Çiftler Hakkınızda Daha Çok Şey Öğrensin: Hizmet Bilgileriniz

22.01.2020

Firmanızı en iyi şekilde tanıtmanın ve çiftlerin size ulaşmasını sağlamanın yolu hizmet bilgilerinizi eksiksiz girmekten geçiyor! Firmanıza dair tüm bilgileri en doğru şekilde girerek, uygun filtreleme sayfalarında yer alabilir, alacağınız nokta atışı tekliflerle satışlarınızı artırabilirsiniz! Nasıl mı? Size yardımcı olacak ipuçlarını sıraladık:

çiftler hakkınızda daha çok şey öğrensin: hizmet bilgileriniz

Hizmet Bilgilerini Neden Eksiksiz Girmelisiniz?

Hizmet bilgileri alanına gireceğiniz bilgiler, site içi aramalarda firmanızın doğru filtreleme sayfalarında listelenmesini ve hedef çiftlerin direkt karşısına çıkmasını sağlar. Böylece aldığınız nokta atışı tekliflerle yaptığınız satışları artırabilirsiniz. Firma sayfanızı inceleyen çiftlerin sunduğunuz ürün ve hizmet seçenekleri hakkında eksiksiz bilgi sahibi olması da cabası!

Firma araştırması yapan çiftlerin aklında birçok soru oluşuyor ve çalışacakları firmaya karar verirken tüm detayları bilmek istiyorlar. Düğün.com üzerinde araştırma yaparken de bu kriterlere göre filtreleme oluşturarak firmaları listeliyorlar.

Örneğin; bir düğün mekanını ele alalım. İstanbul’da yapılacak 500 kişilik bir düğün için kişi başı 70 TL fiyatı olan kır düğünü mekanlarını araştıran bir çift, şehir, fiyat aralığı ve düğün mekanı türü filtrelerini kullanarak listeleme yapıyor. İstanbul’da kır düğünü kategorisindeki 50-80 TL minimum fiyatlı firmaları listeliyor.

çiftler hakkınızda daha çok şey öğrensin: hizmet bilgileriniz

Bu kriterlere uygunsa listeleme sayfasında firmanızı da görüyor. Böylece hedef kitlenizdeki çiftler, firmanızla buluşuyor. Profilinize ulaşan çiftler, girdiğiniz tüm bilgileri inceleyerek firmanızı tanıyor ve sizinle iletişime geçip geçmeyeceğine karar veriyor.

Bilgilerinizi Girerken Bunlara Dikkat!

Hizmet bilgilerinizi girerken dikkat etmenizi önerdiğimiz bazı noktalar var:

  • Gerçek bilgiler verin: Firma sayfanıza girdiğiniz bilgilerin gerçekçi olmasına özen göstermelisiniz. Çiftler, hizmet bilgilerinizden yola çıkarak sizinle iletişime geçtiğinde farklı sonuçlar görmek istemez. Örneğin; portfolyonuzda olmayan bir ürünü profilinize eklemeniz, o ürünle ilgilenecek çiftin gözünde itibarınızı zedeleyebilir.

  • Profilinizi güncel tutun: Profil sayfanızı güncel tutmalısınız. Fiyatlarda değişiklik yapmış ya da yeni bir hizmet vermeye başlamış olabilirsiniz. Tüm bu bilgilerin, profil sayfanızda güncel bir şekilde yer alması, çiftleri en doğru şekilde bilgilendirmenize yardımcı olacaktır.

  • Farklarınızı ortaya koyun: Firmanızı, kategorinizdeki diğer firmalardan farklı kılan özellikleriniz varsa mutlaka öne çıkarmalısınız. Örneğin; düğün mekanları için açılır kapanır tavan, gelinlik firmaları için özel tasarım gibi hizmetler fark yaratabilir. Bu özelliklere göre filtreleme yapan çiftlerin sizi bulmasına olanak sağlamak için hizmet bilgilerinde bu alanları işaretlemeyi es geçmeyin.

  • Zorunlu olmayan alanları da doldurun: Hizmet bilgilerini girdiğiniz yerde doldurulması zorunlu alanların yanı sıra zorunlu olmayan alanlar da bulunuyor. Firmanız hakkında daha fazla detay vermenizi sağlayan bu alanları da doldurun. Örneğin; yemekli düğünler için vejetaryen ya da çocuklara özel menü seçenekleri sunuyorsanız, hizmet bilgileri alanındaki bu alanları boş bırakmayın.

Profil sayfanızı oluştururken, hizmet bilgilerini tamamen doldurmadan, panelde bir sonraki menüye geçemeyeceğinizi de söyleyelim.

Bilgilerinizi Düğün.com Panelde Nereye Gireceksiniz?

Düğün.com İş Ortağım paneline giriş yaptıktan sonra “Sayfalar” menüsünde yer alan “Bilgiler” seçeneğini tıklamalısınız. Bu alandaki “Hizmet Bilgileri” sekmesini seçerek, sunduğunuz hizmet bilgilerini işaretleyebilirsiniz. Bilgilerinizi işaretledikten sonra “Değişiklikleri Kaydet” butonuna basmayı da unutmayın!

çiftler hakkınızda daha çok şey öğrensin: hizmet bilgileriniz

İşaretlediğiniz bilgiler birkaç saat içerinde Düğün.com sayfanıza yansıyacaktır. Düğün.com panelinizle ilgili tüm sorularınızın yanıtlarını "Düğün.com Panelini Kullanma Kılavuzu" başlıklı yazımızda bulabilirsiniz: 

İşte hizmet bilgilerinizi güncellemek ve hedef kitlenizdeki çiftlerin size ulaşmasını sağlamak bu kadar kolay! Hizmet bilgileri alanını doldururken aklınıza takılan tüm sorular için Düğün.com portföy yöneticiniz ile iletişime geçerek destek isteyebilirsiniz. Ayrıca panelde, “Destek” menüsünde yer alan “Düğün.com'a Sorun” seçeneğiyle canlı sohbet üzerinden yardım alabilirsiniz. “Uzak Bağlantı Uygulaması” seçeneğiyle de portföy yöneticinizin, bilgisayarınıza bağlanarak size yardımcı olmasını sağlayabilirsiniz!

Şimdi Düğün.com İş Ortağı Olun

Sorunuz mu var?

Aklınıza takılan sorular için buradayız.

Firmanızı ekleyin

Sayfanızı hemen oluşturun, evlenecek çiftlere ulaşmaya başlayın!