan ya da telefonunuzdan yükleyebilirsiniz.

düğün.com panelini kullanma kılavuzu

Galerinizde görünmesini istediğiniz fotoğraf ve videoları aktif veya pasif yapabilir, sürükleyip bırakarak sıralamasını değiştirebilirsiniz. Yüklediğiniz fotoğraflar arasından en beğendiğiniz fotoğrafı ana görsel yapmak için bu fotoğrafı yıldızlamanız yeterli.

Eklediğiniz görsellerle ilgili bilgi vermek isterseniz her bir fotoğraf için isim ve açıklama girebileceğinizi de hatırlatalım. Fotoğraf ve videoların sağ üst köşesindeki kalem ikonuna tıklayarak fotoğraflarınızın ek bilgilerini düzenleyebilir; çöp ikonuyla kalıcı olarak silebilirsiniz.

Videoları Yükleme

Galerinize yüklemek istediğiniz videolar için de fotoğraf yüklemek için takip ettiğiniz adımları takip edebilirsiniz. Bilgisayarınızda bulunan bir videoyu galerinize ekleyebileceğiniz gibi Youtube ya da Vimeo’da yüklü olması kliplerinizi de bu alana yükleyebilirsiniz.

Menüde yer alan “Galeri” alanına ulaştığınızda “Video Ekle” butonuna tıklayarak, eklemek istediğiniz videonun ismini girip bilgisayarınızdan ya da Youtube/Vimeo'dan videonuzu seçmeniz yeterli. Dilerseniz bu alandan videolarınız için açıklama da girebilirsiniz.

düğün.com panelini kullanma kılavuzu

Kampanya Girişi

Düğün.com profilinizde indirim, taksit ve hediye olmak üzere 3 çeşit kampanya oluşturabilirsiniz. Bunun için:

• Paneldeki “Kampanyalar” alanında yer alan “Yeni Kampanya Ekle” butonuna basarak kampanyanızı oluşturmaya başlayabilirsiniz.

düğün.com panelini kullanma kılavuzu

• Kampanyanızın adını, türünü, detaylarını girdikten sonra “Kaydet” butonuna basarak işlemlerinizi kaydedebilirsiniz.

• Kampanyanıza ilişkin fotoğraf, ek dosyası gibi dosyaları da bu alana girebilirsiniz. Fotoğraf eklemediğiniz kampanyalar, firmanızın ana görseliyle birlikte görünür.

• Kampanyanız, portföy yöneticinize ulaştıktan sonra 2 işgünü içerisinde yayına alınır. Kampanyanız yayınlandığında Düğün.com sisteminizden otomatik bir e-posta ile bilgilendirilirsiniz.

düğün.com panelini kullanma kılavuzu

Ayrıca onay bekleyen ya da yayında olan kampanyalarınızı yine bu alanda görüntüleyebilir, üzerine tıklayarak detayları görebilirsiniz. Biten kampanyaları ise geçmiş kampanyalar alanından inceleyebilirsiniz.

Şablonları Kullanma

Firmanızdan teklif alan çiftlerle iletişime geçerken size kolaylık sağlaması için, Düğün.com paneli üzerinden dosya, imza ve mail şablonları oluşturabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler şu şekilde:

• Menüden “Şablonlar” kutucuğunu tıklayın.

• Açılan seçeneklerden oluşturacağınız şablon türünü seçin.

• Seçtiğiniz şablon türüne göre yönlendirmeleri takip edin.

 • Dosyalar: Maillerinizde kullanabileceğiniz firmanıza ait hazır teklif görselleri, kargo bilgileri, adres tarifi gibi hazır dosyalar eklemek için bu alanı kullanabilirsiniz.
  •Şablonlarınız arasına yeni dosya eklemek için “Yeni Dosya Ekle” butonuna tıklayın.
  •8MB ve altında, JPG, JPEG, PNG, PDF, DOC, DOCX, XLS, XLSX uzantılı dosyalardan dilediğinizi seçin ve yükleyin.

 • Mail Şablonları: Farklı ürün ve hizmetleriniz için istenen fiyat tekliflerini ya da sık sorulan soruları yanıtlarken kullanabileceğiniz mail şablonları oluşturabilirsiniz.
  •“Yeni Şablon Ekle” butonuna basıp, dilediğiniz mail şablonunu hazırlamaya başlayabilirsiniz.
  •Bu alana şablonunuzun ismini ve içeriğini girebilirsiniz.
  •“Dosya Ekle” butonundan, hazır dosya şablonlarınızı ya da yeni dosyaları mailinize ekleyebilirsiniz.

 • İmza Şablonları: Bu alana e-postalarınızda kullanabileceğiniz imza görselleri ekleyebilirsiniz.
  •Metin alanına istediğiniz bilgileri girdikten sonra “Logo Seç” alanından firmanıza ait logoyu da yükleyebilirsiniz.
  •Logonuzun boyutu 1MB ve altında, formatı ise JPG, JPEG ya da PNG olmalı.
  •Uzunluğu 150px, genişliği 450px’den küçük dosyaları yükleyebilirsiniz.
  •Oluşturduğunuz imzanın nasıl görüneceğini “Önizleme” alanından görebilirsiniz.

düğün.com panelini kullanma kılavuzu

Rozetleri Görüntüleme

Firmanızın fark yaratan özelliklerini, evlenecek çiftlere de göstermenizi sağlayacak 3 çeşit Düğün.com rozeti bulunur. Bunlar; "24 Saat İçinde Dönüş”, “Düğün.com İncelemesi” ve “Düğün.com Üyelik Süresi” rozetleridir.

Firmanızın, teklif isteklerine hızlı yanıt verdiğini belirten "24 Saat İçinde Dönüş” rozeti ile firmanıza ilişkin detayların anlatıldığı inceleme yazınızın bulunduğunu gösteren“Düğün.com İncelemesi” rozeti, hem listeleme sayfalarında hem de profilinizde yer alır. “Düğün.com Üyeliği Süresi” rozeti ise yalnızca firma sayfanızda görünür.

düğün.com panelini kullanma kılavuzu

düğün.com panelini kullanma kılavuzu

Bu 3 rozetin yanı sıra, firmanıza duyulan güveni artırması amacıyla Düğün.com profil sayfanızın linkini web sitenize eklemenizi sağlayan Düğün.com İş Ortağı rozeti de bulunuyor. Kullanıcı panelinizde bu rozetin farklı boyut ve tasarımdaki alternatiflerini bulabilirsiniz. Peki bu rozeti sitenize nasıl ekleyebilirsiniz?

•Panelinizde “Sayfalar” menüsündeki ilgili RÇİ’nizi seçin.
•İlgili RÇİ kutusunun sağ alt köşesindeki "Diğer Sayfalar" butonuna tıklayın.
•Açılan iletişim kutusundan "Düğün.com Rozet" butonunu seçin.
•Ulaştığınız sayfadan sizin için uygun rozet boyutunu seçin ve html kodunu kopyalayın.
•Kopyaladığınız kodu sitenizin header’ına veya footer’ına yapıştırarak rozeti ekleyebilirsiniz.

düğün.com panelini kullanma kılavuzu

düğün.com panelini kullanma kılavuzu

Çiftlerden Yorum İsteme

Birlikte çalıştığınız çiftlerden, firmanızdan aldıkları hizmetle ilgili yorum yazmalarını isteyebilirsiniz. Bunun için paneldeki İstatistikler > Anlaşma İstatistikleri menüsünden anlaştığınız çiftleri seçip, isimlerinin yanında yer alan “Yorum İste” butonu ile onlara e-posta gönderebilirsiniz.

düğün.com panelini kullanma kılavuzu

Ayrıca çiftlere Düğün.com sayfanızın linkini gönderip, Yorumlar kısmına görüşlerini yazmalarını da isteyebilirsiniz. Telefon, e-posta ve SMS ile hatırlatmalarda bulunabilirsiniz.

Her çift için ayrı mailler hazırlamanıza gerek yok. Mail Şablonları alanında bu e-postalar için bir taslak hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz size örnek olarak sunduğumuz hazır mail şablonunu da kullanabilirsiniz.

Kod İşaretlemelerini Yapma

Kullanıcı panelinizdeki “Çiftler” menüsünde yer alan kod işaretlemelerini yapmak, sizinle iletişime geçen çiftleri analiz etmenizde ve onların ihtiyacına uygun aksiyon almanız açısından önemli.

“Çiftler” alanından, sizinle iletişime geçen çiftleri listeleyebilir, çift ismine tıklayarak, bu çiftle ilgili tüm detayları görüntüleyebilirsiniz.

Bu alanda çift ile yaptığınız görüşme sonuçlarını seçebileceğiniz aksiyon butonları bulunuyor. Gelen teklifin üzerine tıkladığınızda otomatik olarak “Yeni” olarak görünen anlaşma durumunu, görüşmenin sonucuna göre “Anlaştım”, “Görüşülüyor” ya da “Olumsuz” şeklinde güncelleyebilirsiniz.

Seçtiğiniz işaretlemeye göre çiftleri daha yakından takip edebilir, dilediğiniz kriterlere göre filtreleyerek hangi çiftin ne durumda olduğunu görebilirsiniz. Böylece çiftlerinizi daha iyi yönetebilirsiniz. Seçtiğiniz kodlar, anlaşma oranlarının yer aldığı raporlara da yansıyor.

Görüşülüyor-Teklif Verildi: Teklif talebine yanıt verdiğiniz çiftleri ifade eder.

Görüşülüyor-Teklif Verilecek: Görüştüğünüz ancak henüz teklif vermediğiniz çiftleri işaret eder.

Görüşülüyor-Randevu: Görüşme sağlayıp, randevu oluşturduğunuz çiftleri gösterir.

Anlaşıldı: Görüşüp anlaşma sağladığınız çiftler için bu kodu seçebilirsiniz.

Olumsuz: Görüşme sağladığınız ancak firmanızla çalışmayı tercih etmeyen çiftler için “Olumsuz” kodunu kullanabilirsiniz.

düğün.com panelini kullanma kılavuzu

“Çiftler” alanında, seçtiğiniz bu kodlara göre filtreleme yaparak aynı kodu işaretlediğiniz çiftleri listeleyebilirsiniz. Filtreleme alanında yalnızda bu kodlara göre değil, 7 farklı kritere göre sıralayabilirsiniz. Bu kriterleri de şöyle sıralayabiliriz:

Çift İsmine Göre: Eğer belirli bir çift arıyorsanız bu alana çiftin ismini yazarak ulaşabilirsiniz.

Sayfaya Göre: Birden fazla RÇİ’niz varsa bu alanda listelenir. Seçenekler arasından çiftleri yönetmek istediğiniz sayfanızı seçebilirsiniz.

Teklif Tarihine Göre: Belirli bir tarihte teklif verdiğiniz çiftleri listelemek için bu alanı kullanabilirsiniz.

Düğün Tarihine Göre: Bu alandan istediğiniz tarihi seçerek, o tarihte düğün yapacak çiftleri listeleyebilirsiniz.

Duruma Göre: “Anlaştım”, “Görüşülüyor”, “Olumsuz” gibi seçenekler arasından seçtiğiniz kodlara göre çiftleri bir arada görüntüleyebilirsiniz.

Görülme Durumu: İncelediğiniz ya da henüz görmediğiniz teklifleri listelemek için bu alandaki “Evet” ya da “Hayır” seçeneklerini kullanarak arama yapabilirsiniz.

Teklifler: Teklif verme yönteminize göre de filtreleme yapabilirsiniz. “Teklif”, “Hızlı Teklif” ya da “Artı Teklif” seçenekleri arasından listelemek istediğiniz kodu seçebilirsiniz.

düğün.com panelini kullanma kılavuzu

Çiftlerin listelendiği alan 6 kısımdan oluşur. "Tüm Çiftler", "Bekleyenler", "Görüşülenler", "Anlaşılanlar", "Olumsuzlar", "Ulaşılamayanlar" sekmelerinde çiftlerinizi bulabilirsiniz.

Firma İstatistiklerini Takip Etme

Panelde yer alan “İstatistikler” alanından Düğün.com aracılığıyla kaç çiftle anlaşma yaptığınızı ve bunun sonucunda ortaya çıkan dönüşüm oranınızı edebilirsiniz. Ancak bunun için Düğün.com paketlerinden birini satın almış olmanız gerektiğini de belirtelim.

Firmanızın Performans İstatistikleri

Düğün.com panelinizde firma sayfanızın performansını analiz edebileceğiniz istatistikleri bulabilirsiniz. Teklifleriniz, dönüşüm oranınız gibi verileri takip edebilirsiniz.

-Teklifleriniz

Çiftlerin firmanızdan aldığı teklifleri incelemeniz için Ana Sayfa ve İstatistikler alanını kullanabilirsiniz.

Ana Sayfanızda kaç çiftin sizden teklif beklediğini, firmanızın aldığı toplam teklif sayısını ve Düğün.com dönüşüm oranınızı takip edebilirsiniz. Son 1 ay içinde sayfanızı kaç çiftin incelediğine dair bilgileri de görebilirsiniz. Bu alandaki bilgiler özet bilgilerdir.

Detaylı bilgiler için "İstatistikler > Sayfa İstatistikleri" menüsünü kullanabilirsiniz. Bu alanda seçtiğiniz tarihlere göre sayfanızı kaç kişinin ziyaret ettiğini, kaç kişinin teklif aldığını ve dönüşüm oranını görebilirsiniz. Sayfanızı inceleyen çiftlerin isimlerini, düğün tarihlerini ve profilinize girdiği tarihi de bu alanda bulabilirsiniz.

düğün.com panelini kullanma kılavuzu

-Çiftlere Dönüş Süreniz

Panelinizin Ana Sayfa alanında, firmanızdan teklif isteyen çiftlere ortalama yanıt verme sürenizi görebilirsiniz. Düğün.com ortalaması 7 saattir. Siz de teklifleri ortalama yanıtlama sürenizi buradan takip edebilir, daha hızlı yanıt vererek bu süreyi düşürebilirsiniz.

-Sayfa Görüntülemeniz

Sayfanızı kaç çiftin görüntülediğini inceleyerek de firmanızın performansını ölçebilirsiniz. Bunun için "Ana Sayfa" ve "Sayfa İstatistikleri" alanlarını inceleyebilirsiniz. Ana Sayfanızdaki “Sayfanız Son 30 Günde Kaç Kere İncelendi?” başlıklı grafikten gün gün ziyaret sayınızı inceleyebilirsiniz.

Bu grafiğin sağ üst köşesinde yer alan “Tüm İstatistikleriniz” butonuna tıklayarak Sayfa İstatistikleri alanına kısa yoldan ulaşabilirsiniz. Burada RÇİ’nizi ve tarih aralığını seçerek sayfanızı kaç kişinin, kaç çiftin ziyaret ettiğini hatta ziyaretçilerinizin isimlerini ve düğün tarihlerini görebilirsiniz.

-Anlaşma Yaptığınız Çiftler

"İstatistikler" > "Anlaşma İstatistikleri" menüsünde kaç çiftle anlaşma yaptığınız, kazancınız, tekliflerin anlaşmaya dönüş oranı gibi bilgileri bulabilirsiniz.

düğün.com panelini kullanma kılavuzu

-Ulaştıklarımız

“Ulaştıklarımız” kısmı, bu çiftlerden kaç tanesinden geri bildirim aldığımızı gösterir.

-Düğünleriniz

“Düğünleriniz” alanında firmanızdan teklif isteyen çiftlerden ne kadarıyla anlaşma yaptığınızı gösteren bir oran yer alır.

Rakip Analizi

Düğün.com paneli üzerinden yalnızca firmanızın değil, rakiplerinizin performansını da inceleyebilirsiniz. Bunun için "İstatistikler" > "Rakip Analizi" menüsünü kullanabilirsiniz.

-Rakip Firmalar

"Rakip Analizi" menüsünde yer alan “Rakip Firmalar” başlıklı alanda rakiplerinizin çift sayısını, dönüşüm oranını, çiftlere dönüş süresini, yorum ve kampanya sayısını ve profil kalite skorunu görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca "Sizden Teklif Alan Çiftler Başka Hangi Firmaları Tercih Etti?" ve "Sizi Ziyaret Eden Çiftler Başka Hangi Firmaları Tercih Etti?" başlıkları altında, çiftlerinizin tercihleri üzerine de inceleme yapabilirsiniz.

Magnet İstatistikleri

Bu alan Düğün.com Magnet ürün paketini almış kullanıcılar için oluşturuldu. Satın aldığınız Magnet ürünün erişim, gösterim ve oturum verilerini, seçtiğiniz tarih aralığına göre bu alandan görüntüleyebilmeniz mümkün.

düğün.com panelini kullanma kılavuzu

-Kategorinizdeki Firmalar Neler Yapıyor? (Ana Sayfa)

Ana sayfada yer alan “Kategorinizde Neler Oluyor?” başlığı altında sizinle aynı şehir ve kategoride yer alan firmaların güncellemeleri, ekledikleri yorumlar ve kampanyalarını görerek rakiplerinizin faaliyetlerinden haberdar olabilirsiniz.

Uzaktan Bağlantı ile Destek Alma

Düğün.com firma profilinize dair her türlü sorunuz için portföy yöneticiniz yanınızda! Düğün.com üyeliğiniz aktif hale geldiğinde yapılan “welcome araması”nda ve panelle ilgili herhangi bir sorunuz olduğunda portföy yöneticiniz bilgisayarınıza bağlanabiliyor. Böylece panel kullanımını size uygulamalı olarak anlatabiliyor.

Uzaktan bağlantı uygulamasını kullanabilmeniz için takip etmeniz gereken adımlar şöyle:

• Panelde yer alan “Destek” menüsüne tıklayın.

• Açılan seçeneklerden “Uzaktan Bağlantı Uygulaması”nı seçin.

• Bu seçeneği tıkladığınızda “Team Viewer” uygulaması indirilecek.

• İndirdiğiniz .exe uzantılı dosyayı açın ve izin isteklerini onaylayın.

• “Düğün.com Uzaktan Kontrolüne İzin Ver” penceresinde göreceğiniz “Oturum Kodu”nu portföy yöneticinize iletin.

düğün.com panelini kullanma kılavuzu

Uzaktan bağlantı uygulamasının yanı sıra “Destek” menüsünde yer alan “Düğün.com'a Sorun” seçeneğiyle de canlı sohbet uygulamasını kullanarak portföy yöneticinizle iletişime geçebilirsiniz.

Mobil Uygulama Üzerinden Çiftleri Yönetme

Profilinize dilediğiniz zaman bilgisayarınızdan giriş yapabileceğiniz gibi Düğün.com İş Ortağım mobil uygulamasıyla da çiftleri yönetebilirsiniz. Mobil uygulama üzerinden neler yapabileceğinize de kısaca bakalım:

düğün.com panelini kullanma kılavuzu

►Gelen Talepleri Anlık Olarak Görüntüleyin: Çiftleriniz sizden teklif istedikçe, cebinize anlık olarak bildirim gelir. Böylece, gelen hiçbir teklifi kaçırmaz, hızlıca çiftlerinize dönüş sağlayabilirsiniz.

►Hızlı Teklif Verin: Çiftlerinizden gelen her teklifi görüntüleyebilir, gelen talebin üzerine tıkladıktan sonra dilediğiniz yöntemle teklifinizi gönderebilirsiniz.

►Tek Tıkla Arayın: Uygulamanın Teklif alanında istediğiniz çiftin, taleplerini ve bilgilerini görüntüledikten sonra, tek tıkla çiftinizi hızlı bir şekilde arayabilirsiniz.

►Hızlıca Mesajlaşın: Mesajlar alanından, çiftinize hızlıca SMS veya e-mail gönderebilir, mesajlaşma geçmişinizi görüntüleyebilirsiniz.

►Notlar Alıp, Hatırlatma Ekleyin: Çiftlerinizle ilgili kendinize küçük notlar alabilir, daha sonra bu notları unutmamak için hatırlatmalar kurabilirsiniz.

►Teklifin Geçmiş Hareketlerini Görüntüleyin: Çiftiniz ile iletişiminizin başladığı ilk andan itibaren, teklifinizin geçmiş hareketlerini görüntüleyebilir, çiftinizi daha kolay takip edebilirsiniz.

►Teklif Durumunu Değiştirin: Çiftlerle anlaşma durumunuza göre tekliflerinizin statüsünü kolayca değiştirebilirsiniz. Teklif durumunu Teklif Verildi, Teklif Verilecek, Randevu, Olumsuz ya da Anlaşıldı olarak işaretleyebilirsiniz.

►Çift Bilgilerini Düzenleyin: Çift isminin yanındaki kaleme tıklayarak sizinle iletişime geçen çiftin ismini, düğün tarihini, iletişim bilgilerini ve organizasyon tipini hızlıca düzenleyebilirsiniz.

►Çiftleri Filtreleyin: Sizden teklif isteyen çiftleri istediğiniz kritere göre filtreleyerek listeleyebilirsiniz. Uygulamanın sağ alt köşesinde yer alan arama ikonu üzerinden RÇİ’ye, çift ismine, teklif veya düğün tarihine, teklifin durumuna, statüsüne ve talebin görülüp-görülmemesine göre filtreleme yapabilirsiniz.

►Ortalama Dönüş Sürenizi Öğrenin: Tüm çiftlerinize ortalama ne kadar sürede dönüş yaptığınızı görüntüleyebilirsiniz.

• Uygulamayı Android cihazınıza indirmek için tıklayın!

• iOS cihazınıza indirmek için tıklayın!

Panelinizi kullanırken ihtiyaç duyacağınız tüm bilgileri sıraladık. Siz de panelinizi etkin şekilde kullanarak Düğün.com üyeliğinizden en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. İhtiyacınız olan her türlü sorunun yanıtı için portföy yöneticinizle iletişime geçebileceğinizi unutmayın!

Şimdi Düğün.com İş Ortağı Olun

Sorunuz mu var?

Aklınıza takılan sorular için buradayız.

Firmanızı ekleyin

Sayfanızı hemen oluşturun, evlenecek çiftlere ulaşmaya başlayın!