Beren Saat Evlendi!

Sinem Aydınoğlu tarafından yazılmıştır.

0:54 dakika

21.03.2024

Yaklaşık 2,5 yıldır birlikte olan Beren Saat ile Kenan Doğulu evlendi. Los Angeles kentinde Malibu sahillerinde gerçekleşen düğün törenine İstanbul'dan çiftin ailesi ve yakın arkadaşları katıldı. Çiftin düğününden ilk kareler oldukça romantik. Beren'in gelinlik seçimine, şapkasına ve doğallığına, Kenan'ın ise buzmavisi takımına, saçlarına ve içten gülüşüne bayıldım. Beren Saat ve Kenan Doğulu, plaj düğününde nasıl evlenilir, ne giyilir sorularına cevap verir nitelikte yaptılar tercihlerini.

Beren tam bir kuğu gibiydi.

Kuğu Gibi Beren...

Bugüne kadar oynadığı dizilerde bir çok gelinlik giyen Beren, kumsalda gerçekleşen düğününde oldukça sade ve şık gelin oldu. Beren Saat'in gelinliği straplez model, kalp kesim bel bölgesine kadar işlemeli kumaştan tasarlanmış,etekleri ise tüllerden oluşuyordu.Tam bir kuğu gibi olan Beren, Mira Zwillinger tasarımı olan gelinliğin tek omzunu da çıkarttırarak straplez modele dönüştürmüş. Sade makyajı ve omuzlarına dalgalı bir şekilde bıraktığı saçlarını sadece hasır bir şapka ile tamamladı. Hatta hem vücut tipine uygun hem de mekana uygun nasıl giyinilir sözünün dersini verir gibiydi! Mücevher tercihini ise kolye ve küpelerden oluşan sade gelin takısından yana kullandı.

Sadece mekana uyan Beren değil, Kenan da tüm aksesuar ve renkleriyle tam bir plaj düğünü damadı oldu. Dar kesim buzmavisi takım elbisesi, aynı tonlardaki papyon ve ayakkabıları ve yakasına kondurduğu canlı çiçeği ile Kenan Doğulu da oldukça şıktı.

İkinci Nikah...

Amerika'daki nikaha katılamayan dostları için Büyükada'da 500 kişilik bir düğün yapmayı planlayan Beren ve Kenan çiftinin ikinci düğünlerinde nasıl bir çift olacaklarını çok merak ediyorum. Kimbilir belki adada nasıl düğün yapılır sorusuna cevap olurlar.

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bu yazıda neler var?

Hikayeni gönder

Sen de hikayeni paylaş, gelin adaylarına ilham ol!

Hikayeni gönder

Bunlar da ilgini çekebilir

Diğer makaleleri de görüntüleyin

2 Yorum

Evrim

Düğün Tarihi: 31.07.2014


Bence şapka yerine duvak tercih etseydi çok daha iyi olurdu. Siz ne dersiniz Sinem Hanım?

Düğün.com

Düğün.com
Evrim Hanım Merhaba, Öncelikle şapkalara zaafı olan bir insan olarak şapkasına bayıldığımı söylemeden geçemeyeceğim :) Beren Saat duvak da tercih edebilirdi ama kumsal düğünlerinde biraz daha risklidir bu seçim. Çünkü uzun duvak konsepte uymaz, kısa duvakla da gelinliğinize uygun olanını bulmakta zorlanabilirsiniz. O nedenle en yakışanı ve basiti saç aksesuarı kullanmaktır. Sanıyorum Beren bu yüzden böyle bir seçim yaptı. Ama büyük hasır bir şapka yerine tercihini 20’li yıllarda kullanılan ve bir tarafı gözün üzerine düşen tüllü beyaz bir şapka taksaydı daha doğru bir tercih yapabilirdi. Hem böylece duvak gibi de gözükebilirdi. :)


Ezel suat

Düğün Tarihi: 20.10.2014


Çok mutlu bir çift çok seviyorum onları :)