Estetica Plus

E-posta Gönder

Güzellik Merkezleri

Kategori

Ağda

Hizmet İçeriği

Nilüfer, Bursa

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Ağda, Cilt bakımı, El / Ayak bakımı, Epilasyon, Kavitasyon, Makyaj, Manikür / pedikür, Masaj, Ozon tedavisi, Pilates, Saç , Vücut bakımı, Zayıflama
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellikler

  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Haftasonu Hizmet

Önerilen Firmalar

sun viva solaryum
10

Osmangazi

sun viva solaryum

Nilüfer

Zeynep Kırker Medikal Estetik

Nilüfer

Epi Plus Poliklinik

Hakkında

2016 yılında ‘’Kadınlar mutluysa, dünya mutlu.’’ sözüyle yola çıktık.


Hele ki hayatlarının en önemli gününde hizmet veriyor olmak…


Bursa’nın ilk ve tek kadınlar kulübü olan Estetica Plus Bademli girişinde bulunuyor. Kadınların düğün öncesi a’dan z’ye tüm isteklerini yerine getirdiğimiz güzellik merkezimizde; gelin adaylarımızı ve arkadaşlarını düğüne eksiksiz bir şekilde hazırlıyoruz. Saç ve makyajın yanı sıra gelin adayımızı düğüne hazırlarken pek çok farklı uygulamada yapabiliyoruz.


Neler mi yapıyoruz?


Epilasyon & depilasyon, cilt bakımı, zayıflama ve vücut şekillendirme…


Belki düğün öncesi birkaç seans olacak şekilde zayıflama ve epilasyon uygulaması belki de cilt bakımı… Tercih tamamen gelin adayımıza kalmış. O gün bir güzellik merkezinden alabileceğiniz pek çok hizmeti sunmaya Estetica Plus ailesi olarak hazırız.


Gelinliğe ne denli uygun bir vücut olursa şüphesiz ki gelinlik o denli güzel taşınacaktır. Tabii makyaj noktasında da aynı durum söz konusu. Cilt alt yapısı ne kadar sağlıklı olursa makyaj o kadar güzel görünecek ve gelin adayımız da o kadar güzel parlayacaktır. Salonumuzda yaptığımız uygulamalar ışığında tüm bunları eksiksiz bir şekilde yerine getiriyoruz. Hepsi eğitimli personellerimizle cildiniz ve bedeninizin ihtiyacı olan hizmeti saptayarak işe başlıyoruz. Ardından sizin de isteklerinizi öğrenerek buna göre bir eylem planı çiziyoruz. Bazen aylar öncesinden seanslarla başlıyor hazırlıklarımız bazen de düğün günü…


Estetica Plusta yalnızca gelinimize değil misafirlerine de hizmet verebildiğimizi belirtmek isteriz. Önceden kaç misafirin geleceği hakkında bilgi almamız dahilinde düğün günü ona göre rezervasyon yapıyoruz. Saatlerimizi gelin adayımız için boşaltıyor; odağımıza onu ve misafirlerini alıyoruz.


Siz de Estetica Plus Bursa’da düğününüze dair son hazırlıklarınızı tamamlamak istiyorsanız; sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimiz üzerinden ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Melisa Güden

Hasan Duvak

  • Adres: Mudanya Yolu Cd. Bademli Girişi Trend Park

Estetica Plus Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!