White Pearl Güzellik Merkezi

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

White Pearl Güzellik Merkezi Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Ağda, Cilt bakımı, El / Ayak bakımı, Epilasyon, Makyaj, Manikür / pedikür, Masaj, Saç , Vücut bakımı, Zayıflama
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

White Pearl Güzellik Merkezi Özellikler

 • Haftasonu Hizmet

White Pearl Güzellik Merkezi Hakkında

Antalya’nın incisi White Pearl Güzellik Merkezi’nde en özel günlerinize hazırlanmak ister misiniz?

Alanında uzman kadromuz, kullandığımız kaliteli malzemelerimiz, hijyenik ortamımız ve göz alıcı atmosferimizle uzun zamandır çok sayıda güzellik hizmetine imzamızı atıyoruz. Hem kadınların hem de erkeklerin güzellik alanında ihtiyaçlarına doğru cevapları vererek, hayal edilen kusursuz görünüme ulaşılmasını sağlıyoruz.

Güzellik merkezimiz içerisinde saçınız, kirpiğiniz, tırnağınız, kaşınız, elleriniz, ayaklarınız, parmaklarınız, cildiniz ve bedeninizle ilgileniyoruz. İhtiyaçlarınızı iyi analiz ediyor, isteklerinizi ve taleplerinizi her zaman göz önünde bulunduruyoruz. Size en uygun olacak işlemlerin neler olduğuna birlikte karar veriyor, ortaya çıkacak sonuçlar hakkında detaylı bir şekilde konuşuyoruz. Amacımız her zaman iyi görünmeniz ve doğru uygulamalarla göz kamaştırmanız.

Size sadece özel günlerinizde yardımcı olmakla kalmıyor aynı zamanda günlük hayatınızın içerisinde de eşlik ediyoruz. Hijyenik koşullarda çalışıyor, son teknoloji aletler kullanıyoruz. Şık bir dekorasyona sahip mekanımız içerisinde işlemlerinizi randevu gün ve saatinizde yapıyoruz. Klasik cilt bakımından balkabağı bakımına, göz çevresi bakımından instant bakımına, ışıltı programından face fitnessa, taş masajından çikolata ve bal masajına, vücut maskelerinden şekillendirici bakıma, zayıflama programlarından kişisel bakıma kadar pek çok alanda hizmet veriyoruz. Saydıklarımız sunduğumuz hizmetlerin sadece küçük bir kısmı. Elbette daha fazlası da var. İhtiyaçlarınıza en uygun işlemleri sizinle yapacağımız yüz yüze görüşme esnasında netleştiriyoruz. Her zaman ışıltınızla, sadeliğiniz ve duruluğunuzla ön plana çıkmanız için çalışıyoruz. Ufak dokunuşlarla etkileyici sonuçlar elde etmek bizim işimiz!

Antalya güzellik salonları arasında yer alan markamızla bugüne kadar hep güzel işlere imza attık. Siz de bizden hizmet alan şanslı kadın ve erkek misafirlerinden biri olmak isterseniz tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Bunun için sayfada yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Toros, 805. Sk. No:16, 07070 Bahtılı Köyü Köyü/Konyaaltı/Antalya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  White Pearl Güzellik Merkezi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.