2020 Çiftlerin Tercihi Ödülleri Sahiplerini Buluyor!

18.02.2020

Düğün.com ile düğününü planlayan her 3 çiftten 2’si yani yaklaşık 400 bin çift, en çok tercih ettiği firmaları seçiyor.

2020 çiftlerin tercihi ödülleri sahiplerini buluyor!

Düğün.com çiftleri, en çok anlaşma yaptıkları ve hakkında yayınlanmış olumlu yorum yazdıkları firmaları, 2020 Çiftlerin Tercihi Ödülü’nü almak üzere belirleyecek.

Ödül verilecek firmalar, profil sayfalarında görünecek Çiftlerin Tercihi rozeti ile de prestijlerini artırma fırsatı yakalayacak.

Düğün.com verilerinden yararlanarak belirlenecek firmalardan, hizmet verdikleri şehir ve kategoride çiftlerin tercihine göre ilk yüzde 10’luk dilime girebilenler, Çiftlerin Tercihi Ödüllerini alacak. Bu yıl ilki verilecek olan ödüller Mart ayı içerisinde duyurulacak ve plaket gönderimleri yapılmaya başlanacak.

2020 çiftlerin tercihi ödülleri sahiplerini buluyor!

Bir örnekle açıklamak gerekirse; İstanbul Kır Düğünü kategorisinde yer alan bir işletme, sahip olduğu puana göre İstanbul’daki tüm kır düğünü mekanları arasında yüzde 10’luk dilim içerisindeyse, ödül alabilecek.

13 Mart 2020 gününe kadar, Düğün.com panelinizde geçmiş ve güncel datanız için tüm yaptığınız anlaşmaları işaretleyerek ve anlaştığınız çiftlerden profil sayfanıza yorum yapmalarını isteyerek, 2020 Çiftlerin Tercihi Ödülü’nü almaya hak kazanabilirsiniz.

Not: Düğün tarihleri 2018 ve öncesi olan çift dataları, hesaplamaya dahil edilmeyecektir. 


Anlaşmalarınızı buradan işaretleyebilirsiniz.Şimdi Düğün.com İş Ortağı Olun

Sorunuz mu var?

Aklınıza takılan sorular için buradayız.

Firmanızı ekleyin

Sayfanızı hemen oluşturun, evlenecek çiftlere ulaşmaya başlayın!