Çiftler Hakkınızda Daha Çok Şey Öğrensin: Hizmet Bilgileriniz

21.03.2022

Firmanızı en iyi şekilde tanıtmanın ve çiftlerin size ulaşmasını sağlamanın kolay bir yolu var: Firmanıza dair hizmet bilgilerinizi profilinize eksiksiz girmek! Böylece uygun filtreleme sayfalarında listelenebilir, alacağınız nokta atışı tekliflerle satışlarınızı artırabilirsiniz! İşte detaylar:

çiftler hakkınızda daha çok şey öğrensin: hizmet bilgileriniz

Profilinize Hizmet Bilgilerini Neden Eksiksiz Girmelisiniz?

Firma araştırması yapan çiftler, çalışacakları firmaya karar verirken tüm detayları bilmek istiyorlar. Düğün.com üzerinde araştırma yaparken de bu kriterlere göre firmaları filtreleyerek listeliyorlar. "Hizmet Bilgileri" alanına gireceğiniz bilgiler, site içi aramalarda firmanızın doğru filtreleme sayfalarında listelenmesini sağlıyor.

Böylece hedef çiftlerin direkt karşısına çıkabiliyor, aldığınız nokta atışı tekliflerle satışlarınızı artırabiliyorsunuz. Firma sayfanızı inceleyen çiftlerin sunduğunuz ürün ve hizmet seçenekleri hakkında eksiksiz bilgi sahibi olması da cabası!

çiftler hakkınızda daha çok şey öğrensin: hizmet bilgileriniz

►Örneğin; düğün mekanı arayan bir çifti ele alalım. İstanbul'da, 500 kişilik bir düğün yapmak istiyor. Kişi başı ortalama 70 TL fiyatı olan kır düğünü mekanlarını araştırıyor. Bu durumda çift, Düğün.com listeleme sayfalarındaki "Şehir", "Fiyat Aralığı" ve "Düğün Mekanı Türü" filtrelerini kullanarak listeleme yapıyor. İstanbul’da kır düğünü kategorisindeki 50-80 TL minimum fiyatlı firmaları listeliyor. Bu kriterlere uygunsa listeleme sayfasında firmanızı da görüyor.

Bilgilerinizi Girerken Bunlara Dikkat!

Hizmet bilgilerinizi girerken dikkat etmenizi önerdiğimiz bazı noktalar var:

  • Gerçek bilgiler verin: Çiftler, sayfanızdaki bilgilere bakıp sizinle iletişime geçtiğinde farklı sonuçlarla karşılaşmak istemez. Örneğin; portfolyonuzda olmayan bir ürünü profilinize eklemeniz, o ürünle ilgilenecek çiftin gözünde itibarınızı zedeleyebilir.
  • Profilinizi güncel tutun: Fiyatlarda değişiklik yapmış ya da yeni bir hizmet vermeye başlamış olabilirsiniz. Tüm bu bilgilerin, profil sayfanızda güncel bir şekilde yer alması, çiftleri en doğru şekilde bilgilendirmenize yardımcı olacaktır.
  • Farklarınızı öne çıkarın: Firmanızı, rakiplerinizden farklı kılan özellikleriniz varsa mutlaka öne çıkarmalısınız. Örneğin; düğün mekanları için açılır kapanır tavan, gelinlik firmaları için özel tasarım gibi hizmetler fark yaratabilir.
  • Zorunlu olmayan alanları da doldurun: Hizmet bilgilerini girdiğiniz yerde doldurulması zorunlu alanların yanı sıra zorunlu olmayanlar da bulunuyor. Bu alanları da doldurmanız firmanız hakkında daha fazla detay vermenizi sağlar.

Bilgilerinizi Düğün.com Panelde Nereye Gireceksiniz?

Düğün.com İş Ortağım paneline giriş yaptıktan sonra;

“Sayfalar” menüsünden firma profilinize ulaşın.
►İlgili alandaki “Bilgiler” seçeneğini tıklayın.

çiftler hakkınızda daha çok şey öğrensin: hizmet bilgileriniz

►Bu alandaki “Hizmet Bilgileri” sekmesini seçerek, sunduğunuz hizmet bilgilerini işaretleyin.
►Bilgilerinizi işaretledikten sonra “Kaydet” butonuna basın.
►Girdiğiniz bilgiler birkaç saat içinde Düğün.com sayfanıza yansıyacaktır.

çiftler hakkınızda daha çok şey öğrensin: hizmet bilgileriniz

Düğün.com panelinizle ilgili tüm sorularınızın yanıtlarını "Düğün.com Panelini Kullanma Kılavuzu" başlıklı yazımızda bulabilirsiniz. 

Hizmet bilgilerinizi güncellemek ve hedef kitlenizdeki çiftlerin size ulaşmasını sağlamak işte bu kadar kolay! Hizmet bilgileri alanını doldururken aklınıza takılan tüm sorular için;
- Düğün.com portföy yöneticiniz ile iletişime geçerek destek isteyebilirsiniz.
- Panelde, “Destek” menüsünde yer alan “Düğün.com'a Sorun” seçeneğiyle canlı sohbet üzerinden yardım alabilirsiniz.
-“Uzak Bağlantı Uygulaması” seçeneğiyle de portföy yöneticinizin, bilgisayarınıza bağlanarak size yardımcı olmasını sağlayabilirsiniz!

Şimdi Düğün.com İş Ortağı Olun

Sorunuz mu var?

Aklınıza takılan sorular için buradayız.

Firmanızı ekleyin

Sayfanızı hemen oluşturun, evlenecek çiftlere ulaşmaya başlayın!